בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

שליחה על ידי RedRock »

בעיכוב קל, כתוצאה מאי יכולתי לעדכן בפורום...

כבר מרגע כניסת האוהדים לאצטדיון, החלו הקללות מקבוצת אוהדים לכיוונו של גיא לוי.
היו להם תלונות על כל דבר, על למה נסים משחק ועוד סיבות שונות.
הקללות נמשכו ברמה כזו או אחרת לאורך כל המשחק.
באיזור הדקה ה80, כאשר נכנס משה אסולין (החילוף השלישי של ב"ש) התחילו ויכוחים בטונים רמים בין המעודדים לבין המקללים. למקללים הפריע שסמיוני לא שותף.
החל דין ודברים בין שתי הקבוצות שגלש לאלימות מילולית קשה. לצד המעודדים הצטרפו הרבה אוהדים נוספים, אשר אינם נמנים על הגוש המעודד אך מאמינים כי הקללות לא במקומן.

תודה למישל בשני ולאריק אבקסיס על הפרטים.

ככל הנראה, אין ברירה אלא להיכנס לעימותים האלה כדי לשנות משהו בראשים של האוהדים.

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

שליחה על ידי ניב »

אליק כתב:ככל הנראה, אין ברירה אלא להיכנס לעימותים האלה כדי לשנות משהו בראשים של האוהדים.
ואני גם לא בטוח שזה יפתור את הבעייה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חבל שלא הייתי שם, הייתי אומר להם מה דעתי עליהם.
האוהדים האלה לא רואים ממטר אף אחד, הם כבר הגיעו לשלב שהקבוצה לא מעניינת אותם העיקר לקלל את גיא לוי.
פשוט בושה וחרפה, אני מתבייש שיש לנו אוהדים כאלה.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אני חושב שצריך מפגן תמיכה בגיא לוי במשחק הבא, על מנת שישמעו גם את הקול האחר.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oran »

מוטי כתב:אני חושב שצריך מפגן תמיכה בגיא לוי במשחק הבא, על מנת שישמעו גם את הקול האחר.
חס וחלילה

די לגרום לפילוג בקהל, אנחנו יודעים למה זה יגרום שחצי משער 5 ישרוק בוז ושער 2 יקלל יותר.

מי שמקלל שיקלל אנחנו נתרכז בעידוד לקבוצה.

תלמדו לקח משנים קודמות (גוטמן,בלבול)
תמונה

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

CrazyRed7 כתב:חבל שלא הייתי שם, הייתי אומר להם מה דעתי עליהם.
האוהדים האלה לא רואים ממטר אף אחד, הם כבר הגיעו לשלב שהקבוצה לא מעניינת אותם העיקר לקלל את גיא לוי.
פשוט בושה וחרפה, אני מתבייש שיש לנו אוהדים כאלה.
הפסטיבל החל כרבע שעה לפני פתיחת המשחק. עם קללות לעברו של גיא לוי ולחילופין קריאות עידוד
לעברו של סימיוני (שלדעתי סיים את הקריירה בהפועל באר שבע. לא יכול להיות ששחקן בקבוצה יצא נגד המאמן. שאלות ותהיות שהייתי מייחס לשחקן בן 18 ולא לשחקן בן 34 "אני לא מבין את המאמן, למה הוא לא נותן לי לשחק").
שחקן שיוצא אל האוהדים ומתסיס את האוירה נגד המאמן והמועדון, מקומו לא איתנו. לבקש מהאוהדים שיעשו רעש נגד ההנהלה בעקבות הדחתו של סתיו, מקומו לא איתנו.
הוא אומלל מבחינתי. סתיו משתמש בו ככלי לנגח את ההנהלה. סמיוני לא מעורה כל כך בהלכי הרוח כאן בעיר. ומה אכפת לסתיו, הרי שנה הבאה סמיוני לא כאן.
הקללות לעבר גיא נמשכו כל המשחק. הם התגברו כאשר החילוף השלישי היה משה אסולין. אתם מבינים, שני שחקני נוער נכנסו, והם מתעסקים עם שחקן זר שמסיים את הקריירה שלו עכשיו. במקום לעודד את שחקני הנוער שלנו!!!
כאן אני אבדתי את הסבלנות והחלטתי לעמוד מול המקללים ולעודד את גיא לוי פנים מול פנים מול המקללים.
לאחר מספר דקות הצטרפו עוד אוהדים והחלו להתעמת עם המקללים.
כאן החלה המשטרה להפריד בין האוהדים.
ואני ממש אבל ממש רוצה להבין את אותם אוהדים. מי יותר חשוב? סימיוני או שני שחקני הבית שלנו שזכו למספר דקות משחק.
אני מאוכזב. הרמה וההתעסקות של האוהדים היום ירדה עוד מדרגה. ולצערי אלו אותם אוהדים שדקות לפני המשחק קיבלו הזמנות משחקני ועובדי המועדון.
אנחנו נעמוד מנגד לא ניתן לאף אחד להרוס לנו את המועדון.
שבת שלום.

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

למה לקלל שיתנו לגיא לוי את הבטחון והשקט שהוא צריך ועובדה שלקחנו 3 נק', גם אני לא הסכמתי עם מה שעשה היום גיא לוי ואני שמח מאודד שטעיתי ולקחנו את הה3 נק'
תפסיקו לקלל
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל! ( אם אמרתי נכון חח)
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

נמאס כבר מכל אוהדי ההזמנות האלו..
רוצים לקלל,שבו בבית..

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

מוטי כתב:אני חושב שצריך מפגן תמיכה בגיא לוי במשחק הבא, על מנת שישמעו גם את הקול האחר.
לא ולא אחי.
אני גם הייתי בקבוצת המעודדים, והעימות היה על הקללות לעבר המאמן ואורן ניסים, אבל זה לא אומר שאני אוהב את השיטה או את היחס וההתנהגות השחצנית של גיא לוי, אני לא רוצה שיקללו אותו או את השחקנים, אבל אני גם לא ילך עכשיו להריע לו ולנפח לו יותר את האגו.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

המאירי כתב:לא ולא אחי.
אני גם הייתי בקבוצת המעודדים, והעימות היה על הקללות לעבר המאמן ואורן ניסים, אבל זה לא אומר שאני אוהב את השיטה או את היחס וההתנהגות השחצנית של גיא לוי, אני לא רוצה שיקללו אותו או את השחקנים, אבל אני גם לא ילך עכשיו להריע לו ולנפח לו יותר את האגו.
מסכים עם הגישה המאירי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הסוגיה כרגע היא לא אם מעודדים את גיא לוי או לא, אלא איך גורמים לקולות המקללים לא להישמע, גם במחיר של עימותים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

הסניגור האדום כתב: הפסטיבל החל כרבע שעה לפני פתיחת המשחק. עם קללות לעברו של גיא לוי ולחילופין קריאות עידוד
לעברו של סימיוני (שלדעתי סיים את הקריירה בהפועל באר שבע. לא יכול להיות ששחקן בקבוצה יצא נגד המאמן. שאלות ותהיות שהייתי מייחס לשחקן בן 18 ולא לשחקן בן 34 "אני לא מבין את המאמן, למה הוא לא נותן לי לשחק").
שחקן שיוצא אל האוהדים ומתסיס את האוירה נגד המאמן והמועדון, מקומו לא איתנו. לבקש מהאוהדים שיעשו רעש נגד ההנהלה בעקבות הדחתו של סתיו, מקומו לא איתנו.
הוא אומלל מבחינתי. סתיו משתמש בו ככלי לנגח את ההנהלה. סמיוני לא מעורה כל כך בהלכי הרוח כאן בעיר. ומה אכפת לסתיו, הרי שנה הבאה סמיוני לא כאן.
הקללות לעבר גיא נמשכו כל המשחק. הם התגברו כאשר החילוף השלישי היה משה אסולין. אתם מבינים, שני שחקני נוער נכנסו, והם מתעסקים עם שחקן זר שמסיים את הקריירה שלו עכשיו. במקום לעודד את שחקני הנוער שלנו!!!
כאן אני אבדתי את הסבלנות והחלטתי לעמוד מול המקללים ולעודד את גיא לוי פנים מול פנים מול המקללים.
לאחר מספר דקות הצטרפו עוד אוהדים והחלו להתעמת עם המקללים.
כאן החלה המשטרה להפריד בין האוהדים.
ואני ממש אבל ממש רוצה להבין את אותם אוהדים. מי יותר חשוב? סימיוני או שני שחקני הבית שלנו שזכו למספר דקות משחק.
אני מאוכזב. הרמה וההתעסקות של האוהדים היום ירדה עוד מדרגה. ולצערי אלו אותם אוהדים שדקות לפני המשחק קיבלו הזמנות משחקני ועובדי המועדון.
אנחנו נעמוד מנגד לא ניתן לאף אחד להרוס לנו את המועדון.
שבת שלום.
לא מישל. לא זו השאלה.

מה יותר חשוב, להמשיך ולשתוק למאמן שהורס את הסקורר היחיד האמיתי בקבוצה {כפי שניסה לעשות לאלול} או להבהיר לו שאם הוא לא מבין בכדורגל אנחנו מבינים ?

זו השאלה.

ליבי ליבי עם האוהדים שצריכים להתמודד מול מאמן כושל שכזה ולשתוק (אני בין השותקים ותאמין לי שזה עולה לי בכאב ראש לא פשוט אחרי כמעט כול משחק}.

גיא לוי לא מתאים.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
לא מישל. לא זו השאלה.

מה יותר חשוב, להמשיך ולשתוק למאמן שהורס את הסקורר היחיד האמיתי בקבוצה {כפי שניסה לעשות לאלול} או להבהיר לו שאם הוא לא מבין בכדורגל אנחנו מבינים ?

זו השאלה.

ליבי ליבי עם האוהדים שצריכים להתמודד מול מאמן כושל שכזה ולשתוק (אני בין השותקים ותאמין לי שזה עולה לי בכאב ראש לא פשוט אחרי כמעט כול משחק}.

גיא לוי לא מתאים.
כן, כי לתת לשחקנים יותר כוח מהמאמן זה מאוד בריא. פרטים אצל אוהדי מכבי "נמני" ת"א.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

גיל שגיב כתב:
לא מישל. לא זו השאלה.

זו השאלה.

גיא לוי לא מתאים.
גיל מה יותר חשוב? הסקורר היחיד? הלו ניצחת 2-0 אתה מתעלם מהעובדות ויוצר חדשות. שיטה יפה
באמת גיל ואני לא ציני. פגעת בי עם הפתיחה "לא מישל. לא זו השאלה." באמת פוגע.ורק לסיום
אתה מזכיר לי את הבדיחה מכיר "עם פילטר בלי פילטר" "עם כיפה בלי כיפה" זוכר אבנר דן.
תחשוב על זה

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

הסניגור האדום כתב: גיל מה יותר חשוב? הסקורר היחיד? הלו ניצחת 2-0 אתה מתעלם מהעובדות ויוצר חדשות. שיטה יפה
באמת גיל ואני לא ציני. פגעת בי עם הפתיחה "לא מישל. לא זו השאלה." באמת פוגע.ורק לסיום
אתה מזכיר לי את הבדיחה מכיר "עם פילטר בלי פילטר" "עם כיפה בלי כיפה" זוכר אבנר דן.
תחשוב על זה
מישל בוא נהיה רציניים.

אתה מאמין שלולא הטעויות החוזרות ונשנות של גיא הקהל היה מקלל אותו בגלל סמיוני ?

אתה באמת לא מבין שסמיוני זה עוד פרק במכלול הטעויות והשגעונות של גיא והקהל כבר לא יכול לבלוע עוד ועוד טעות ?

אהבת את מה שראית בעכו במגרש ?

ניצחנו. זה מאוד חשוב אין ספק.

אבל אוי לנצחון שכזה שהרי לאורך זמן ביכולת כזו אנו נלחם לצערי על מקומות 4-5 עד למחזור הסיום.

שלח תגובה