אופיר דודזאדה - סאגת החוזה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: פערים כספיים עם אופיר דודזאדה

שליחה על ידי izguy83 »

דר אדום בנשמה כתב:השחקן לא מביע רצון לעזוב...
הוא מעוניין כרגע להשאר עם החוזה הנוכחי שלו והוא ישמח אם יציעו לו הצעה יותר גדולה על פי ידיעות הנגב והוא ישמח גם לחתום ולהמשיך לשחק כי זה הבית שלו.
אבל מה שמרגיז אותי שהוא לא מעוניין לחתום על חוזה של 90,000 דולר, נכון שזה לא חוזה נדיב, אבל חאלס כמה שחקנם יכולים לדרוש ולדרוש...

הקבוצה צריכה להעלות לו את ההצעה בעוד 20 אלף דולר ואם הוא ידחה גם את זה אז שיילך לעזה מצידי...
שישב ביציע.
90 א"ד זה שכר הגון לרמה של אופיר.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

באחד הטוקבקים בone מישהו רשם שיש תכנון לטרייד אופיר תמורת אבי סטרול ואלי לא זוכר את שם המשפחה

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש

שליחה על ידי משתמש חדש »

זו הסיטואציה שהייתה עם אליניב ברדה לפני 11 שנים, נמכר לחיפה ב 450 אלף דולר תמורת 40% מהכרטיס שחקן (ממה שאני זוכר) ואז הוא היה בעונה רעה (קשר ימני שלא הבקיע שום שער) .השורה התחתונה, תראו איך אנחנו מגיבים היום לחזרתו של ברדה ,שמחה ואושר כאילו זה עתה הגיע המשיח, אז בכל הקשור למכירתו של אופיר שווה לחשוב על זה בצורה קצת יותר מעמיקה, כי חייב פה בסיס של שחקני בית.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מבחינה עסקית נטו? למכור ומהר. הזדמנות שלא בטוח מתי תחזור.
אבל, ויש פה אבל גדול, במצב העניינים הנוכחי, עם כל הסדקים בין ההנהלה לאוהדים והביקורת
על חוסר זהות, ובנוסף הרצון להפוך לקבוצה גדולה שיוצאת בסוג של אמירה שהיא לא מוותרת על נכסים,
לא בטוח שצריך למכור.

אותי יותר מרגיז החוזה של אופיר. שחקן ברמתו צריך לקבל חוזה של 80 אלף דולר ולסתום את הפה,
הבעיה שהאוהדים החכמים שלנו החליטו לתמוך בשחקן פישר במקום בהנהלה ולתלות כל מיני שלטים
דביליים ועכשיו הכל מתפוצץ בפנים. יעשו בשכל אותם אוהדים אם בפעם הבאה יישבו בשקט ויתנו להנהלה
לעבוד. שחקן בית או לא, שלא ירים את האף.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

לא מסכים עם עניין החוזה. גם אם אובייקטיבית הוא לא ברמה גבוהה, עובדתית הוא המגן השמאלי השני בטיבו בארץ. דבר שני, שכר של שחקן כדורגל צריך להמדד בהתאם לחשיבות השחקן לקבוצה. אופיר חשוב לקבוצה הרבה יותר מגזל/נאסר/אילוז, השחקן מסתכל ובצדק על מה מרוויחים החברים שלו לקבוצה ומשווה עצמו בהתאם. בשוק המגנים השמאליים בארץ לא נצליח להביא אחד ברמה הזו.
עוד משו, אם השמועות נכונות מכבי מדברת על שכר גבוה בהרבה, מישהו מאיתנו היה מוותר על זה מיד?
ונקודה אחרונה, אם הוא היה עכשיו שחקן חיזוק לא ב"שי, ברור שהיו מציעים לו שכר גבוה יותר ממה שמציעים, בהנחה שאכן מדובר על 80 אלף דולר בשנה.

אופיר, לדעתי, צריך להשתכר באיזור ה-120 עד 130 אלף דולר לעונה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dardasmiley כתב:לא מסכים עם עניין החוזה. גם אם אובייקטיבית הוא לא ברמה גבוהה, עובדתית הוא המגן השמאלי השני בטיבו בארץ. דבר שני, שכר של שחקן כדורגל צריך להמדד בהתאם לחשיבות השחקן לקבוצה. אופיר חשוב לקבוצה הרבה יותר מגזל/נאסר/אילוז, השחקן מסתכל ובצדק על מה מרוויחים החברים שלו לקבוצה ומשווה עצמו בהתאם. בשוק המגנים השמאליים בארץ לא נצליח להביא אחד ברמה הזו.
עוד משו, אם השמועות נכונות מכבי מדברת על שכר גבוה בהרבה, מישהו מאיתנו היה מוותר על זה מיד?
ונקודה אחרונה, אם הוא היה עכשיו שחקן חיזוק לא ב"שי, ברור שהיו מציעים לו שכר גבוה יותר ממה שמציעים, בהנחה שאכן מדובר על 80 אלף דולר בשנה.

שטויות. תבדוק כמה מרויח שירן ייני במכבי ת"א אל מול יצחקי, בן חיים, טיבי ושות...
כנ"ל טוואטחה בחיפה.
מזכיר לכם גם את הבלאגן שהיה בין שי אבוטבול להפועל ת"א כשרצה שכר כמו של שחקני הרכש.
שחקן בית בד"כ ירוויח פחות משחקני הרכש. אם הוא קיבל בין 80-100 א"ד לעונה זה סביר בהחלט למעמדו. אם לא מתאים לו, שישב חודש ביציע ואז נראה אם יחתום או לא.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dardasmiley כתב:לא מסכים עם עניין החוזה. גם אם אובייקטיבית הוא לא ברמה גבוהה, עובדתית הוא המגן השמאלי השני בטיבו בארץ. דבר שני, שכר של שחקן כדורגל צריך להמדד בהתאם לחשיבות השחקן לקבוצה. אופיר חשוב לקבוצה הרבה יותר מגזל/נאסר/אילוז, השחקן מסתכל ובצדק על מה מרוויחים החברים שלו לקבוצה ומשווה עצמו בהתאם. בשוק המגנים השמאליים בארץ לא נצליח להביא אחד ברמה הזו.

מחזק את זה שמעליי.
ורק נוסיף - מי קבע שהוא המגן השמאלי השני בטיבו בארץ?

ועוד משהו חשוב. אחד היתרונות הגדולים בשילוב שחקני בית הוא החיסכון שבבזבוז כספים מיותרים על שחקני רכש. אז אני שואל
אותך.. מה בדיוק הרווחנו מזה שגידלנו שחקני בית, אם אתה טוען שצריך לשלם להם כמו שחקני רכש לכל דבר?
אם ככה אז חבל על ההשקעה בנוער. נביא שחקנים חופשיים, נשלם משכורות יפות ושלום על ישראל.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
מחזק את זה שמעליי.
ורק נוסיף - מי קבע שהוא המגן השמאלי השני בטיבו בארץ?

ועוד משהו חשוב. אחד היתרונות הגדולים בשילוב שחקני בית הוא החיסכון שבבזבוז כספים מיותרים על שחקני רכש. אז אני שואל
אותך.. מה בדיוק הרווחנו מזה שגידלנו שחקני בית, אם אתה טוען שצריך לשלם להם כמו שחקני רכש לכל דבר?
אם ככה אז חבל על ההשקעה בנוער. נביא שחקנים חופשיים, נשלם משכורות יפות ושלום על ישראל.
שאתה תשלם רק שכר ולא על רכישת השחקן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. מי שרוצה להתקדם ולהיות מעבר לדרג של מועדונים כמו בני יהודה (כרגע תחת הניהול של אלונה אנחנו יותר מזכירים את הפועל חיפה) חייב להשאיר את השחקנים הבולטים שלו אצלו, ובטח ובטח לא למכור אותם לקבוצה אחרת בארץ.
2. לאור החיסרון היום בעמדת המגינים, לא רק בארץ אלא בכלל באירופה, אופיר יכול תוך כמה שניים להימכר בסכום גבוה יותר ממילון יורו. אם רפאלוב נמכר ב2.5 מיליון יורו ובירם כיאל ב2 מיליון יורו, מגן שמאלי איכותי ימכר בסכומים גבוהים יותר ממיליון יורו.
3. מיליון יורו הוא לא מעט כסף, אבל מה נעשה עם הכסף? מישהו באמת חושב שמיליון יורו ישנו משמעותית את השנה שלנו?
הבעיה שלנו בשנים האחרונות לא הייתה הכסף, אלא צורת ההתנהלות וחוסר היכולת שלנו לדעת לחתוך משא ומתן. אפילו עם אליניב, שרצה לחזור, ושהמשפחה והקהל לחצו שיחזור, ושאליניב בעצמו הסכים לקצץ, הצליחו לסגור רק אחרי חודש וחצי של משא ומתן, ככה שבסופו של דבר נוותר על אופיר דוידזאדה בשביל שחקנים כמו אבי סטרול ורוברטו קואלטי. לא תודה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב:מבחינה עסקית נטו? למכור ומהר. הזדמנות שלא בטוח מתי תחזור.
אבל, ויש פה אבל גדול, במצב העניינים הנוכחי, עם כל הסדקים בין ההנהלה לאוהדים והביקורת
על חוסר זהות, ובנוסף הרצון להפוך לקבוצה גדולה שיוצאת בסוג של אמירה שהיא לא מוותרת על נכסים,
לא בטוח שצריך למכור.

אותי יותר מרגיז החוזה של אופיר. שחקן ברמתו צריך לקבל חוזה של 80 אלף דולר ולסתום את הפה,
הבעיה שהאוהדים החכמים שלנו החליטו לתמוך בשחקן פישר במקום בהנהלה ולתלות כל מיני שלטים
דביליים ועכשיו הכל מתפוצץ בפנים. יעשו בשכל אותם אוהדים אם בפעם הבאה יישבו בשקט ויתנו להנהלה
לעבוד. שחקן בית או לא, שלא ירים את האף.
אתה צודק לגמרי. האוהדים צריכים להיות כבשים ולעבור לדום על כל החלטה של מנהלי הקבוצה. הרי שבענו הצלחות בשנים האחרונות בזכות הנהלת הקבוצה ויש ללא ספק על מי לסמוך. ניהול מוקפד, חד, חף מטעויות, מתוכנן ומחושב, ניהול שרואה כמה צעדים קדימה. ממש כמו במועדונים המובילים באירופה או בספרד.
אסי כנראה ראה בחלומו את השלט של "אלונה בישלה דייסה" שבוע לפני שזה נתלה באיצטדיון והציע לאופיר הצעה מרחיקה לכת. הכפלת שכר ל-9,000 ש"ח לחודש.
כך ראוי לנהוג בשחקן בית שנותן את הלב כל שבת על המגרש. למה לשלם לו כשאפשר לסבסד את ויקו חדד, שמעון ביטון, עידו "זה עוד יתפוצץ. בפנים שלכם" אקסברד, אבירם "נא לא להפריע, אני בפגרה" ברוכיאן, רועי "ממש אכפת לי מהקבוצה, לעולם לא תתפסו אותי מחייך לאחר הפסדים" קהת, דיא "עזבתי לסכנין בשביל דקות משחק" סבע, ציפורה "חלק מתפקידי הוא גם לחנך את אוהדי הקבוצה" חלפון וכל יתר הכוכבים האמיצים, העידית שבעידית, כל אלו שמתייחסים למועדון ככספומט, תחנת מעבר או קרש קפיצה.
אופיר הוא השחקן היחיד (למיטב זכרוני) שמקבל עידוד מהקהל גם במשחקים הכי חשוכים של הקבוצה בזכות המלחמה שלו. הוא היחיד שאוהדים באופן פרטי (לא ארגון אוהדים) מכינים לו שלטי עידוד (בתנאי שריצ'רד אלוש ושאר עושי דברה של אלונה לא ירוצו להוריד אותם מהגדרות בטענה שזה נוגד את תקנון ההתאחדות).
עם כל הכבוד לאביתר ולוטם, בשנתיים האחרונות עבור הרבה אוהדים, כולל אותי, אופיר, למרות החסרונות שלו, הוא השחקן היחיד שאפשר להזדהות איתו.
אופיר עשה טעות והחליט לשבות ומאז אסי עושה לו סדרת חינוך שלא נגמרת.
אז אתה מוזמן לשבת בשקט ולתת להנהלה להמשיך לעבוד ולעשות חיל. אני, ברשותך או שלא ברשותך, אנהג אחרת.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אריאל2 כתב: אתה צודק לגמרי. האוהדים צריכים להיות כבשים ולעבור לדום על כל החלטה של מנהלי הקבוצה. הרי שבענו הצלחות בשנים האחרונות בזכות הנהלת הקבוצה ויש ללא ספק על מי לסמוך. ניהול מוקפד, חד, חף מטעויות, מתוכנן ומחושב, ניהול שרואה כמה צעדים קדימה. ממש כמו במועדונים המובילים באירופה או בספרד.
אסי כנראה ראה בחלומו את השלט של "אלונה בישלה דייסה" שבוע לפני שזה נתלה באיצטדיון והציע לאופיר הצעה מרחיקה לכת. הכפלת שכר ל-9,000 ש"ח לחודש.
כך ראוי לנהוג בשחקן בית שנותן את הלב כל שבת על המגרש. למה לשלם לו כשאפשר לסבסד את ויקו חדד, שמעון ביטון, עידו "זה עוד יתפוצץ. בפנים שלכם" אקסברד, אבירם "נא לא להפריע, אני בפגרה" ברוכיאן, רועי "ממש אכפת לי מהקבוצה, לעולם לא תתפסו אותי מחייך לאחר הפסדים" קהת, דיא "עזבתי לסכנין בשביל דקות משחק" סבע, ציפורה "חלק מתפקידי הוא גם לחנך את אוהדי הקבוצה" חלפון וכל יתר הכוכבים האמיצים, העידית שבעידית, כל אלו שמתייחסים למועדון ככספומט, תחנת מעבר או קרש קפיצה.
אופיר הוא השחקן היחיד (למיטב זכרוני) שמקבל עידוד מהקהל גם במשחקים הכי חשוכים של הקבוצה בזכות המלחמה שלו. הוא היחיד שאוהדים באופן פרטי (לא ארגון אוהדים) מכינים לו שלטי עידוד (בתנאי שריצ'רד אלוש ושאר עושי דברה של אלונה לא ירוצו להוריד אותם מהגדרות בטענה שזה נוגד את תקנון ההתאחדות).
עם כל הכבוד לאביתר ולוטם, בשנתיים האחרונות עבור הרבה אוהדים, כולל אותי, אופיר, למרות החסרונות שלו, הוא השחקן היחיד שאפשר להזדהות איתו.
אז אתה מוזמן לשבת בשקט ולתת להנהלה להמשיך לעבוד ולעשות חיל. אני, ברשותך או שלא ברשותך, אנהג אחרת.
9,000 בחודש?
הציעו לו 29,000 בחודש ו350 אלף בשנה משמע 90,000 דולר בשנה, והוא סירב, אז אתה בא ואומר שהמועדון לא בסדר?
מה אתה מצפה שיציעו לו 200,000 דולר?
לך לישון על האף...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אריאל2 כתב: אתה צודק לגמרי. האוהדים צריכים להיות כבשים ולעבור לדום על כל החלטה של מנהלי הקבוצה. הרי שבענו הצלחות בשנים האחרונות בזכות הנהלת הקבוצה ויש ללא ספק על מי לסמוך. ניהול מוקפד, חד, חף מטעויות, מתוכנן ומחושב, ניהול שרואה כמה צעדים קדימה. ממש כמו במועדונים המובילים באירופה או בספרד.
מה אני אגיד לך, כולך נוטף אובייקטיביות.
לא יודע מה בדיוק הציעו לאופיר, די בטוח שגם אתה לא. מה שבטוח שבמו"מ מתחילים מנקודה מסוימת ותמיד
אפשר לעלות ולרדת. מזכיר לך שהמו"מ עם ברדה התחיל בפיצוץ וכולם יודעים איך הוא נגמר.
הבעיה עם אופיר ממה שאני מבין שהוא פשוט אטום. והאטימות שלו היא שגורמת לו ולקבוצה להתנגח ולהתחפר
במקום במקום לשבת ולפתור את הבעיות. טוב יעשה אם יוריד את האף והדרישות, אז גם הקבוצה תבוא לקראתו.
לא רוצה לשבת בשקט? זכותך. תמשיך לעשות רעש ולתת לגיטימציה לבלגן הזה. רק תזכור שבזכות אנשים
כמוך המצב הזה רק יחמיר. אם אתה חושב שאתה עושה לאופיר טובה אתה טועה בגדול.

סמל אישי של משתמש
MOTI2013

שליחה על ידי MOTI2013 »

שילך ויעשה חמוצים,שחקן ברמתו לא צריך להרוויח סכומים מטורפים וכמו שאנשים אומרים לעלות על העץ הכי גבוה זה הכי קל כי ברגע שהוא ירצה לרדת...הוא יעוף מהפועל ב"ש....

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

שילך שלום ולא להתראות ...ועוד משהו?אני מעדיף לשחק עם 11 שחקני רכש מאשר שחקני בית.
ראינו מה זה שחקן בית שחקן נשמה עלק היום כל שני וחמישי שחקנים חוצים את הכביש בשביל כמה עשרות אלפי דולרים.
זה לא כמו פעם.שגם אם הקבוצה הייתה יורדת ליגה השחקנים היו נישארים.היום איפה שיש כסף השחקנים רצים ולא אכפת להם מהסמל מהמועדון שגדלו.
אז שילך.אכפת לי מהמועדון מהקבוצה אם שחקני בית או בלי העיקר שנעשה עונה טובה .
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ושוב בפעם האלף אני אגיד ואצעק ואזעק: אין שום שחקן מעל המועדון,אין שום שחקן מעל המועדון גם לא המלך מלכי המלכים הקדוש המעונה אופיר דווידזאדה.
ובתשובה לכל הצ'ה גאוורות ומקימי המחאות הלאומיות באתר הזה והאנשים שבלעדיהם הפועל ב"ש לא הייתה קיימת, וכל מה שיעשו אתם תמיד תעשו ותחשבו שאפשר לעשות טוב יותר, הרי ברור לכם שאם אלונה לא הייתה מחשבנת לאוהדים אופיר היה נמכר מממממזמן למכבי ת"א,כי זה הדבר הנכון לעשות כלכלית ועיסקית!!, הרי זה כמו רולטה לא תמכור עכשיו יש סיכוי שהמחיר יעלה ויש סיכוי שלא, אבללללללללללל בשביל שהמחיר יעלה אופיר צריך לחתום על חוזה חדש מכיוון שסעיף השחרור שלו עומד היום על מליון דולר, עכשיו בואו תסבירו לי מגיני האומה ושחקני הבית מה שונה מקרה נאסר ממקרה אופיר?? גם הוא לא הסכים להאריך חוזה ויובש עד שחתם, מה שונה? אני אגיד לכם מה שונה: כל עוד שיש את החבורה הזאת שמגינה עליו בחירוף נפש הוא ימשיך להתעקש ולא לחתום, עכשיו תמשיכו להגן עליו אין בעיה,אני רק מבטיח לכם שהוא יישב עוד שנתיים שלוש על חוזה של 250000 בעונה באיזה קבוצה בחול לא אתם ולא הקבוצה יעניינו אותו,ואנחנו כן אנחנו נמשיך לבלבל תמוח ולרדוף אחרי הקבוצה איפוא שלא תהיה עם אלונה או בלעדיה,
אם אני היום הבעלים אני קורע את מכבי במחיר כולל אחוזים ממכירה עתידית לא מחשבן לאף אחד ומוכר,וזה לא אומר שאני אוהב את הקבוצה פחות ממכם,להיפך טובתי היא אך ורק הקבוצה.
ושיהיה שבת שלום!

שלח תגובה