תודה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
gate5

Re: תודה!

שליחה על ידי gate5 »

תודה ענקית אלונה ברקת!!!!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

שאפו ענק לכל ההנהלה.
העובדה שזה לקח הרבה זמן אמנם גרמה לתסכול אצל חלקנו - עכשיו הגיע הזמן להסתכל על השורה התחתונה.

זאת החתמה של שחקן ענק, שנמצא בכושר מעולה, שהיו לו הצעות גבוהות מהרבה גם בארץ וגם בחו"ל. זאת הצהרת כוונות אמיתית.
זאת עסקה לא פשוטה, ואחרי כל הביקורת שאנחנו רגילים לתת- שאפו ענק!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

izguy83 כתב: תגיד, קיימים מקרים בחיים שלך שלא תעביר ביקורת? או שאתה חי בשביל הביקורת?

תגובה של נשוא ההודעה, בראשית המו"מ מול השחקן.
ראוי לקרוא אותה שוב ושוב וביתר התבוננות (בפרט את הסיפא). המחשה מצויינת עד כמה ראוי להבא לקחת את דבריו ב"פורפרציות" הראויות.

Sir Alex Ferguson כתב:אני חושב שהנושא של ברדה מייצג בצורה הכי טובה עד כמה הניהול שלנו הוא כושל ושכונתי. במועדון יוצאים בהצהרה לתקשורת שברדה לא יגיע:

"החלוץ אליניב ברדה דחה את הצעת הפועל באר שבע. המועדון הציע לברדה חוזה לשנתיים, אך נענה בשלילה, ובקבוצה יחפשו שחקן אחר שיחזק את החלק הקדמי"

עוד לפני שמיצו את האופציה או דיברו על כך עם השחקן:

בהפועל באר שבע הודיעו אתמול כי אליניב ברדה דחה את הצעת המועדון להצטרף לקבוצה ולחתום על חוזה לשנתיים. האומנם? אם אתם שואלים את חלוץ נבחרת ישראל, הדברים הם קצת שונים -
"נפגשתי עם אסי רחמים שנתן לי הצעה ואני ביקשתי כמה ימים לחשוב. נפגשנו שוב כשהוא חזר מפולין והגשתי הצעה נגדית למועדון", אמר ברדה בראיון לרדיו דרום והוסיף: "מבחינתי המו"מ עדיין מתקיים כי אליי לא חזרו עם תשובה".
"אני יכול להגיד שיש פערים, אבל מבחינתי זה פערים שניתנים לגישור. מאוד מחמיא לי שהפועל באר שבע פנו אליי ורצו אותי ולכן אני לא מאוכזב. כולם יודעים מה זה הפועל באר שבע בשבילי, כי זו העיר שלי, הבית שלי ואני לעולם לא אשכח מאיפה באתי".
"היו שתי פגישות מאוד פרקטיות וכך זה הסתיים. אני מחכה לשמוע את התגובה שלהם על ההצעה הנגדית שלי. מבחינתי הפועל באר שבע היא עדיין אופציה ריאלית ולגיטימית ובישראל היא האופציה הכי מועדפת מבחינתי".

כפי שמסתמן כרגע, נראה שהמשא ומתן היה פיקציה כדי לייצר כותרות בתקשורת, כדי לגרום לאוהדים להאשים את ברדה בכך שלא חזר, שלא בטעות נבוא בטענות לאלונה על כך שפיספסה את ההזדמנות להחזיר את הסמל הכי גדול של המועדון בשנים האחרונות.
מועדון שבאמת מעוניין בשחקן, עושה את כל המאמצים כדי להחזיר את השחקן, ובמידה והמאמצים לא הצליחו, הוא פונה קודם כל לשחקן ומודיע לו שהמשא ומתן נגמר, ולא פונה ישירות לתקשורת...
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 25 יוני 2013, 10:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

תודה ענקית!

מקווה שהיא תמשיך לתמוך בנו ולתרום להפועל ב"ש. אני מאמין שעם הזמן היא תעשה הרבה פחות טעויות ניהוליות. גם אנחנו.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מפרגן לה במאמצים שנעשו על מנת להביא את אליה חזרה לפה.
לאור כישלונות העבר גם זה משהו - אז באמת תודה על זה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

תודה לאלונה ולאסי וגם לחיים ברדה.

תודה על החזרת הזהות והתקווה לעתיד טוב יותר עם שאיפה להישגים.

תודה לך אליניב על מה ועל מי שאתה.

תודה !

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

https://www.youtube.com/watch?v=nnu6cG-cgVA" onclick="window.open(this.href);return false;
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

מחזק

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

הגלולה המתוקה אחרי 6 שנים של ניהול כושל..
תודה על זה ועל השינוי במחלקת הנוער..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הרבה מאוד מהכותבים כאן חזקים בדיבורים, חזקים בניסיונות להעלים ביקורת נכונה, אבל במעשים הם חלשים. כאחד שהפגין בעבר למען הישארות אליניב, שלחץ תקופה ארוכה גם מאחורי הקלעים כדי שיחזירו את אליניב, אני לפחות חשבתי שהיה ראוי לעשות את הדברים אחרת (מעניין מי יהיה לידי במאבק הבא שנצטרך לעשות. מניח שמעטים מהכותבים כאן).
אפילו החתמה כמו של אליניב מצליחים לפספס במועדון. במקום שזה יהיה יום חג אנחנו צריכים לשמוע כמה שעות לפני על מחרי המנוים ועוד בהודעה לקונית.

אז כן, הדברים היו צריכים להעשות אחרת וראוי להגיד את זה. בלי קשר לעובדה שמדובר בהחתמה גדולה, הכי איכותית של אלונה מאז שהגיעה למועדון, בתקווה שזה יהיה הקרן אור בקצה המנהרה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:הרבה מאוד מהכותבים כאן חזקים בדיבורים, חזקים בניסיונות להעלים ביקורת נכונה, אבל במעשים הם חלשים. כאחד שהפגין בעבר למען הישארות אליניב, שלחץ תקופה ארוכה גם מאחורי הקלעים כדי שיחזירו את אליניב, אני לפחות חשבתי שהיה ראוי לעשות את הדברים אחרת (מעניין מי יהיה לידי במאבק הבא שנצטרך לעשות. מניח שמעטים מהכותבים כאן).
אפילו החתמה כמו של אליניב מצליחים לפספס במועדון. במקום שזה יהיה יום חג אנחנו צריכים לשמוע כמה שעות לפני על מחרי המנוים ועוד בהודעה לקונית.

אז כן, הדברים היו צריכים להעשות אחרת וראוי להגיד את זה. בלי קשר לעובדה שמדובר בהחתמה גדולה, הכי איכותית של אלונה מאז שהגיעה למועדון, בתקווה שזה יהיה הקרן אור בקצה המנהרה.
והרבה מאוד מהכותבים כאן חשים שהם הסגן של אלוהים, שיש להם טאבו על השכל, הופכים תחושות לעובדות ורושמים ביקורת רק כדי לרשום ביקורת.
אתה הראשי מביניהם.
לך תעשה מחאות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
והרבה מאוד מהכותבים כאן חשים שהם הסגן של אלוהים, שיש להם טאבו על השכל, הופכים תחושות לעובדות ורושמים ביקורת רק כדי לרשום ביקורת.
אתה הראשי מביניהם.
לך תעשה מחאות.
לא מתכוון לעשות מחאות, כן מתכוון לדאוג למועדון שאני אוהד.
לצערי נחשפתי בשנים האחרונות לניהול של אלונה, גם משיחות עם עובדים לשעבר וגם מכאלה שעדין עובדים במועדון.
המצב עגום, אי אפשר להגיד את זה אחרת. העובדה שלפניה היה אלי זינו גורמת לכל טעות שלה ולכל שנה מבוזבזת להתקבל בהבנה, גם כי פעם היה רע יותר וגם כי הקהל שלנו פוחד מזה שאם אלונה תעזוב יהיה גרוע יותר.
אני מבין את הסיבות לפחדים, ולחלקם גם אני שותף, וזאת הסיבה שבניגוד לרוב האנשים שהחליטו לקחת צעד אחורה ברגע שהם הבינו כיצד מתנהל המועדון (הפסיקו להגיע למשחקים, הפסיקו להעביר את הביקורת שלהם כי הם חושבים שהיא לא תשתנה) אני ממשיך לנסות לגרום למועדון להתנהל בצורה אחרת.

ההחתמה של ברדה הייתה נפלאה, אבל גם בהחתמה של אליה זעקו לשמיים הרבה מאוד פגמים במועדון.
מי שתומך באופן עיוור באלונה, יעשה זאת גם לפני שאליניב חתם ובטח אחרי. מי שהיה עד מקרוב להתנהלות של אלונה ישמח שאליניב חתם אבל גם לא יפסיק לשאול את השאלות הקשות/יסתנוור מההחתמה של אליניב...

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: לא מתכוון לעשות מחאות, כן מתכוון לדאוג למועדון שאני אוהד.
לצערי נחשפתי בשנים האחרונות לניהול של אלונה, גם משיחות עם עובדים לשעבר וגם מכאלה שעדין עובדים במועדון.
המצב עגום, אי אפשר להגיד את זה אחרת. העובדה שלפניה היה אלי זינו גורמת לכל טעות שלה ולכל שנה מבוזבזת להתקבל בהבנה, גם כי פעם היה רע יותר וגם כי הקהל שלנו פוחד מזה שאם אלונה תעזוב יהיה גרוע יותר.
אני מבין את הסיבות לפחדים, ולחלקם גם אני שותף, וזאת הסיבה שבניגוד לרוב האנשים שהחליטו לקחת צעד אחורה ברגע שהם הבינו כיצד מתנהל המועדון (הפסיקו להגיע למשחקים, הפסיקו להעביר את הביקורת שלהם כי הם חושבים שהיא לא תשתנה) אני ממשיך לנסות לגרום למועדון להתנהל בצורה אחרת.

ההחתמה של ברדה הייתה נפלאה, אבל גם בהחתמה של אליה זעקו לשמיים הרבה מאוד פגמים במועדון.
מי שתומך באופן עיוור באלונה, יעשה זאת גם לפני שאליניב חתם ובטח אחרי. מי שהיה עד מקרוב להתנהלות של אלונה ישמח שאליניב חתם אבל גם לא יפסיק לשאול את השאלות הקשות/יסתנוור מההחתמה של אליניב...
תאמין לי שגם אני חשוף למה שקורה בתוך המועדון. יש הרבה דברים שדורשים שיפור, אבל בין המצב כיום לבין הביקורת הארסית ולרוב השגויה שנובעת מחוסר ידע על מה שבאמת קורה, יש מרחק גדול. מאוד. אני אישית מאמין ששנה אחת טובה מקצועית, תעשה את ההבדל שקולנו מייחלים לו ותצעיד את המועדון הזה קדימה.
הדבר החשוב ביותר היום (בכל העולם) בקבוצת כדורגל הוא יציבות כלכלית ובגלל זה הרבה מאיתנו "שומרים" על אלונה. שים לב שלאורך זמן, קבוצות בלי יציבות כלכלית נופלות וחזק. שום דבר ממה שאמרתי לא בא להגן על אלונה "על עיוור", אבל יש גבול לכמות הרפש שאפשר לשפוך על מי שמביאה כל שנה מהבית לפחות 8 מליון שקלים. אלונה עשתה המון טעויות ותעשה עוד בעתיד, אך בכל שנה היא מנסה לעשות את הטוב ביותר. הכי קל לצפות מהצד ולהגיד : פה טעו, שם טעו בלי להכיר את התמונה המלאה. לפעמים אני קורא פה ביקורת על הנהלת הקבוצה והצוות המקצועי וצוחק מהבורות וחוסר הידע של האנשים על מה שבאמת קורה מאחורי הקלעים. זה לדוגמא, סוג הביקורת שאני לא יכול לשמוע. קו דק מאוד מפריד בין ביקורת לגיטימית לקנטרנות סדרתית וגועלית. דבר אחרון, כשקורה דבר טוב במועדון, מותר לברך על כך בלי למצוא גם פה מה לא טוב.
עצם העובדה שקיבלת על כך הערה ממספר גולשים מצביעה על כך. לא בסדר אבל לא נורא.
נ.ב - אם אתה מדבר עם הרבה " לשעברים", קח בחשבון שיש סיבה מדוע הם "לשעברים".

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב:
תאמין לי שגם אני חשוף למה שקורה בתוך המועדון. יש הרבה דברים שדורשים שיפור, אבל בין המצב כיום לבין הביקורת הארסית ולרוב השגויה שנובעת מחוסר ידע על מה שבאמת קורה, יש מרחק גדול. מאוד. אני אישית מאמין ששנה אחת טובה מקצועית, תעשה את ההבדל שקולנו מייחלים לו ותצעיד את המועדון הזה קדימה.
הדבר החשוב ביותר היום (בכל העולם) בקבוצת כדורגל הוא יציבות כלכלית ובגלל זה הרבה מאיתנו "שומרים" על אלונה. שים לב שלאורך זמן, קבוצות בלי יציבות כלכלית נופלות וחזק. שום דבר ממה שאמרתי לא בא להגן על אלונה "על עיוור", אבל יש גבול לכמות הרפש שאפשר לשפוך על מי שמביאה כל שנה מהבית לפחות 8 מליון שקלים. אלונה עשתה המון טעויות ותעשה עוד בעתיד, אך בכל שנה היא מנסה לעשות את הטוב ביותר. הכי קל לצפות מהצד ולהגיד : פה טעו, שם טעו בלי להכיר את התמונה המלאה. לפעמים אני קורא פה ביקורת על הנהלת הקבוצה והצוות המקצועי וצוחק מהבורות וחוסר הידע של האנשים על מה שבאמת קורה מאחורי הקלעים. זה לדוגמא, סוג הביקורת שאני לא יכול לשמוע. קו דק מאוד מפריד בין ביקורת לגיטימית לקנטרנות סדרתית וגועלית. דבר אחרון, כשקורה דבר טוב במועדון, מותר לברך על כך בלי למצוא גם פה מה לא טוב.
כל מילה בסלע.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

izguy83 כתב:
כל כך נכון........ דוגמאות? ביתר באחרי גאידמק היו בקרשים, אותו דבר הפועל שעד הודעה חדשה בחובות, כאלה שנפלו ממש עמוק אבל? הפועל כפרסבא,הפועל פתח תקווה,נתניה והרשימה נמשכת.....
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה