שמועות חזקות שסוויסה רוצה לעזוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

שמועות חזקות שסוויסה רוצה לעזוב

שליחה על ידי שמעון א »

אני יודע שזה מעצבן שאין על זה ידיעה אבל... יש שמועות שתומר סוויסה רוצה לעזוב...

יש מישהו שיודע על זה משהו? מישהו מקורב?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: שמועות חזקות שסוויסה רוצה לעזוב

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לפי מה שאני יודע עוד מהשנה שעברה הוא מרגיש מאוד לבד בבאר שבע, מאוד בודד חברתית מרגע שהאימון מסתיים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Sir Alex Ferguson כתב:לפי מה שאני יודע עוד מהשנה שעברה הוא מרגיש מאוד לבד בבאר שבע, מאוד בודד חברתית מרגע שהאימון מסתיים.
כשרשמת על ארבייטמן בטופיק אחר אז נדלקה לי מנורה אדומה.

מוזר שהוא מרגיש לבד.. הוא נשוי... יותר מחצי קבוצה גרה בב"ש... 120 אלף דולר בעונה... מה צריך יותר מזה?

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

שמעון א כתב:

מוזר שהוא מרגיש לבד.. הוא נשוי... יותר מחצי קבוצה גרה בב"ש... 120 אלף דולר בעונה... מה צריך יותר מזה?
הוא עבר פציעה שהכניס אותו לדיכאון וגם חברו הטוב שעשו את הבעיות בחדר ההלבשה (גביש) כנראה בדרך החוצה מהקבוצה ביחד עם אקסברד.
עדיף שיעזוב.. יש דברים שהוא עשה שהזיקו לקבוצה(גם בתקשורת וגם בחדר ההלבשה). וחוץ מזה אני בטוח שהוא לא יקבל הרבה דק' העונה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

שחקן מוכשר , אבל בעייתי , אם הוא ילך ויביאו חלוץ כמו בדש/ארבייטמן אני לא יבכה על העזיבה שלו , ההפך הוא הנכון.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הבעיה היא לא השחרור של סוויסה או לא, אלא העובדה שעוד פעם הסגל עובר מהפך, ובמקום לחשוב על להתחזק באמת במקום שצריך (בלם לדוגמא) מביאים עוד חלוץ כי אולי חלוץ אחר רוצה לעזוב?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שמעון א כתב:

צריך מסגרת.
קח לדוגמא את אליניב ברדה, בבלגיה הוא היה מגיע למועדון ב08:00 בבוקר ויוצא ממנו ב20:00 בערב אחרי שהעביר יום שלם במועדון.
בגנק היה הכל בקומפלקס של המועדון, חדר כושר מאובזר, בריכת שחיה, מגרש אימונים רגיל וסינטטי, חדרים סגורים לפילאטיס ויוגה, סאונה, ג'קוזי, חדרי משחקים שבהם היו סנוקר, סוני פלייסטיישן, טניס שולחן, וכל זה כמובן עם ארוחות בוקר וצהריים שהשחקנים אוכלים במועדון.
במילים אחרות, בבלגיה יש מעטפת איכותית שדואגת לכך שהשחקן יהיה במסגרת של המועדון מהבוקר עד הערב. כתוצאה מזה, השחקנים בגנק נמצאים במועדון הרבה יותר שעות וגם מתאמנים יותר (בבלגיה מתאמנים תשעה פעמים בשבוע, בארץ רק שישה).
בבאר שבע לעומת זאת, השחקן בא, עושה אימון, והולך הביתה. יש לא מעט שחקנים שהזמן המיותר הזה גורם להם להרגיש בודדים. תומר סוויסה זה אחד מהם.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

Sir Alex Ferguson כתב: צריך מסגרת.
קח לדוגמא את אליניב ברדה, בבלגיה הוא היה מגיע למועדון ב08:00 בבוקר ויוצא ממנו ב20:00 בערב אחרי שהעביר יום שלם במועדון.
בגנק היה הכל בקומפלקס של המועדון, חדר כושר מאובזר, בריכת שחיה, מגרש אימונים רגיל וסינטטי, חדרים סגורים לפילאטיס ויוגה, סאונה, ג'קוזי, חדרי משחקים שבהם היו סנוקר, סוני פלייסטיישן, טניס שולחן, וכל זה כמובן עם ארוחות בוקר וצהריים שהשחקנים אוכלים במועדון.
במילים אחרות, בבלגיה יש מעטפת איכותית שדואגת לכך שהשחקן יהיה במסגרת של המועדון מהבוקר עד הערב. כתוצאה מזה, השחקנים בגנק נמצאים במועדון הרבה יותר שעות וגם מתאמנים יותר (בבלגיה מתאמנים תשעה פעמים בשבוע, בארץ רק שישה).
בבאר שבע לעומת זאת, השחקן בא, עושה אימון, והולך הביתה. יש לא מעט שחקנים שהזמן המיותר הזה גורם להם להרגיש בודדים. תומר סוויסה זה אחד מהם.
נכון, זה רק בבאר שבע.
בכל הארץ יש את כל מה שציינת... שחקנים נמצאים שם מהבוקר ועד הערב.. ואילו רק בבאר שבע ורק אצל אלונה ברקת ה"שכונה" מתחוללת.

דחיל ראבק.. חאלס
אז אולי בוא נפתח קבוצת עידוד לשחקנים שבדיכאון מה אתה אומר? דבר עם מאור מליקסון תשאל אותו איך זה לא להיות בדיכאון.
ממה יש לבחור להיות ככה? 120,000 דולר..משכורת כמו שעון נכנסת לו בזמן..ביחס לליגה הישראלית יש לו אחלה של תנאים. לא רוצה להישאר? שילך. ממש לא אבדה גדולה!!!!!

E26

שליחה על ידי E26 »

הבן אדם לא היה שווה עונה שעברה חצי מהחוזה המנופח שלח ביחס לשאר הסגל בעונה השעברה, קיבל בית, רכב. על מה הדיכאון?

סע למדינת תל אביב אחרי אימונים יהיה לך איפה לבזבז את הכסף. במקום להתרכז בכדורגל ובמקצוע הוא בדיכאון. מסכן.

אני לא אוהב את השחקן הזה מלכתחילה, להתראות.......

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

עוד בראיון שהוא נתן לידיעות הנגב בסיום העונה הבנתי בין השורות שהוא שוקל לעזוב.
סה"כ לא אבידה גדולה. הוא שחקן טוב אבל תמיד נראה כאילו שאין לו חשק להתאמץ.
כמו שכבר אמרתי בעבר לא פעם, עם הקבוצה שמתגבשת פה יהיה הרבה יותר נכון להחליף את
סוויסה או גבאי בחלוץ אחר. אני הייתי הולך בכל הכוח על שלומי ארבייטמן שהוא חלוץ ליגה ענק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

gate5 כתב:
נכון, זה רק בבאר שבע.
בכל הארץ יש את כל מה שציינת... שחקנים נמצאים שם מהבוקר ועד הערב.. ואילו רק בבאר שבע ורק אצל אלונה ברקת ה"שכונה" מתחוללת.

דחיל ראבק.. חאלס
אז אולי בוא נפתח קבוצת עידוד לשחקנים שבדיכאון מה אתה אומר? דבר עם מאור מליקסון תשאל אותו איך זה לא להיות בדיכאון.
ממה יש לבחור להיות ככה? 120,000 דולר..משכורת כמו שעון נכנסת לו בזמן..ביחס לליגה הישראלית יש לו אחלה של תנאים. לא רוצה להישאר? שילך. ממש לא אבדה גדולה!!!!!
תתחיל להירגע.
לא בא בטענות לאלונה או למועדון, אלא מציין עובדה. למעט אשדוד (ואולי מכבי חיפה ומכבי ת"א) אין עוד קבוצות בארץ שנותנות לשחקנים שלהם מסגרת סביב השעון.

בלי השערים של תומר סוויסה בתחילת העונה, אנחנו כניראה בליגה השנייה היום. עד הפציעה הוא החזיק לנו את הקבוצה מבחינה התקפית.
עד הפציעה, תומר סוויסה נתן תפוקה ששום חלוץ לא נתן כאן מאז אופיר חיים (8 שערים ו2 בישולים ב12 המחזורים הראשונים של העונה).

כל שחקן מתמודד עם הדברים בצורה אחרת. כניראה שתומר סוויסה הוא שחקן שצריך מסגרת או שצריך לשחק במקום שבו הוא יהיה קרוב למשפחה ולחברים.
לא חושב שצריך לכעוס על קשיי ההתאקלמות שלו, בטח כשהוא שיחק רוב העונה עם פציעה ששחקנים אחרים היו עוברים ניתוח בגללה ובטח לא סוחבים אותה עד לסוף העונה.

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

קצת שכונה שבוזגלו אומר לה תבעאי את ארבייטמן והיא אומרת לו הוא לא שיחק והוא עונה לה שחקן שחקן והיא אומרת לו באמת?זה מתחיל קצת להגעיל
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

סתיו רווח!.! כתב:קצת שכונה שבוזגלו אומר לה תבעאי את ארבייטמן והיא אומרת לו הוא לא שיחק והוא עונה לה שחקן שחקן והיא אומרת לו באמת?זה מתחיל קצת להגעיל
ממש לא שכונה,היא זאת שפנתה אליו ואמרה לו מי עוד אפשר להביא מבלגיה(אם כבר היא יצאה 'שכונתית' שהיא פונה לשחקן ושואלת אותו) אלישע מכיר את שלומי,ושלומי חבר של ברדה ובוזגלו,אני לא יתפלא אם נראה אותו העונה משתף פעולה עם ברדה בהתקפה.
ברדה וארבייטמן בחוד וגבאי בתור גיבוי בספסל זה יכול להיות שילוב מצוין,אם ההתקפה שלא היית כאן בשנים האחרונות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: תתחיל להירגע.
לא בא בטענות לאלונה או למועדון, אלא מציין עובדה. למעט אשדוד (ואולי מכבי חיפה ומכבי ת"א) אין עוד קבוצות בארץ שנותנות לשחקנים שלהם מסגרת סביב השעון.

בלי השערים של תומר סוויסה בתחילת העונה, אנחנו כניראה בליגה השנייה היום. עד הפציעה הוא החזיק לנו את הקבוצה מבחינה התקפית.
עד הפציעה, תומר סוויסה נתן תפוקה ששום חלוץ לא נתן כאן מאז אופיר חיים (8 שערים ו2 בישולים ב12 המחזורים הראשונים של העונה).

כל שחקן מתמודד עם הדברים בצורה אחרת. כניראה שתומר סוויסה הוא שחקן שצריך מסגרת או שצריך לשחק במקום שבו הוא יהיה קרוב למשפחה ולחברים.
לא חושב שצריך לכעוס על קשיי ההתאקלמות שלו, בטח כשהוא שיחק רוב העונה עם פציעה ששחקנים אחרים היו עוברים ניתוח בגללה ובטח לא סוחבים אותה עד לסוף העונה.
באיזה קבוצה שבה סוויסה שיחק בעבר הוא קיבל מסגרת מסביב לשעון? למה הוא לא חטף דיכאון גם שם?
אין שום קבוצה בארץ שמעמידה תנאים ברמה שאתה מדבר עליהם.

סוויסה אכן החזיק לנו את ההתקפה בתחילת העונה, ודווקא זה גרם לי להבין שהוא כנראה לא החלוץ שאנחנו צריכים.
בתקופת השיא שלו כמעט כל השערים שלו הגיעו מפנדלים ובעיטות חופשיות, והמעורבות שלו במשחק, להוציא מחציות בודדות
במהלך העונה, הייתה נמוכה מאוד. תמיד זה מרגיש כאילו אין לו חשק, אז לא צריך בכוח.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לא מבין אתכם.
סוויסה הוא אחד השחקנים שהכי מגוון את הסגל של הקבוצה.
כשהיה בריא, כולם ראו מה יש לו ברגליים.
עם כל שחקן צריך להתנהל אחרת.
מה קשור מדינת ת"א? הבחור עד גיל 22 לא יצא מקרית שמונה שנחשבת לפריפריה הרבה יותר מב"ש.
כל שחקן והקשיים שלו. קצת תמיכה לא תזיק.
איך אתם מתהפכים על שחקן ברגע. זה פשוט לא יאומן.

שלח תגובה