אופיר דודזאדה - סאגת החוזה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: פערים כספיים עם אופיר דודזאדה

שליחה על ידי dardasmiley »

לא מסכים. זאת בדיוק החשיבה העקומה של המועדון, זה שגדלת בפתח תקוה או בת ים או נתניה לא הופך אותך לטוב ממי שגדל באופקים, ירוחם או בא שבע. שחקן צריך לקבל שכר לפי היכולת שלו, החשיבות שלו לקבוצה והתרומה שיכול לתת למועדון. דוידזאדה היום בזכות או בחסד הוא המגן השמאלי (הישראלי). השני בארץ אחרי טוואטחה, הוא אמור לקבל לא פחות מגזל/דג'אני וגבאי. מעבר לזה ברור לכולם שהיה מקבל שכר גבוה בהרבה מחיפה או ממכבי.
אבל הוא ב"שי וטוב מדי אז בהנהלה שלנו מנצלים את זה. אם בתעודת הלידה ובכרטיס השחקן שלו היה רשום מכבי פתח תקוה במועדון היו מציעים לו חוזה גבוה בהרבה....

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:
אי אפשר להתלונן למה לא מביאים שחקנים טובים ופותחים את הארנק, וכשמביאים אותם מתלוננים למה שחקני הבית
לא מרוויחים כמוהם. אין מה לעשות, כדי ששחקן טוב יגיע לב"ש צריך לשלם לו לפחות 30% יותר ממה שהיה מקבל
במרכז. לגיטימי שדג'אני יקבל שכר גבוה יותר משחקן טוב מקומי.
אריק, שאלה קטנה, אם אופיר דוידזאדה הנוכחי, על כל המגבלות והיתרונות שלו, היה מגיע אלינו כשחקן רכש מקבוצה מחוץ לבאר שבע, מה השכר אותו הוא היה מקבל?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

[/quote]
אריק, שאלה קטנה, אם אופיר דוידזאדה הנוכחי, על כל המגבלות והיתרונות שלו, היה מגיע אלינו כשחקן רכש מקבוצה מחוץ לבאר שבע, מה השכר אותו הוא היה מקבל?[/quote]

אתה סותר את עצמך... אם דוידאזדה היה מגיע כרכש, סביר להניח שהיה במכבי/חיפה/הפועל/קש ורק אז יועדף אצלנו, ותדע גם שבארץ יש מחסור גדול במגנים, ובשחקנים שמאליים בפרט....

לא להיבהל, מה שקורה שם זה סתם עוד מו"מ שאני משער שיגמר כשבוע לפני מחנה האימונים
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Sir Alex Ferguson כתב: אריק, שאלה קטנה, אם אופיר דוידזאדה הנוכחי, על כל המגבלות והיתרונות שלו, היה מגיע אלינו כשחקן רכש מקבוצה מחוץ לבאר שבע, מה השכר אותו הוא היה מקבל?
לא רלוונטי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריק כתב:
לא רלוונטי.

אני דווקא חושב שכן.
רוצה לומר שאמנם אתה צודק במהות הדברים שלך, אבל אי אפשר להתעלם מזה שמדובר בנושא מאוד רגיש ומורכב...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אורי אדום בנשמה כתב:

אני דווקא חושב שכן.
רוצה לומר שאמנם אתה צודק במהות הדברים שלך, אבל אי אפשר להתעלם מזה שמדובר בנושא מאוד רגיש ומורכב...
אכן רגיש ומורכב, ואני גם באמת מבין מאיפה מגיעה השאלה של משה, אבל אני באמת חושב שזה לא רלוונטי.
צריך להשלים (בשנים הקרובות) עם המציאות העגומה ששחקנים טובים לא רוצים להגיע לכאן ממיליון ואחת סיבות, ואז לקבל החלטה
האם לפתות אותם בכסף או לקחת שחקנים פחות טובים. לגבי דוידזאדה, הוא ראוי לחוזה מכובד עקב יכולתו בשנים האחרונות
ואני גם מניח שהוא יקבל, אבל עם כל הכבוד לא מדובר פה ביהלום כמו שמנסים לצייר אותו. בסה"כ הוא מגן שמאלי לא רע בכלל
שמחויב ועובד קשה, אבל יחד עם זאת לא מסוגל להוציא רוחב או להגביה כדור נורמלי אחד מ-50 מצבים, ככה שבואו ניכנס לפרופורציות.
אני חושב בכל הכנות שלאופיר יש הרבה יותר מה להפסיד, בעיקר בגלל שהוא תחת חוזה. מעבר לכך, אין לי מושג מה הציעו לו אבל
אנשים יורים סכומים ויורדים על המועדון בלי לדעת כלום. אולי הוא דרש סכומים מופרזים? הוא כבר עשה שביתה איטלקית אחת באמצע
העונה שבלעדיה אולי לא היינו מגיעים להיאבק על הירידה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ההתנהגות של אופיר דוידזאדה באמצע העונה לא היתה לעניין.

מצד שני, מדובר בשחקן טוב, בלי שום קשר לזה שהוא שחקן בית. ובהתחשב בעמדה שהוא משחק, בין הטובים בארץ.

ראוי למשכורת מכובדת (לא מופרזת), ואחד הפרוספקטים היחידים שיש לנו כרגע למכירה עתידית לחו"ל.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

yedidel כתב:ההתנהגות של אופיר דוידזאדה באמצע העונה לא היתה לעניין.

מצד שני, מדובר בשחקן טוב, בלי שום קשר לזה שהוא שחקן בית. ובהתחשב בעמדה שהוא משחק, בין הטובים בארץ.

ראוי למשכורת מכובדת (לא מופרזת), ואחד הפרוספקטים היחידים שיש לנו כרגע למכירה עתידית לחו"ל.
פוטנציאל כרגע, למגן השמאלי הכי טוב בארץ לדעתי (טוואטחה היה נוראי בטורניר הצעירות והשאיר המון חורים,ורמי גרשון? תסלח לי אבל שחקן שהתכונות העדיפות שלו זה כוח,נגיחות והגנה ולא עולה לשום התקפה מלבד מצב נייח, הוא לא מגן אלא בלם שהוסט לאותה עמדה..
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אריק כתב:
אכן רגיש ומורכב, ואני גם באמת מבין מאיפה מגיעה השאלה של משה, אבל אני באמת חושב שזה לא רלוונטי.
צריך להשלים (בשנים הקרובות) עם המציאות העגומה ששחקנים טובים לא רוצים להגיע לכאן ממיליון ואחת סיבות, ואז לקבל החלטה
האם לפתות אותם בכסף או לקחת שחקנים פחות טובים. לגבי דוידזאדה, הוא ראוי לחוזה מכובד עקב יכולתו בשנים האחרונות
ואני גם מניח שהוא יקבל, אבל עם כל הכבוד לא מדובר פה ביהלום כמו שמנסים לצייר אותו. בסה"כ הוא מגן שמאלי לא רע בכלל
שמחויב ועובד קשה, אבל יחד עם זאת לא מסוגל להוציא רוחב או להגביה כדור נורמלי אחד מ-50 מצבים, ככה שבואו ניכנס לפרופורציות.
אני חושב בכל הכנות שלאופיר יש הרבה יותר מה להפסיד, בעיקר בגלל שהוא תחת חוזה. מעבר לכך, אין לי מושג מה הציעו לו אבל
אנשים יורים סכומים ויורדים על המועדון בלי לדעת כלום. אולי הוא דרש סכומים מופרזים? הוא כבר עשה שביתה איטלקית אחת באמצע
העונה שבלעדיה אולי לא היינו מגיעים להיאבק על הירידה.
1. חשוב מאוד ששחקני רכש איכותים יגיעו לכאן, אבל לא פחות חשוב לשמור על שחקני הבית האיכותים שכן גודלים כאן.
2. אופיר דוידזאדה לא יציב מספיק במשחק שלו (בהגנה) ולא תכליתי מספיק במשחק שלו (בהתקפה).
ועדין, בכדורגל הישראלי עונת 2013-2014, אופיר דוידזאדה הוא אחד מהמגינים הטובים בליגה. תוסיף לזה את הגיל הצעיר שלו והעובדה שהוא ישראלי ותקבל שחקן שברגע שאתה משחרר אותו הוא מקבל הצעה מכל הקבוצות הגדולות בארץ.
3. ועכשיו נחזור לשאלה שלי, אם אופיר דוידזאדה היה גדל בהפועל חיפה והיה מסיים חוזה בקיץ, כמה כסף אלונה הייתה מציעה לו כדי שיבוא? האם בגלל שהוא באר שבעי צריך לקפח אותו?

במועדון עם מדיניות קודם כל בונים את הבסיס של שחקני הבית, בהרכב ובספסל, ורק לאחר מכן מתפנים לשחקני הרכש.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: 1. חשוב מאוד ששחקני רכש איכותים יגיעו לכאן, אבל לא פחות חשוב לשמור על שחקני הבית האיכותים שכן גודלים כאן.
2. אופיר דוידזאדה לא יציב מספיק במשחק שלו (בהגנה) ולא תכליתי מספיק במשחק שלו (בהתקפה).
ועדין, בכדורגל הישראלי עונת 2013-2014, אופיר דוידזאדה הוא אחד מהמגינים הטובים בליגה. תוסיף לזה את הגיל הצעיר שלו והעובדה שהוא ישראלי ותקבל שחקן שברגע שאתה משחרר אותו הוא מקבל הצעה מכל הקבוצות הגדולות בארץ.
3. ועכשיו נחזור לשאלה שלי, אם אופיר דוידזאדה היה גדל בהפועל חיפה והיה מסיים חוזה בקיץ, כמה כסף אלונה הייתה מציעה לו כדי שיבוא? האם בגלל שהוא באר שבעי צריך לקפח אותו?

במועדון עם מדיניות קודם כל בונים את הבסיס של שחקני הבית, בהרכב ובספסל, ורק לאחר מכן מתפנים לשחקני הרכש.
משה, בכל תלוי במה הציעו לו.
אם הפרסומים בתקשורת אכן נכונים, אז כן, יש בעיה בהתנהלות של אופיר שלא מוכן לשבת למו"מ. כמו שמצפים מהמועדון שיתגמל וישאף להשאיר כאן את שחקני הבית, יש לצפות משחקני הבית לכבד את המועדון ולשבת למו"מ.
בנוסף, אף אחד לא יודע גובה השכר שהציעו לו ולכן קשה מאוד לנקוט עמדה.
מהרושם שקיבלתי, מבלי לדעת אפילו חצי מהפרטים, נראה שאופיר עקשן כמו פרד.
נקווה שיהיה סוף טוב לסאגה הזו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

izguy83 כתב: משה, בכל תלוי במה הציעו לו.
אם הפרסומים בתקשורת אכן נכונים, אז כן, יש בעיה בהתנהלות של אופיר שלא מוכן לשבת למו"מ. כמו שמצפים מהמועדון שיתגמל וישאף להשאיר כאן את שחקני הבית, יש לצפות משחקני הבית לכבד את המועדון ולשבת למו"מ.
בנוסף, אף אחד לא יודע גובה השכר שהציעו לו ולכן קשה מאוד לנקוט עמדה.
מהרושם שקיבלתי, מבלי לדעת אפילו חצי מהפרטים, נראה שאופיר עקשן כמו פרד.
נקווה שיהיה סוף טוב לסאגה הזו.
לא יודע כמה הציעו לאופיר עכשיו, כן יכול לספר מה אמרו לי, כמה מקורות שונים, על ההצעה לאופיר בשנה שעברה (9,000 שקל בחודש).
להציע לשחקן הרכב ולשחקן שגם הוזמן לסגל הבוגרת, משכורת של 9,000 ש"ח בחודש (90,000 שקל לעונה או במילים אחרות 25,000 דולר לעונה) זאת הצעה מעליבה.
אופיר טעה כשעזב את האימון באקט של מחאה, אבל אני חושב, ואמרתי את זה גם בזמנו, שההצעה של המועדון מלמדת עד כמה לא מעריכים את שחקני הבית במועדון.

אותם מקורות אמרו לי (וראוי להגיד שבשיחות פרטיות עם חלק מהכותבים כאן דיברתי על הנושא חודש וחצי לפני שהתפוצץ בשנה שעברה ככה שהמקורות התבררו כמדויקים בשנה שעברה) שאופיר ביקש בשנה שעברה מהקבוצה סכום של 200 אלף שקל לעונה או במילים אחרות 55-60 אלף דולר לעונה.

לדעתי מדובר בסכום יותר מסביר, ואם זה גם מה שהוא דרש הקיץ, אם אני אופיר דוידזאדה, אני לא מוכן לרדת אפילו דולר אחד פחות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב: לא יודע כמה הציעו לאופיר עכשיו, כן יכול לספר מה אמרו לי, כמה מקורות שונים, על ההצעה לאופיר בשנה שעברה (9,000 שקל בחודש).
להציע לשחקן הרכב ולשחקן שגם הוזמן לסגל הבוגרת, משכורת של 9,000 ש"ח בחודש (90,000 שקל לעונה או במילים אחרות 25,000 דולר לעונה) זאת הצעה מעליבה.
אופיר טעה כשעזב את האימון באקט של מחאה, אבל אני חושב, ואמרתי את זה גם בזמנו, שההצעה של המועדון מלמדת עד כמה לא מעריכים את שחקני הבית במועדון.

אותם מקורות אמרו לי (וראוי להגיד שבשיחות פרטיות עם חלק מהכותבים כאן דיברתי על הנושא חודש וחצי לפני שהתפוצץ בשנה שעברה ככה שהמקורות התבררו כמדויקים בשנה שעברה) שאופיר ביקש בשנה שעברה מהקבוצה סכום של 200 אלף שקל בעונה, 55-60 אלף דולר.

לדעתי מדובר בסכום יותר מסביר, ואם זה גם מה שהוא דרש הקיץ, אם אני אופיר דוידזאדה, אני לא מוכן לרדת אפילו דולר אחד פחות.
אף אחד לא יודע איזה סכומים עולים במו"מ בין הקבוצה לבינו, אולי הוא לא רוצה לחתום בכלל על חוזה ארוך טווח?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: לא יודע כמה הציעו לאופיר עכשיו, כן יכול לספר מה אמרו לי, כמה מקורות שונים, על ההצעה לאופיר בשנה שעברה (9,000 שקל בחודש).

אותם מקורות אמרו לי (וראוי להגיד שבשיחות פרטיות עם חלק מהכותבים כאן דיברתי על הנושא חודש וחצי לפני שהתפוצץ בשנה שעברה ככה שהמקורות התבררו כמדויקים בשנה שעברה) שאופיר ביקש בשנה שעברה מהקבוצה סכום של 200 אלף שקל לעונה או במילים אחרות 55-60 אלף דולר לעונה.

אז אני שמעתי סיפור אחר לגמרי.
מידהו קרוב מאוד לשחקן אמר לי אישית, בערך חודש לפני הפיצוץ באמצע העונה שאופיר לא ישחק בקרוב כי לא רוצים להעלות לו את השכר. במשחק שאחרי הפיצוץ אותו אדם אמר לי שהם דורשים 100 א"ד לעונה (ללא הארכת החוזה) ולא מוכנים להצעה של הקבוצה (10 א"ש לחודש עד תום העונה ואז ישבו שוב לגבי שדרוג השכר ואורך החוזה. שוב, התחושה שאני מקבל היא שאופיר, למרות התדמית השקטה שלו, מסתנוור מהכסף ומפתח מניירות של כוכב. לא בטוח שזה המקרה, אבל אלו התחושות שלי. מה שבטוח, אם זה יגרר לפתיחת העונה, אז נקבל שחקן כבוי וחבל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

izguy83 כתב:
אז אני שמעתי סיפור אחר לגמרי.
מידהו קרוב מאוד לשחקן אמר לי אישית, בערך חודש לפני הפיצוץ באמצע העונה שאופיר לא ישחק בקרוב כי לא רוצים להעלות לו את השכר. במשחק שאחרי הפיצוץ אותו אדם אמר לי שהם דורשים 100 א"ד לעונה (ללא הארכת החוזה) ולא מוכנים להצעה של הקבוצה (10 א"ש לחודש עד תום העונה ואז ישבו שוב לגבי שדרוג השכר ואורך החוזה. שוב, התחושה שאני מקבל היא שאופיר, למרות התדמית השקטה שלו, מסתנוור מהכסף ומפתח מניירות של כוכב. לא בטוח שזה המקרה, אבל אלו התחושות שלי. מה שבטוח, אם זה יגרר לפתיחת העונה, אז נקבל שחקן כבוי וחבל.
לא יודע לגבי העונה הנוכחית, כן יודע, לפחות לפי מה שסיפרו לי בשנה שעברה (כולל מגורם מתוך המועדון), שאם היו מציעים לאופיר 60 אלף דולר וחוזה ל4 שנים הוא היה חותם. אבל אחרי שאופיר עזב את האימון והפיצוץ הגיע לכותרות במועדון החליטו לעשות שרירים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס״ד
https://www.sport-pikama.co.il/Next.asp?ID=7240" onclick="window.open(this.href);return false;
מכבי הציעה לב״ש מיליון דולר עבור דודזאדה.

האתר נחשב ללא ממש אמין אך בכתבות על מכבי הם די קולעים.
אורי משיח מקורב לנמני והקיץ היו כבר פרסומים שהועלו ראשונים באתר שלו.

שלח תגובה