אופיר דוידזאדה : סאגת החוזה - עיתוי מחריד ?!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: אופיר דוידזאדה : סאגת החוזה - עיתוי מחריד ?!

שליחה על ידי RedRock »

ותודה לאופיר על 2 נקודות שיחסרנו לנו מאוד בהמשך הדרך

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

RedRock כתב:ותודה לאופיר על 2 נקודות שיחסרנו לנו מאוד בהמשך הדרך
העובדה שאופיר לא בסגל זה גם בגלל התנהלות אומללה של ההנהלה בסוגיה שלו. ועוד לא דיברנו על העובדה שבסוף לא הגיע שחקן התקפי מה שהיה לדעתי חמור יותר מאשר החיסרון של אופיר. לא סתם רציתי את פדרו גלבאן, זה שחקן שעושה את ההבדל בין פליאוף עליון לפליאוף תחתון, בניגוד לאקסברד, גבאי ונאסר האנמים.

נ.ב
אם להיות אמיתים, לא מגיע לנו פליאוף עליון העונה. לא מבחינת יכולת, לא מבחינת חומר השחקנים, בשום שלב של העונה לא היינו שם ויש לזה סיבה.
מי שבונה קבוצה שההתקפה שלה בנויה על אקסברד, גבאי ונאסר יכול להגיע מקסימום למקומות 8-9, וגם זה בגלל החולשה של הליגה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

לא חלילה החלוצים שלא יודעים לנצל מליון מצבים (בעיקר במחצית הראשונה), לא המאמן שמוציא חלוץ ומכניס קשר אחורי (קהת) דווקא בזמן שלוחצים מול קבוצה שרק מתגוננת, לא נאסר ושות' שמנסים הכל לבד בלי שכל.

הכי כיף להאשים את אופיר. אם זה עושה לך טוב נשמה, לבריאות.
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

תגיד אתה לוקח קורסים אצל אייל ארד ואמנון אברמוביץ'?
עד מתי תמטיר עליינו את הדמגוגיות שלך ועד מתי תאתרג את אלונה בכל פעם שהיא טועה?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

חד משמעי:
ההתנהגותת המבישה של דוידזאדה היא חלק ניכר מהתיקו בשבת.
יודע שהוא שחקן חשוב ודווקא ביום שנגמר מועד ההעברות ואחרי חודש טוב ( מתוך חצי עונה ) הוא עושה פרובקציה.

אני חושב שמגיע לו שדרוג לחוזה של שחקן בכיר..אבל יש דרכים אחרות להתנהל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

8red כתב: תגיד אתה לוקח קורסים אצל אייל ארד ואמנון אברמוביץ'?
עד מתי תמטיר עליינו את הדמגוגיות שלך ועד מתי תאתרג את אלונה בכל פעם שהיא טועה?

דמגוגיות? אז צר לי לבשר לך שזהו הלך הרוח בקרב לא מעט אוהדים.

מאתרגים את אלונה? ואולי זה אתם שמונעים מאנטי אלונה מושרש ולא נותנים לעובדות לבלבל אותכם? בא שחקן, סוחט את המועדון בדרישות מחוצפות ושובר את הכלים בעיתוי קריטי (ומדלג על כל הניואנסים הקטנים שמעניקים לצעד שלו משנה גועל) אבל אתם בשלכם. העיקר שאתם אובייקטיביים...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

טוב זה היה ברור שתאשימו את אופיר בזה שלא ניצחנו את עכו אתמול. כ"כ צפוי.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אורי אדום בנשמה כתב:

דמגוגיות? אז צר לי לבשר לך שזהו הלך הרוח בקרב לא מעט אוהדים.

מאתרגים את אלונה? ואולי זה אתם שמונעים מאנטי אלונה מושרש ולא נותנים לעובדות לבלבל אותכם? בא שחקן, סוחט את המועדון בדרישות מחוצפות ושובר את הכלים בעיתוי קריטי (ומדלג על כל הניואנסים הקטנים שמעניקים לצעד שלו משנה גועל) אבל אתם בשלכם. העיקר שאתם אובייקטיביים...
אורי אח שלי.. חבל שגם אתה חוטא בחטא הדמגוגיה..."אתם שמונעים מאנטי אלונה מושרש..." אתה בכלל שומע מה שיוצא לך מהפה?
3 שנים עשינו כל מה שביכולתנו לשמור עליה בתקווה שתביא אותנו אל מקום טוב יותר. אולי אנחנו דווקא אלה שהתפכחנו מהחלום בעוד שאתם ממשיכים לחלום אותו ולא נותנים למציאות לבלבל אתכם?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ניר, 3 שנים עשית כל מה שביכולתך? זה אולי זה אתה שאתגרת אותה ונמאס לך?

לא מאתרג את אלונה ולא בטיח. אני חושב שהעובדה שאופיר לא חתום כבר על חוזה בשכר גבוה יותר זה לא דבר תקין. מגיע לו חוזה משודרג.

שיהיה ברור - אני מת על אופיר דוידזאדה וכיף לי לראות אותו על הדשא.

אלונה לא מעניינת אותי בכל הסיפור הזה. אני חושב שהיא חשובה לעתיד המועדון, נכון. אבל אני גם יודע שהיא עשתה ועושה המון טעויות בדרך. לא טוען אחרת.

עד כאן דעתי.

לעומת זאת, "עבדו עלי עם החוזה" - זה משפט שמקומם אותי כי זה מציג אותו או את סוכנו כטמבל. מה הוא ילד בן 4? מה זה עבדו עלי? נשמע כמו תחושות קיפוח של "אני מקומי מסכן" ואין משהו שאני שונא יותר מזה.

אז כן, מגיע לו יותר. אבל מכאן ועד למעשים אגואיסטיים כדי להוכיח את חשיבותך לקבוצה המרחק הוא גדול.
יש לו חוזה והוא לא אדון לעצמו. הוא לא יכול להחליט להיעדר מאימונים כי בא לו.
זה מעצבן עוד יותר כשהוא עושה את זה דווקא בתקופה הקצרה שהוא טוב השנה.
זה מעצבן עוד יותר כשהוא עושה את זה דווקא כשכבר אין מגן שמאלי נוסף בסגל.
זה מעצבן עוד יותר כשהוא עושה את זה דווקא כשהקבוצה רצה ונמצאת במומנטום חיובי שיכול להשפיע על עונה שלמה.
זה מעצבן עוד יותר כשהוא עושה את זה דווקא שנייה וחצי אחרי שהוא מקבל את סרט הקפטן.

אני בכלל לא חושב שהצעד הזה לטובתו כי כמו שאחרים כבר אמרו - זה רק מכניס את כולם לפלונטר ומוציא את כולם רע.

הוא אולי ניסה 'להראות' לאלונה, אבל בשורה התחתונה הוא פגע במועדון ובקבוצה.
דמגוג או לא, אותי לא תצליחו לבלבל. אני נצמד לעובדות.
1. במקום להמשיך בהכנות רגועות וחיוביות לקראת המשחק, כל האווירה במועדון העכירה בגלל ההשתמטות שלו מהאימון.
2. במקום להמשיך את היכולת המופלאה שלו מהשבועות האחרונים, עם הסרט החדש על היד, הוא בחר לנטוש את ההרכב (הרי היה לו ברור שייענש...) כשהוא יודע שאין תחליף ראוי.
3. במקום שיהיה לנו מגן שמאלי שעושה קילומטראז מטורף, תורם המון גם בהתקפה וגורם גם לקשר שלצידו לשחק יותר טוב, נאלצנו לשחק עם שחקן שמעולם לא היה מגן ולא יהיה מגן, בטח ובטח לא שמאלי. וככה זה גם נראה...
ורק כדי להבהיר - אני לא מאשים בכלל את אילוז.
אז אולי לא ספגנו, אבל התקפית - אופיר יכל לתרום הרבה יותר.

אז כן, אני אוהב את אופיר.
כן, לאופיר מגיע חוזה מכובד יותר.
אבל ההתנהגות שלו היתה חצופה, פגעה במועדון ולא מצופה מהקפטן של הקבוצה.

מתנצל על האורך (לאלה ששרדו עד לכאן...), לא יצא לי לחפור ככה הרבה זמן

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

8red כתב: אורי אח שלי.. חבל שגם אתה חוטא בחטא הדמגוגיה..."אתם שמונעים מאנטי אלונה מושרש..." אתה בכלל שומע מה שיוצא לך מהפה?
3 שנים עשינו כל מה שביכולתנו לשמור עליה בתקווה שתביא אותנו אל מקום טוב יותר. אולי אנחנו דווקא אלה שהתפכחנו מהחלום בעוד שאתם ממשיכים לחלום אותו ולא נותנים למציאות לבלבל אתכם?
אז אולי פשוט תקים מחאה חדשה ותעיף גם אותה?
אבל מי יבוא במקומה?
כל בעל עסק באר שבעי ולא באר שבעי לא רצה לקבל את הקבוצה באמת, רן פסח סתם דיבר ודיבר ולא עשה כלום, גולדמן ועוד למיניהם שבדקו את העלויות בשביל פרסום ועוד.
למה אלונה ברקת נמצאת פה גם אם היא עושה טעויות למה היא נמצאת פה?
אני אגיד לך למה, היא לא מפרסמת את העסקים שלה, לי אין מושג במה היא עוסקת מעבר לכדורגל, ואין לי מושג מה הבעל שלה עשה אחריי שהוא מכר את החברה שלו, אין לי מושג ועובדה שהיא לא באמת מתפרסמת מהכדורגל ברמה כזאת שמישהו יבדוק מה היא עושה מעבר להפועל באר שבע, אז אם היא לא טובה לך והורסת את הקבוצה לדעתך יאללה תקים מחאה, אל תבוא!

אלונה ברקת עושה דיי והותר בשביל הקבוצה, והיא העונה אפילו הבינה שהיא צריכה לשים יותר כסף בשביל שהקבוצה לא תרד, היא ניסתה כל פעם לעשות משהו ולא צלחה, היא טעתה אבל היא בת אדם, היא לא יכולה תוך שנה לדעת את הנוסחה הנכונה, במיוחד ששנתיים מתוך ה6 שלה היו בלאומית ועוד שנה אחת נלחמנו נגד הירידה...
3 שנים של התקפי לב שהיא לא יכלה להבין במה טועה או צודקת, עכשיו יש לה זמן להבין ללמוד ולראות...

אז דיי לחפש אותה בכל פרט ופרט, היא לא מכרה את דוידזאדה כמו החייזר מהאולמות שיש לך על מה להתלונן, למי שיש חוזה מוזמן בסוף העונה או תוך כדיי העונה לדבר ולנסות ללבן עיניינים ואם לא טוב לו הוא מוזמן ללכת למקום אחר...!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

יאללה להקים מחאה מספר 2!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לכל אלא שכל כך נגד אלונה, אם אתם כל כך נגד, כל כך רוצים לראות פה משהו אחר אז אולי פשוט תלכו ותקימו את המחאה מספר 2?
כי על פי משנתכם אלונה לא טובה לנו, אלונה גרועה, אלונה 6 שנים ולא עשתה פה כלום.
אז נכון אלונה 6 שנים פה אבל ב6 השנים הללו שנתיים הקבוצה נלחמה על העלייה ללאומית ורק במזל ענק בזכות הגדלת הליגות עלינו בעונה השנייה, בשנתיים לאחר מכן היה פה דווקא כדורגל לא רע ואז הגיעה העונה שנלחמנו בתחתית, מה לעשות לא תמיד אפשר לצאת מנצחים מדברים כאלו, אז כן היא טועה ועוד תטעה, אבל אני לא רואה מישהו שבא ואומר "וואלה הפועל באר שבע צריכה ואתי אני אבוא ואחליף את אלונה" אף אחד לא יבוא ויחליף את אלונה, וכבר ניסינו את האופצייה של לקנות את הקבוצה דרך הקהל, תשכחו זה לא יילך פה, אין פה מספיק אנשים שיכולים לשים כל פעם כסף כדיי שהקבוצה תשרוד כלכלית.

אז לכל אותם אלא שטוענים שאלונה לא מצליחה למה אתם לא מקימים מחאה וזהו?

אבל ביני לביניכם אם אלי ז'ינו היה נשאר לא היינו מתלוננים על זה שדוידזאדה לא מקבל משכורת של 100,000 דולר לעונה, לא היינו מתלוננים על זה שחלוץ שמשחק בליגה הספרדית השנייה לא הגיעה בגלל שהקבוצה הסינית ביטלה את העניין ברגע האחרון, פשוט לא היינו מתלוננים, כי לא היה דברים קטנים שכאלו שאפשר להתלונן עליהם.
בפועל אם אלי ז'ינו היה נשאר קרוב לוודאי שהיינו מדשדשים או בליגות הנמוכות או הופכים לקבוצת ליגה לאומית טיפוסית, כזאת שלא מצליחה לעלות ולא מצליחה גם לרדת ולהעלם לגמריי מהמפה.

אז כן אלונה טועה והיא תטעה והיא לא חפה מפשע לגביי שחקני הנוער, אבל תראו לי עוד אדם אחד שמסוגל לשים כסף כמוהה על הקבוצה, תראו לי אותו תביאו אותו ואז נדבר עד כמה אלונה לא עונה על הציפיות שלכם, כי בלי אלונה ברקת קרוב לוודאי שהפועל באר שבע לא הייתה קיימת...!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

לא רוצה לצאת בהאשמות, אבל אופיר צריך להבין שהוא בורג חשוב במערכת וחסרונו אתמול העיד על כך.
הרי הטופיק הזה נפתח בגלל העיתוי המחריד שאופיר בחר! פאשלה ענקית שאולי אולי תעלה בפלייאוף עליון. פשוט חבל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

שי האדום כתב:לא רוצה לצאת בהאשמות, אבל אופיר צריך להבין שהוא בורג חשוב במערכת וחסרונו אתמול העיד על כך.
הרי הטופיק הזה נפתח בגלל העיתוי המחריד שאופיר בחר! פאשלה ענקית שאולי אולי תעלה בפלייאוף עליון. פשוט חבל.
אני בהחלט לא תומך בצעד שאופיר עשה (בלי קשר למי צודק או לא בעניין החוזה), אבל להפיל עליו את המשחק אתמול ואת הפלייאוף העליון? מוגזם...

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: יאללה להקים מחאה מספר 2!

שליחה על ידי אריאל2 »

דר אדום בנשמה כתב:לכל אלא שכל כך נגד אלונה, אם אתם כל כך נגד, כל כך רוצים לראות פה משהו אחר אז אולי פשוט תלכו ותקימו את המחאה מספר 2?
כי על פי משנתכם אלונה לא טובה לנו, אלונה גרועה, אלונה 6 שנים ולא עשתה פה כלום.
אז נכון אלונה 6 שנים פה אבל ב6 השנים הללו שנתיים הקבוצה נלחמה על העלייה ללאומית ורק במזל ענק בזכות הגדלת הליגות עלינו בעונה השנייה, בשנתיים לאחר מכן היה פה דווקא כדורגל לא רע ואז הגיעה העונה שנלחמנו בתחתית, מה לעשות לא תמיד אפשר לצאת מנצחים מדברים כאלו, אז כן היא טועה ועוד תטעה, אבל אני לא רואה מישהו שבא ואומר "וואלה הפועל באר שבע צריכה ואתי אני אבוא ואחליף את אלונה" אף אחד לא יבוא ויחליף את אלונה, וכבר ניסינו את האופצייה של לקנות את הקבוצה דרך הקהל, תשכחו זה לא יילך פה, אין פה מספיק אנשים שיכולים לשים כל פעם כסף כדיי שהקבוצה תשרוד כלכלית.

אז לכל אותם אלא שטוענים שאלונה לא מצליחה למה אתם לא מקימים מחאה וזהו?

אבל ביני לביניכם אם אלי ז'ינו היה נשאר לא היינו מתלוננים על זה שדוידזאדה לא מקבל משכורת של 100,000 דולר לעונה, לא היינו מתלוננים על זה שחלוץ שמשחק בליגה הספרדית השנייה לא הגיעה בגלל שהקבוצה הסינית ביטלה את העניין ברגע האחרון, פשוט לא היינו מתלוננים, כי לא היה דברים קטנים שכאלו שאפשר להתלונן עליהם.
בפועל אם אלי ז'ינו היה נשאר קרוב לוודאי שהיינו מדשדשים או בליגות הנמוכות או הופכים לקבוצת ליגה לאומית טיפוסית, כזאת שלא מצליחה לעלות ולא מצליחה גם לרדת ולהעלם לגמריי מהמפה.

אז כן אלונה טועה והיא תטעה והיא לא חפה מפשע לגביי שחקני הנוער, אבל תראו לי עוד אדם אחד שמסוגל לשים כסף כמוה על הקבוצה, תראו לי אותו תביאו אותו ואז נדבר עד כמה אלונה לא עונה על הציפיות שלכם, כי בלי אלונה ברקת קרוב לוודאי שהפועל באר שבע לא הייתה קיימת...!
יצא קצת ארוך, איתכם הסליחה.
צריך להפריד בין המוחים בשער 2 ובקרב האוהדים בכלל. יש קבוצה קבועה של אוהדים שניתן להגדיר בעדינות כמחוספסים מאוד שיושבת בשער 2 צמוד ליציע הכבוד שמקללת את כל מה שזז בלי קשר לכלום כבר שנים.
הם בדיוק אותם אוהדים שיכולים למחוא כפיים לשער של היריבה כשלא הולך ולעשות את המוות לשחקנים של באר שבע במשך 90 דקות + חימום, לריב בתוך היציע אחד עם השני (אני אישית הפרדתי בטדי בין אחד מהם לאוהד שבא עם ילדים וביקש ממנו להפסיק עם הקללות) וגם לקלל את אלונה ואסי.
חשוב להגיד שגם הקומץ הזה מונה כמה עשרות לכל היותר ולא מדגדג את המקבילות בבית"ר, חיפה או ת"א וחלקם נמצאים בכל משחק ועל כך ראויים להערכה.
יש הרבה אוהדים אחרים שאכפת להם מהקבוצה, משחקני הבית, מהכבוד, מהיכולת, מבזבוז הכסף והנאיביות של אלונה, מאנשים שחיים על הגב שלה שנים ולא מביאים תוצאות.
הם לא מקללים, באים לכל משחק בית ולהרבה משחקי חוץ, רואים יכולת בינונית ומטה, רואים שחקני חיזוק(?) שתופסים מקום של שחקנים שגדלו במועדון ובעיקר חווים אכזבות שבוע אחרי שבוע. ועדיין באים למשחק הבא. ולזה שאחריו. ולזה שאחריו.
חלקם, וגם אני הקטן, כואבים את מצבה של הקבוצה בכל הנוגע לשחקני הסגל. תואר לא ניקח, ליגה לא נרד, נסבסד שכירי חרב שרואים בנו מקפצה לעתיד או מצנח זהב בהווה, ומקבוצת הנוער שפספסה גביע במשחק הגמר נשארנו עם אופיר, רבע לוטם וחמישית יוסף.
על זה בדיוק נכתב השלט של הדייסה. על אלונה שמחלקת לכל דכפין ולמי שבאמת מגיע לו נותנת פירורים. זה שלט שלא יוצא נגד אלונה. ההיפך. זה שלט שאמור להעיר אותה.
זה שלט שמראה כמה כואב לאוהדים ששחקן הבית היחיד בסגל שעשה טעות (למרות שהקבוצה ממש תרמה לסיטואציה) אבל נותן את כולו כל שבת לא מקבל 10% מהשכר של שחקן חיזוק ששכח איך עושים גליץ'.
נ.ב.
אפשר להוסיף לפינה האופטימית שזה אחד השלטים המשעשעים בתולדות המועדון ואולי בתולדות הכדורגל הישראלי. גיורא אנטמן ושמעון ביטון כמעט נחנקו מצחוק כשהם ראו אותו. (נקווה שלא סיבכתי אותם עם אלונה ואסי...).

סמל אישי של משתמש
8red

Re: יאללה להקים מחאה מספר 2!

שליחה על ידי 8red »

דר אדום בנשמה כתב: כי בלי אלונה ברקת קרוב לוודאי שהפועל באר שבע לא הייתה קיימת...!
במיוחד בשבילך:
דר אדום בנשמה כתב:אני חושב שמה שאלונה עושה זה קצת חוצפה, נכון שרוביק מעצבן, ומנייק לא קטן, אבל תחשבו על זה, למה הקבוצה צריכה להיות תלויה בבעל בית שמאיימת ללכת, הריי הקבוצה הזאת הייתה קיימת לפני אלונ ברקת והיא תהיה קיימת אחריה, לא כך?
ואני יכול לחפור עוד ועוד ולמצוא תירוצים שלך לאיך בגלל שהקבוצה ניראית אתה לא מגיע בכלל למגרש - אז אני חושב שאתה האחרון שיש לו זכות בכלל לומר לי או לכל מישהו אחר: "לא טוב לך - אל תבוא".
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה