מה נסגר עם הקבוצה הזו?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
שלומי12

מה נסגר עם הקבוצה הזו?

שליחה על ידי שלומי12 »

כולם מחתימים שחקנים,מעיפים שחקנים....... ורק אנחנו מחכים למר אלישע לוי שיחזור מחופשתו בחו"ל,ולא רק הוא... כבוד המנכ"ל הצנוע גם הוא יצא לחופשה אחרי העונה הגרועה הזו שעברנו,
וכל זה כמובן על חשבונה של אלונה ברקת,עלוב ופתטי
שכונה אחת גדולה,ההתנהלות הזו לא מתאימה לשאיפות שבהן אנחנו רוצים להגיע ושואפים להגיע,
ואחרי זה יתפלאו למה אף שחקן לא מגיע לבאר שבע....... אחרי זה השחקנים שאותם אנחנו 'רוצים' יחתמו בקבוצה אחרת,ואז יגידו 'רצינו אותו'
ומי שכמובן ימשיך לסבול זה אנחנו האוהדים המסורים,שתמיד היו וישארו אחרי אותם אנשים
ואחרי זה יחתימו בדקה ה90 כמה שחקנים מתוך לחץ,ואז שוב נצטער

E26

Re: מה נסגר עם הקבוצה הזו?

שליחה על ידי E26 »

אתה יותר מצודק. בזמן שכל קבוצות ליגת העל מתכננים את העונה הבאה, מחתימים/זורקים שחקנים וכנ"ל מאמנים אצלנו המאמן והמנכ"ל בחופשה פרטית בחו"ל במקום לסגור ולחתוך עניינים.

שערורייה שאלונה לא מבינה זאת ומתנהגת באנושיות יתרה. בסופו של יום זה יפגע בנו.

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

דברו איתי שתצאו לחופשה בעבודה, אני גם אדאג להגיד לבוס שלכם שזאת שערורייה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

חן אחי, בוא אני אתן לך את המקבילה בסקטור הפרטי לזה, עבדת תקופה ארוכה מאוד על פרויקט שהיה כישלון מוחלט, איך שהוא נגמר יש לך הזדמנות לפרויקט גדול חדש אבל הוא צריך ךהתחיל כמה שיותר מהר כי הוא גם ככה בפיגור דד ליין. תתיישר עם החלק הראשון של הפרויקט ולחלק השני עוד כחודש יש דד ליין ארוך יותר. מישהו יאשר לך חופש???

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אין לי בעיה שהוא בחופש. זכותו.

אבל אני מקווה שמאחורי הקלעים אלונה ואסי עובדים על חיזוק. כי אם הם מחכים לאלישע שיחזור כדי להתחיל... זאת שערוריה!!!

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

כן שמעון..... מחכים שיחזרו מחופשתם בשביל להתחיל לעבוד :משוגע:
זאת האמת,אלונה לא מקבלת את ההחלטות ולא עוסקת בנושא הזה חוץ מזה שהיא שמה את הכסף על השולחן ומאשרת/לא מאשרת את מה שהמאמן והשחקן סיכמו בניהם

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

בקבוצה בריאה לאחר סיום עונה
המאמן נותן רשימות של שחקנים מועמדים לבוא ושחקנים שצריכים ללכת ואפילו היררכיה בסגל פחות או יותר ואז הגנרל מנגר עובד בכמה שיותר בקירוב לדרישות עם הגבלת התקציב וכ׳...

אצלנו אסי כל כך מנגר גרוע שלא רק שמתקשה להביא שחקנים למומ ואם מגיע לשם אז לנהל מומ מוצלח שהוא צריך לחכות לאישור המאמן לכל שחקן שיביא ולא לעבוד לפי העין שלו ולפי הרשימה של אלישע
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אני מניח שאם הקבוצה לא תביא חיזוקים רציניים ומשדרגים, זה יתבטא גם בקצב מכירת המנויים.

שלח תגובה