ז׳וליין סטו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

Re: סטו חתם לשנתיים, ויטור הוקפא

שליחה על ידי ניב »

דר אדום בנשמה כתב:מה הבעיה פה?
זה רכש טוב לדעתך?
זה רכש מאוד אפור לדעתי האישית.
יכול להיות שהוא יפתיע ואני אהיה בהלם אבל כרגע זה נראה עוד רכש משעמם בקיץ הכי משעמם שאני זוכר.
אז תלך לבדיקת אלצהיימר חמוד.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

"סטו הוא השחקן שיכול לעזור לבאר שבע לעשות צעד קדימה באירופה"

קסאבייה תומא ששיחק עם הזר החדש של האלופה, לוואלה! ספורט: "ז'וליאן יסתגל במהירות. הוא לא מפסיק לרוץ, טוב עם הכדור ומאוד טקטי. העמדה הטובה ביותר שלו בעיני היא קשר אחורי"

בעיצומה של עונת 2015/16 דיבר קסאבייה תומא - אז בלם מכבי פתח תקוה - עם אחד מחבריו ואמר לו: "הפועל באר שבע הולכת לזכות באליפות. מכבי תל אביב קבוצה מעולה, אבל באר שבע זה פשוט משהו אחר. אתה לא יודע מאיפה היא תתקוף אותך. ימין, שמאל, מהאמצע, עם 5-6 שחקנים".

תומא צדק. באר שבע זכתה באותה עונה באליפות, הראשונה מתוך שלוש ברציפות. לכן, כשז'וליאן סטו התקשר אליו לשאול אודות הקבוצה מבירת הנגב, היו לו רק דברים טובים לומר. "ז'וליאן חבר טוב שלי, שיחקנו ביחד", מספר תומא לוואלה! ספורט, "הוא התקשר אלי לשאול על החיים בישראל, על הפועל באר שבע ועל המאמן שלה. כמובן שאמרתי דברים טובים. אני מתכוון להתקשר לדור אלו וגיא מלמד ולבקש מהם שיעזרו לו בהתאלקמות

תומא שיחק עם הזר החדש של הפועל באר שבע במשך שלוש עונות(2008/9, 2009/10 ו-2012/13) בקבוצת טור מליגת המשנה בצרפת. הם בילו על המגרש ביחד ב-45 משחקים, מה שהופך את הבלם ששיחק בעונה החולפת בסקוטלנד לעד מושלם.

"ז'וליאן שחקן מאוד מוכשר שיכול לשחק בכמה עמדות", מספר תומא, "הוא גם היה קפטן בנאנסי, מה שמעיד על המנהיגות שלו. אני משוכנע שהוא יסתגל לליגת העל בקלות. הוא השחקן שיכול לעזור להפועל באר שבע לעשות עוד צעד בזירה האירופית".

הבלם הוסיף: "ז'וליאן יכול לשחק בהרבה מאוד עמדות ובכולן לעשות את העבודה בצורה טובה. מגן ימני, מגן שמאלי, בלם, אבל לדעתי העמדה הכי טובה שלו היא קשר אחורי. הוא שחקן שלא מפסיק לרוץ, יש לו איכות גבוהה עם הכדור והוא שחקן מאוד טקטי".

https://sports.walla.co.il/item/3171915" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

"אני מתכוון להתקשר לדור אלו וגיא מלמד ולבקש מהם שיעזרו לו בהתאלקמות"

הלך עלינו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: עזוב, אתה מפריע לנראטיב הכללי.
פורום של יענים נהיה פה.

למי שעוד לא הבין, נגר = שחקן שלא מצטיין בפן הטכני של המשחק, לא מצטיין בריצה עם הכדור ולא מצטיין במשחק לעומק.
אני קראתי לו נגר ואני עומד מאחורי הדברים. מוזמנים להוכיח אחרת.

וכן, מדובר בפרופיל שחקן שמגיע בדרך כלל לקבוצות ביניים בישראל. מישהו היה מופתע אם הוא היה מוצא את עצמו במכבי פתח תקווה? כי אני לא.
אולי אני ואחרים מפריעים לפאניקה וללחץ של הקהל שלנו הקיץ?
שחקן שבישל 6 שערים בעונת העלייה של הקבוצה שלו לליגה הראשונה בצרפת, לא יודע זה מספרים שבזכותם אורן ביטון נגיד נחשב סופר טכני אצלנו לא?

כמו שראינו עם קוואנקה ופקהארט רזומה לא אומר כלום. יש התאמה מקצועית לקבוצה לסגנון למערך למדינה אלף ואחד גורמים שיכולים להפוך זר להצלחה או אכזבה.

רמת הלחץ השנה בפורום מוגזמת, בטח בשלב הנוכחי של החלון בטח לפני שראינו את הזרים החדשים בפעולה.
לא מכיר את הצרפתי, לא יודע מה יהי מקומו בהיררכיה והאם יצליח או לא, יודע שלגבי זרים שאנחנו לא ראינו ובמועדון כן רא צריך לתת למועדון להנות מהספק...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

אותי למשל אף אחד לא יכול להאשים בביקורתיות יתר, אם כבר רוצים להעליב או להקטין אותי יקראו לי בת יענה או שומר הגלקסיה.

אבל הנה, גם לדעתי (על הנייר) הקיץ הזה לא מרגיש נכון.
לא בא בהאשמות לאף אחד כמובן, ואני גם מבין שדברים הולכים קשה וכנראה שלא לפי התוכניות הראשיות. כנראה גם שזה הקיץ שבו המגירה במשרד עבדה שעות נוספות.

מה שאני בעצם בא להגיד ואני די מסכים עם yossi זה שיש דברים שידענו שחסרים לקבוצה מפברואר שעבר. דברים מקצועיים שהם בערך מוחלט שבאופן נדיר די ברורים לעין (הרבה פעמים קשה לזהות בדיוק מה חסר).
יש מצב שבחסות הזמן שעבר מאז + קשיים במשאים ומתנים ופנייה לאופציות חלופיות הדבר קצת מטשטש ונעלם, ולכן התחושה הכללית (שלי בלבד) היא שקצת הלכו לאיבוד.
זה שחסר לנו שחקן כנף ימין אמיתי (ברמת הרכב פותח), זה שחסר קשר אמצע דינמי שפיזיות היא לא התכונה הראשונה שלו אלא היכולת להעביר כובד משחק במינמיליזם ולהוסיף מימד זריז ללב המגרש.
יש כמובן את האופציה שבצוות מתכננים משהו חדש או מערך ושיטת משחק חדשה, ואז מה שהיה חסר על הנייר שנה שעברה כבר לא רלוונטי. (בעיני אופציה פחות סבירה)

איך שלא נהפוך את זה, בתחילת מאי רובנו סימנו עמדות אחרות לגמרי שמצריכות חיזוק. אני בכל אופן לא חשבתי ששני הזרים החדשים שיגעו יהיו שוער וקשר אחורי שהוא לא 50:50 מהסוג שדברנו עליו.
הכי רגוע שבעולם ולא בלחץ בעיקר מתוך ציפייה שבחודש וחצי שנשאר עם תום החלון דברים ילכו קצת יותר לכיוון החיובי (עובדתית כרגע אנחנו לא שם)

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Sir Alex Ferguson כתב: אולי אני ואחרים מפריעים לפאניקה וללחץ של הקהל שלנו הקיץ?
שחקן שבישל 6 שערים בעונת העלייה של הקבוצה שלו לליגה הראשונה בצרפת, לא יודע זה מספרים שבזכותם אורן ביטון נגיד נחשב סופר טכני אצלנו לא?

כמו שראינו עם קוואנקה ופקהארט רזומה לא אומר כלום. יש התאמה מקצועית לקבוצה לסגנון למערך למדינה אלף ואחד גורמים שיכולים להפוך זר להצלחה או אכזבה.

רמת הלחץ השנה בפורום מוגזמת, בטח בשלב הנוכחי של החלון בטח לפני שראינו את הזרים החדשים בפעולה.
לא מכיר את הצרפתי, לא יודע מה יהי מקומו בהיררכיה והאם יצליח או לא, יודע שלגבי זרים שאנחנו לא ראינו ובמועדון כן רא צריך לתת למועדון להנות מהספק...
מאיזו עמדה הוא בישל אותם?
מגן? קשר אחורי? בלם?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

simply-red כתב:
מאיזו עמדה הוא בישל אותם?
מגן? קשר אחורי? בלם?
מגן.
זו העמדה הכי טובה שלו. באותה עונה נכנס להרכב העונה של הליגה הצרפתית השנייה כשתופקד בעמדה זו.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

מה שחסר פה לכולנו פה זה הידיעה מה הכיוון עם אוגו ונוואקמה. לנו אין מושג מה העתיד שלהם ואני בטוח שלקבוצה יש כיוון טוב מה יהיה אתם. לכן אין לנו שום דרך להבין מהלכים. לצורך העניין אם הם לא נשארים לדוגמא אז זה אומר שיש מקום לעוד זרים. לכן אני נזהר להיות נחרץ.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לא יודע איך לאכול את זה. נראה לי יותר מחליף לאוגו, מאשר שחקן שבא לצידו.
זה גם מעכב / מונע חיזוק לעמדות הקיצוני הימני והחלוץ שלטעמי היו ההכרחיות ביותר לחיזוק.
העובדה שלפני העמדות הנ"ל בחרנו להתחזק במגן שמאלי, קשר אחורי ושוער, הזויה.

סמל אישי של משתמש
itzik2999

שליחה על ידי itzik2999 »

כמה פרשנים כמה דעות כמה קביעות נחרצות כמה חוכמה בדיעבד וכמה אנשים שמביעים דעה מזוית מסויימת.מי שרואה את כול התמונה הגדולה זה הצוות המיקצועי.תנו את הקרדיט קיבלנו 3 אליפיות שמחנו.אבל כנראה שום דבר לא מספק..יש את אלו שניזונים משמועות.יש את אלו שנתונים יבשים מנחים אותם.יש את אלו שהרגשות והכעסים הם מנת חלקם.ויש את הלחוצים וכוססיי הציפורניים.ויש את השפויים שאוהדים נטו קבוצת כדורגל ושמשאירים את כול הסל במישחק עצמו.....

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

גדי כתב:מה שחסר פה לכולנו פה זה הידיעה מה הכיוון עם אוגו ונוואקמה. לנו אין מושג מה העתיד שלהם ואני בטוח שלקבוצה יש כיוון טוב מה יהיה אתם. לכן אין לנו שום דרך להבין מהלכים. לצורך העניין אם הם לא נשארים לדוגמא אז זה אומר שיש מקום לעוד זרים. לכן אני נזהר להיות נחרץ.
זה שאנחנו ניזונים משמועות ורואים במקרה הטוב רק חצי מהתמונה זה ברור.
אדרבה, אני חושב שאם מי מהם יעזוב דווקא זה יהיה רע מאוד.
אני מבין שמערכת (שחקן+קבוצה) מגיעה לתחושת מיצוי מתישהו במוקדם או במאוחר. זה שאוגו+וואקמה זו עסקת חבילה משחק עכשיו לרעתנו.
לאבד את שניהם (גם אם אחד עוזב והשני נשאר, במקרה שלהם זה לאבד את שניהם) בקיץ כזה זה כבר יותר מדי אפילו עבור מערכת חזקה ובטוחה בעצמה. בדינמיות של איך שדברים מתפתחים הקיץ, אני מתקשה לחשוב על נקודת זמן יותר גרועה מעכשיו.
לא צריך להיות רב חובל כדי לדעת שעוגן אתה מוריד רק כשאתה בחוף מבטחים ולא באמצע סערה. יכול להיות שאין ברירה אבל אותי זה יבאס יותר מהכל

איציק, תאמין לי שאין קשר לשפיות

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ניב כתב:"סטו הוא השחקן שיכול לעזור לבאר שבע לעשות צעד קדימה באירופה"

קסאבייה תומא ששיחק עם הזר החדש של האלופה, לוואלה! ספורט: "ז'וליאן יסתגל במהירות. הוא לא מפסיק לרוץ, טוב עם הכדור ומאוד טקטי. העמדה הטובה ביותר שלו בעיני היא קשר אחורי"

בעיצומה של עונת 2015/16 דיבר קסאבייה תומא - אז בלם מכבי פתח תקוה - עם אחד מחבריו ואמר לו: "הפועל באר שבע הולכת לזכות באליפות. מכבי תל אביב קבוצה מעולה, אבל באר שבע זה פשוט משהו אחר. אתה לא יודע מאיפה היא תתקוף אותך. ימין, שמאל, מהאמצע, עם 5-6 שחקנים".

תומא צדק. באר שבע זכתה באותה עונה באליפות, הראשונה מתוך שלוש ברציפות. לכן, כשז'וליאן סטו התקשר אליו לשאול אודות הקבוצה מבירת הנגב, היו לו רק דברים טובים לומר. "ז'וליאן חבר טוב שלי, שיחקנו ביחד", מספר תומא לוואלה! ספורט, "הוא התקשר אלי לשאול על החיים בישראל, על הפועל באר שבע ועל המאמן שלה. כמובן שאמרתי דברים טובים. אני מתכוון להתקשר לדור אלו וגיא מלמד ולבקש מהם שיעזרו לו בהתאלקמות

תומא שיחק עם הזר החדש של הפועל באר שבע במשך שלוש עונות(2008/9, 2009/10 ו-2012/13) בקבוצת טור מליגת המשנה בצרפת. הם בילו על המגרש ביחד ב-45 משחקים, מה שהופך את הבלם ששיחק בעונה החולפת בסקוטלנד לעד מושלם.

"ז'וליאן שחקן מאוד מוכשר שיכול לשחק בכמה עמדות", מספר תומא, "הוא גם היה קפטן בנאנסי, מה שמעיד על המנהיגות שלו. אני משוכנע שהוא יסתגל לליגת העל בקלות. הוא השחקן שיכול לעזור להפועל באר שבע לעשות עוד צעד בזירה האירופית".

הבלם הוסיף: "ז'וליאן יכול לשחק בהרבה מאוד עמדות ובכולן לעשות את העבודה בצורה טובה. מגן ימני, מגן שמאלי, בלם, אבל לדעתי העמדה הכי טובה שלו היא קשר אחורי. הוא שחקן שלא מפסיק לרוץ, יש לו איכות גבוהה עם הכדור והוא שחקן מאוד טקטי".

https://sports.walla.co.il/item/3171915" onclick="window.open(this.href);return false;
מעניין שלא בחרת להביא את דבריו של מישהו קצת יותר אובייקטיבי, שגם מאשר את הדברים שנכתבו כאן:

לאו למינט, שמנהל את פורום האוהדים של נאנסי, שפך אור על הרכש החדש של האלופה.

"מדובר בשחקן מאוד אהוב בנאנסי, הוא כל הזמן מחייך ונחשב למנהיג של נאנסי. לכן הוא גם נבחר לקפטן הקבוצה. הסיבה היחידה שהוא מגיע לישראל זה הבעיות האישיות שלא קשורות לכדורגל", למינט סיפר, "סטו מאוד ורסטילי ואגרסיבי. קשה מאוד לעבור אותו, אולם הוא לוקה בטכניקה ואל תצפו ממנו להברקות במישור הזה. היעדר הטכניקה גורמת לו לבצע טעויות קשות בהגנה, אבל הוא מנסה לפצות על הבעיה הזו עם המון השקעה".

הגעתו והקפאתו של מיגל ויטור בעקבות כך מעלים תהיה, בטח לאור דבריו של ראש חוג האוהדים, שמכיר את סטו היטב. מדבריו משתמע שהתפקוד הטוב ביותר של הרכש הוא כמגן ימני, עמדה בה לב"ש יש את בן ביטון ודור אלו, או כקשר אחורי, שם הוא יכול לשמש כגיבוי לאוגו. "מבחינתי הוא הכי טוב כמגן ימני", הוא הוסיף, "שימוש בו כקשר יכול להיות טוב, אני חושב שאלה התפקידים שהכי מומלץ להשתמש בו ופחות כבלם או כמגן שמאלי".

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedBend כתב:אותי למשל אף אחד לא יכול להאשים בביקורתיות יתר, אם כבר רוצים להעליב או להקטין אותי יקראו לי בת יענה או שומר הגלקסיה.

אבל הנה, גם לדעתי (על הנייר) הקיץ הזה לא מרגיש נכון.
אז זהו,שמה שאנחנו באים ואומרים זה שאי אפשר לשפוט לפני שבועטים את הבעיטה הראשונה וגם אז צריך לתת עוד זמן.
אני אתן לך שתי דוגמאות.
הראשונה,קוואנקה.
אני חושב שהייתי בין הבודדים כאן שלא כל כך הבין מה אנחנו צריכים אותו שיש את אוחנה ומליקסון על העמדה שלו והרזומה שלו של לעבור קבוצות כמו מים בשנים האחרונות לא מבשק טובות.
יחד עם זאת איחלתי בהצלחה בתקווה שהצוות יודע מה הוא עושה.
בדיעבד צדקתי אבל לא מהסיבות שחשבתי,אלה מהעובדה שהבחור פשוט לא התאקלם כאן ולא מצא את עצמו כאן,יכול להיות שאם הפן המנטלי שלו היה קצת יוצר חזק מנערה בת 16 הוא היה מצליח וזה שחקן של חצי מליון בעונה
לאמר לך שיש דברים נוספים מעבר למקצועי.
דוגמא שנייה זו מכבי חיפה בשנה שעברה.
הייתי בין אלה שנפלו בפח,בטוח שהם עושים את הדברים נכון,מביאים את השחקנים הנכונים לעמדות הנכונות.
ואז מה?פףףף התרסקות.
גם אתה וגם אני יודעים שאצלנו למעלה לא יושבים טמבלים.
שאלונה לא מגדלת כסף על העצים וכל דרישה של הצוות צריכה להגיע עם נימוק הגיוני.
לכן צריך לתת לזמן לעשות את שלו
רק רוצה להזכיר לך שכל מי שמתלונן עכשיו בכה כאן איך לא מביאים את דודו ביטון,עומר דמארי,רועי קהת שחקנים שפעילים אבל בפנסיה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

ForeverRed כתב: מעניין שלא בחרת להביא את דבריו של מישהו קצת יותר אובייקטיבי, שגם מאשר את הדברים שנכתבו כאן:

לאו למינט, שמנהל את פורום האוהדים של נאנסי, שפך אור על הרכש החדש של האלופה.

"מדובר בשחקן מאוד אהוב בנאנסי, הוא כל הזמן מחייך ונחשב למנהיג של נאנסי. לכן הוא גם נבחר לקפטן הקבוצה. הסיבה היחידה שהוא מגיע לישראל זה הבעיות האישיות שלא קשורות לכדורגל", למינט סיפר, "סטו מאוד ורסטילי ואגרסיבי. קשה מאוד לעבור אותו, אולם הוא לוקה בטכניקה ואל תצפו ממנו להברקות במישור הזה. היעדר הטכניקה גורמת לו לבצע טעויות קשות בהגנה, אבל הוא מנסה לפצות על הבעיה הזו עם המון השקעה".

הגעתו והקפאתו של מיגל ויטור בעקבות כך מעלים תהיה, בטח לאור דבריו של ראש חוג האוהדים, שמכיר את סטו היטב. מדבריו משתמע שהתפקוד הטוב ביותר של הרכש הוא כמגן ימני, עמדה בה לב"ש יש את בן ביטון ודור אלו, או כקשר אחורי, שם הוא יכול לשמש כגיבוי לאוגו. "מבחינתי הוא הכי טוב כמגן ימני", הוא הוסיף, "שימוש בו כקשר יכול להיות טוב, אני חושב שאלה התפקידים שהכי מומלץ להשתמש בו ופחות כבלם או כמגן שמאלי".
מעולה אחי, אמר דברים יפים

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

ככל שמגלים יותר ויותר פרטים על השחקן הזה אני מתחיל לחשוב על נקודה מאוד נכונה שמישהו העלה כאן, אולי לקראת הקמפיין האירופי והעובדה שנפגוש כמעט בכל שלב קבוצות עדיפות עלינו במועדון מנסים ליצור יתרון פיזי וטקטי על קבוצות שיש לנו מולן פער בטכניות ובקצב המשחק שיהיה לנו קשה לגשר עליו.
הוא ואוגו ביחד באמצע זה וואחד סוסי עבודה, מול קבוצה טכנית ומהירה אך רכה כמו דינאמו זאגרב (ראיתי אותם מעט מאוד בשנים האחרונות ורק ריפרפתי בסגל שלהם, זה הרושם השטחי שלי מהם) זה יכול לשפר מאוד את הסיכויים שלנו.

שלח תגובה