האף למעלה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

האף למעלה

שליחה על ידי אלדר »

קצת משגע אותי הקטע הזה
שרוצים להביא את ארביטמן/בדש
יש כאלה שמרשים לעצמם לזלזל ולהגיד
ש"הבטיחו רכש נקודתי"
"לא צריך אותם יש לנו מספיק חלוצים"

הלוווווווווווווווווו :בוער מעצבים: :בוער מעצבים:

אנחנו עדיין הפועל באר שבע!
שמתחננת לשחקנים לבוא לכאן גם בסכומי עתק
נתונים לחסדים של אחרים

תחשבו שלא נצליח העונה
נראה לכם שבאמת יסתכלו עלינו?
אם יש מומנטום צריך לנצל אותו!
בכל הכוח, לא לפחד להחתים כמה שיותר שחקנים איכותיים
שגם אם לא ילך, עונה אחרי זה זה יתחבר יותר

אז חבר'ה רדו מהעץ, אנחנו עדיין הפועל באר שבע. נגע זר לשחקנים מתל אביב
בואו ניצא מהסרט שאנחנו מרכז העולם ונגיד אמן על כל ההחתמות המבורכות האלה!

יאללה הפועל זה העונה שלנו!!
:דגל: :דגל:

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: האף למעלה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זה לא אף למעלה, זה היגיון בריא, צריך להתחזק כרגע בעמדות אחרות...
בעמדת הקשר האחורי ובעמדת הבלם, אחריי שיתחזקו במה שצריך מצידי שיביאו גם את מסי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אני חושב שאם נחתים את בדש או ארביטמן סוף סוף נוכל לנצח בזכות ההתקפה ולא בזכות תחת או מזל אני חושב ששני שחקנים חסרים לנו שזה קשר אמצע ואולי חלוץ או בלם לפי מה שהבנתי רוצים להשאיר את מרקוביץ לדעתי אני חושב שזה עדיף מאשר להביא בלם חדש לקבוצה. זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

קודם כל להביא קשר קו כמו סולליך מוגרבי אלרואי.ובלם ישראלי הייתי בודק מה המצב של דן מורי אם הוא היה רוצה לחזור לארץ כי הוא לא מקבל דקוץ משחק והוא היה הבלם בין הטובים בליגה בשנים ששיחק.ואם מביאים את ארבייטמן צריך להשאיל את סוויסה או גבאי אני אישית הייתי מעדיף את גבאי
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זה שי ! כתב:אני חושב שאם נחתים את בדש או ארביטמן סוף סוף נוכל לנצח בזכות ההתקפה ולא בזכות תחת או מזל אני חושב ששני שחקנים חסרים לנו שזה קשר אמצע ואולי חלוץ או בלם לפי מה שהבנתי רוצים להשאיר את מרקוביץ לדעתי אני חושב שזה עדיף מאשר להביא בלם חדש לקבוצה. זה שי !
יש לנו בסגל הרחב 3 בלמים, ובסגל הפחות רחב שני בלמים, שלושת הבלמים הם:
מרקוביץ', פאיוביץ' ואלגרבלי.
בלם זה צורך...
צריך להביא בלם ישראלי, קשר אחורי וזהו...

מקסימום אם באמת רוצים להגדיל את הסגל אז שיביאו באמת חלוץ סטייל ברק בדש או ארבייטמן בנוסף לחלוצים שיש (כידוע תומר סוויסה יכול לתפקד כקשר אגף) וזהו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אלדר כתב:קצת משגע אותי הקטע הזה
ש"הבטיחו רכש נקודתי"

נתונים לחסדים של אחרים

תחשבו שלא נצליח העונה

תראה.... מצד אחד אתה צודק שיש מומנטום להביא שחקנים טובים אז צריך להביא,והיום יש מומנטום בב"ש,אם שחקן כמו בדש/ארבייטמן נותנים עדיפות לב"ש (והם נותנים) אז צריך ללכת על זה,מצד שני גם לא צריך להשתולל,ששחקן ישראלי מריח השקעה בקבוצה אז הוא או סוכניו מנסים לדחוף אותו לאותה קבוצה על מנת לקבל שכר גבוה,חוזה חלומי וכו',אגב כהו שקרה בבית"ר של גאידמק ומכבי של לוני וחיפה של שפירא ז"ל,אני דווקא חושב שההנהלה עובדת נכון,אני בטוח שמציעים להם ביום עשרות שחקנים שחלקם גם מהטופ של הכדורגל,החוכמה כאן היא לא להתפתות כי את הסגל אפשר למלא גם ב10 דקות,ולשלם סכומים הגיוניים מבלי להשתולל,ואז בעוד שנה אם חלילה העסק לא יצליח הכל יתפרק,ועוד דבר אחרון,לא מסתדרת העובדה שאתה רוצה להביא עוד ועוד שחקנים עם עניין שחקני הבית,כי כבר עכשיו אני רואה בעיה גם עם זינו (במידה ויביאו עוד שחקן אחורי) וגם עם יוני ויוסף

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: תראה.... מצד אחד אתה צודק שיש מומנטום להביא שחקנים טובים אז צריך להביא,והיום יש מומנטום בב"ש,אם שחקן כמו בדש/ארבייטמן נותנים עדיפות לב"ש (והם נותנים) אז צריך ללכת על זה,מצד שני גם לא צריך להשתולל,ששחקן ישראלי מריח השקעה בקבוצה אז הוא או סוכניו מנסים לדחוף אותו לאותה קבוצה על מנת לקבל שכר גבוה,חוזה חלומי וכו',אגב כהו שקרה בבית"ר של גאידמק ומכבי של לוני וחיפה של שפירא ז"ל,אני דווקא חושב שההנהלה עובדת נכון,אני בטוח שמציעים להם ביום עשרות שחקנים שחלקם גם מהטופ של הכדורגל,החוכמה כאן היא לא להתפתות כי את הסגל אפשר למלא גם ב10 דקות,ולשלם סכומים הגיוניים מבלי להשתולל,ואז בעוד שנה אם חלילה העסק לא יצליח הכל יתפרק,ועוד דבר אחרון,לא מסתדרת העובדה שאתה רוצה להביא עוד ועוד שחקנים עם עניין שחקני הבית,כי כבר עכשיו אני רואה בעיה גם עם זינו (במידה ויביאו עוד שחקן אחורי) וגם עם יוני ויוסף
כמובן שאסור להגזים. אם יש אפשרות להביא חלוץ רציני אז לדעתי צריך ללכת על זה.
בסך הכל במקרה הכי קיצוני אני מאמין שיגיע לפה עוד שם גדול אחד וזהו, ככה שזה לא כזה נורא כמו שכמה
מציירים את זה. המצב שלנו רחוק ממה שהיה בזמנו בבית"ר. בסה"כ הבאנו שני תותחים, זה הכל. אני גם חושב
שאם יחתימו חלוץ אז חייבים לוותר על סוויסה או גבאי כי אין צורך בכל כך הרבה חלוצים וככה גם אבו לאבן לא ייפגע.
את אוזן צריך להשאיל בינואר כי הוא לא ייראה דקות העונה.
קשר נוסף באמצע (רפי דהן כנראה) יגיע בוודאות. כנ"ל לגבי בלם.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אדום זקן כתב: תראה.... מצד אחד אתה צודק שיש מומנטום להביא שחקנים טובים אז צריך להביא,והיום יש מומנטום בב"ש,אם שחקן כמו בדש/ארבייטמן נותנים עדיפות לב"ש (והם נותנים) אז צריך ללכת על זה,מצד שני גם לא צריך להשתולל,ששחקן ישראלי מריח השקעה בקבוצה אז הוא או סוכניו מנסים לדחוף אותו לאותה קבוצה על מנת לקבל שכר גבוה,חוזה חלומי וכו',אגב כהו שקרה בבית"ר של גאידמק ומכבי של לוני וחיפה של שפירא ז"ל,אני דווקא חושב שההנהלה עובדת נכון,אני בטוח שמציעים להם ביום עשרות שחקנים שחלקם גם מהטופ של הכדורגל,החוכמה כאן היא לא להתפתות כי את הסגל אפשר למלא גם ב10 דקות,ולשלם סכומים הגיוניים מבלי להשתולל,ואז בעוד שנה אם חלילה העסק לא יצליח הכל יתפרק,ועוד דבר אחרון,לא מסתדרת העובדה שאתה רוצה להביא עוד ועוד שחקנים עם עניין שחקני הבית,כי כבר עכשיו אני רואה בעיה גם עם זינו (במידה ויביאו עוד שחקן אחורי) וגם עם יוני ויוסף
להפך, יותר קל לקדם שחקני בית כשיש שחקנים כאלה
יותר קל לשלב אותם בקבוצה שרצה בצמרת
והם ישתפרו מהר יותר כי הם יתאמנו עם שחקנים טובים יותר
גם הערך של הנוער יעלה ונוכל בקלות להשאיל לקבוצות בליגת העל כמו שקורה עם הגדולות, כי השם והערך של השחקנים יעלה.
למה השאלת את קהת ונתת לו לשחק יותר מזינו?
מסיבה אחת פשוטה
שהוא מנכבי תל אביב הגדולה, והם לא יחזיקו סתם שחקן אצלהם
למרות שבשטח על כר הדשא הוא פרווה

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

באמת שאני לא מבין את אלה שאומרים ש" למה מביאים אותם ? לא צריכים " וכו'.
כאילו מה נראה לכם? זה שצריך בלם וקשר זה אומר שלא צריך את בדש או ארבייטמן? כל קבוצה צריכה את אחד מהשניים..גם כזאת שהכל סגור אצלה מבחינת הרכש.

הבאת שחקנים כאלה זה צעד מבורך.
בדש/ארבייטמן וברדה בהתקפה - אתם קולטים?

אבל לא סליחה.. חלילה שדובב או סויסה יהיו ממורמרים על הספספל..

מה יגידו בק"ש? יש להם את מנגה וסבע!!!! והם עדיין רוצים שבדש יהיה אצלהם.

בחייאת, כנסו לפורפורציות ותברכו כל התעניינות כזאת. אלה שחקנים דרג א'.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אלדר כתב:
להפך, יותר קל לקדם שחקני בית כשיש שחקנים כאלה
יותר קל לשלב אותם בקבוצה שרצה בצמרת
והם ישתפרו מהר יותר כי הם יתאמנו עם שחקנים טובים יותר
גם הערך של הנוער יעלה ונוכל בקלות להשאיל לקבוצות בליגת העל כמו שקורה עם הגדולות, כי השם והערך של השחקנים יעלה.
למה השאלת את קהת ונתת לו לשחק יותר מזינו?
מסיבה אחת פשוטה
שהוא מנכבי תל אביב הגדולה, והם לא יחזיקו סתם שחקן אצלהם
למרות שבשטח על כר הדשא הוא פרווה
נכון מאוד!
בסופו של דבר הכל זה גלגל. בשביל להניע את הגלגל הזה חייבים לתת עונה טובה סוף סוף!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אלדר כתב:קצת משגע אותי הקטע הזה
ש"הבטיחו רכש נקודתי"

נתונים לחסדים של אחרים

תחשבו שלא נצליח העונה

אתה יכול לקרוא לזה "אף למעלה", אני קורא לזה דאגה לעתיד. כי אנחנו מבינים שאם נבנה פה גלאקטיקוס, הציפיות יעלו כאן לרמות מטורפות וסביר להניח שלא יתממשו- כי גלאקטיקוסים אף פעם לא מצליחים. אני דואג שההחתמות הללו יגרמו נזק למועדון, כי זה לא בריא לאף מועדון לעשות את הקפיצה הזו ממועדון בינוני למועדון גדול באופן כל כך חד ומהיר. ועזוב את הנזק הכלכלי שייגרם מגלאקטיקוס- אתה מביא שחקנים שבעים, בשיאם, וסביר להניח שלא תצליח למכור אותם ולהחזיר את ההשקעה בהם.

אני מאמין שמועדון כדורגל בריא צריך להתקדם בצורה הדרגתית. לשמור על בסיס יציב לאורך מספר שנים, לייצר שחקנים טובים במקום לייבא אותם (ואני לא מדבר על שחקני בית- כי אלעד גבאי הגיע לק"ש בגיל 25 מבני לוד ורק שם הפכו אותו למגן הימני הטוב בארץ). זה יותר משתלם כלכלית, ולדעתי כך גם יש יותר סיכוי להצליח.
אני מפחד מגלאקטיקוס. אף פעם לא האמנתי בזה. אף פעם לא אהבתי את זה. זו הנאה רגעית שמסתיימת בשנייה. בטווח הארוך זה לא יקדם אותנו לשום מקום.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

bs war כתב:
אתה יכול לקרוא לזה "אף למעלה", אני קורא לזה דאגה לעתיד. כי אנחנו מבינים שאם נבנה פה גלאקטיקוס, הציפיות יעלו כאן לרמות מטורפות וסביר להניח שלא יתממשו- כי גלאקטיקוסים אף פעם לא מצליחים. אני דואג שההחתמות הללו יגרמו נזק למועדון, כי זה לא בריא לאף מועדון לעשות את הקפיצה הזו ממועדון בינוני למועדון גדול באופן כל כך חד ומהיר. ועזוב את הנזק הכלכלי שייגרם מגלאקטיקוס- אתה מביא שחקנים שבעים, בשיאם, וסביר להניח שלא תצליח למכור אותם ולהחזיר את ההשקעה בהם.

אני מאמין שמועדון כדורגל בריא צריך להתקדם בצורה הדרגתית. לשמור על בסיס יציב לאורך מספר שנים, לייצר שחקנים טובים במקום לייבא אותם (ואני לא מדבר על שחקני בית- כי אלעד גבאי הגיע לק"ש בגיל 25 מבני לוד ורק שם הפכו אותו למגן הימני הטוב בארץ). זה יותר משתלם כלכלית, ולדעתי כך גם יש יותר סיכוי להצליח.
אני מפחד מגלאקטיקוס. אף פעם לא האמנתי בזה. אף פעם לא אהבתי את זה. זו הנאה רגעית שמסתיימת בשנייה. בטווח הארוך זה לא יקדם אותנו לשום מקום.
אז אני מבין שאתה מפחד מ2 דברים

1. מציפיות
2.לכיס של אלונה

לשתיהם אני לא דואג כי ציפיות תמיד היו מהקבוצה והתאכזבנו, במקרה הגרוע נתאכזב שוב. במקרה הטוב נצליח.
והדבר האחרון שאני דואג לו זה הכחס של אלונה מסיבה אחת פשוטה שהיא לא כמו גאידמק או רובי שפירא ז״ל. היא מחושבת
מאוד ויציבה עם רגליים על הקרקע היא לא תעשה דברים שהיא לא תוכל לעמוד בהם.

הסר דאגה מליבך!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אלדר כתב:
אז אני מבין שאתה מפחד מ2 דברים

1. מציפיות
2.לכיס של אלונה

לשתיהם אני לא דואג כי ציפיות תמיד היו מהקבוצה והתאכזבנו, במקרה הגרוע נתאכזב שוב. במקרה הטוב נצליח.
והדבר האחרון שאני דואג לו זה הכחס של אלונה מסיבה אחת פשוטה שהיא לא כמו גאידמק או רובי שפירא ז״ל. היא מחושבת
מאוד ויציבה עם רגליים על הקרקע היא לא תעשה דברים שהיא לא תוכל לעמוד בהם.

הסר דאגה מליבך!
לא, אני דואג לעתיד של המועדון ולהצלחה שלו.

גלאקטיקוס לא יצליח. זה אף פעם לא מצליח. אני יכול למנות לך אלף סיבות. אנשים לא שמים לב שאנחנו מאבדים את הדרך ואת המדיניות שניסו להתחיל כאן. לבנות גלאקטיקוס זה להתחיל שוב פעם הכל מחדש. אני חושב שהפעם הקהל לא יקבל את זה כ"עוד אכזבה".

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

על מה אתם מדברים תגידו לי?? גלאקטיקוס??
סך הכל החתמנו שני שחקנים שנחשבים כוכבים. אם הדאגה היא מהחתמת שחקנים שבעים אז זה
ממש לא עומד לקרות. גם אליניב וגם מאור מחויבים ורעבים מאוד, וכך גם כל שאר ההחתמות שביצעו ויבצעו.
ואסור לשכוח שעם כל ההשקעה, התקציב ייסגר בכל מקרה באזור ה-27 מיליון. בתקציב כזה אי אפשר
לבנות גלאקטיקוס. אפילו לא קרוב..

בקיצור, תירגעו. הכל יהיה בסדר. כרגע יותר מטרידה אותי ההגרלה הזוועתית שקיבלנו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:על מה אתם מדברים תגידו לי?? גלאקטיקוס??
סך הכל החתמנו שני שחקנים שנחשבים כוכבים. אם הדאגה היא מהחתמת שחקנים שבעים אז זה
ממש לא עומד לקרות. גם אליניב וגם מאור מחויבים ורעבים מאוד, וכך גם כל שאר ההחתמות שביצעו ויבצעו.
ואסור לשכוח שעם כל ההשקעה, התקציב ייסגר בכל מקרה באזור ה-27 מיליון. בתקציב כזה אי אפשר
לבנות גלאקטיקוס. אפילו לא קרוב..

בקיצור, תירגעו. הכל יהיה בסדר. כרגע יותר מטרידה אותי ההגרלה הזוועתית שקיבלנו.
אם סוגרים את הרכש הרציני עכשיו, אז לא מדובר ממש בגלאקטיקוס. אבל אם השמועות על ארבייטמן, בדש ושות' נכונות, אז זה כן הולך לכיוון של גלאקטיקוס קטן. בקנה המידה שלנו.
כמות יותר מדי גדולה של שחקנים מובילים בהרכב גם תוביל למלחמות אגו, גם תעלים את הבסיס שנבנה כאן וגם תגרור אחריה (שוב) תקופת התאקלמות וחיבור שסביר להניח שתפגע ביכולת הקבוצה לפחות בשנה הראשונה. ואנשים לא יקבלו את זה בהבנה, מה גם שזו השקעה שלא מחזירה את עצמה.

ועל הרעב של בוזגלו אפשר להתווכח...

שלח תגובה