ג'יאניס אנסטיס - שוחרר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
simply-red

Re: ג'יאניס אנסטיס חתם ל-3 שנים

שליחה על ידי simply-red »

ran כתב:
אחת הטעויות של בכר אתמול זה שהוא נתן לו להמשיך לשחק כל המשחק, הסיבה לזה היא כביכול לא לגמור אותו ולא להוריד לו עוד יותר את הביטחון.
מה שקרה בפועל זה שהוא נשאר על הדשא וקיבל עוד יותר השפלה ומכה יותר גדולה מאשר אם היה מוחלף במחצית.
לתת לו לפתוח בטרנר זה לירות לעצמנו כקבוצה ברגל, הוא יהיה בלחץ, כל בעיטה שלו ירעדו לו הידיים והרגליים והקהל יהיה נבוך. אסור שזה יקרה בטרנר.
המשחק בשלישי חשוב מאוד לביטחון של הקבוצה, גם בסלטיק קיבלנו בראש ונכון שזה מאוד שונה, אבל הגענו לגומלין למרות ידיעה שצריך 3-0 ונתנו תצוגת כדורגל הכי טובה בהיסטוריה של המועדון.
אז מהפך אנחנו לא נעשה אבל חשוב מאוד להחזיר את הכבוד, לפתוח עם גורש וההרכב הכי חזק שיש. והדבר הכי חשוב זה להודות בטעות עם השוער ולא לגמור עליו ועלינו עוד יותר.
אם הוא לא משוחרר מבחינתי זה טעות יותר חמורה מההחתמה שלו. שלא ישחקו לנו בראש שהוא יוכל להשתפר, במקרה הטוב יקח לו כמה חודשים ארוכים להתאושש מהמשחק הזה. אם אתם שואלים אותי הקריירה שלו די גמורה ואני לא מגזים.

לשבת היום עם ראשי בני יהודה ולסגור את זובאס. חבל על הזמן, המאמץ והעקשנות.
זה לא שוער וזה לא בעיית ביטחון. לפי 20 דק׳ ראשונות אתמול היינו צריכים לנצח, השחקנים איבדו בו אמון.
אם שחקנים לא מרגישים ביטחון מהשוער שמאחוריהם חבל על הזמן של כולם.
תשאיר את זובאס בבני יהודה, נגמר אירופה ולא צריך לבזבז עמדת זר על שוער.
מצידי שיביאו את מרציאנו שיתמודד מול גורש בליגה וזהו.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

יש לי עובד יווני שגר ליד אתונה, שאלתי אותו
הוא מאוד הופתע שסיפרתי לו מה היה אתמול. אמר שהוא לא הכי טוב שיש להם ביוון אבל "fairly good"

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

yedidel כתב:יש לי עובד יווני שגר ליד אתונה, שאלתי אותו
הוא מאוד הופתע שסיפרתי לו מה היה אתמול. אמר שהוא לא הכי טוב שיש להם ביוון אבל "fairly good"
גם על קוואנקה אתה יכול למצוא ביקורות כאלה
הטעויות המופרסמות שלו לא נמחקו מיוטיוב וההערכה של מקצועי הספורט ביוון לא אמורה להפתיע אף אחד.
שוער שתופס יום טוב אבל מאוד לא יציב עם טעויות פטאליות בשאר הימים.
הכל הובא שחור על גבי לבן עוד לפני המשחק אתמול

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ניב כתב: הכל טוב
לא נחרוץ את גורלו
הוא חרץ את גורלנו
מופתע מאוד מהתגובה במיוחד שהיא מגיעה ממך.
אף אחד בקבוצה שלנו לא שיחק כדורגל, אפילו לא בכאילו.
הוא אשם ישיר לפחות בשלושה שערים מהחמישה אבל בחמישה מחמישה היה יתרון מספרי לשחקני ההתקפה של זאגרב על שחקני ההגנה שלנו,
גם בזה הוא אשם?
אוגו היה גרוע בדיוק באותה מידה, צדק היה גרוע בדיוק באותה מידה, בן ביטון היה גרוע בדיוק באותה מידה ובן שהר היה גרוע בדיוק באותה מידה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

14 בעיטות היו לזאגרב.
11 הלכו למסגרת. זה אומר הכל על הקישור וההגנה שלנו אתמול. טיילת.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

CrazyRed7 כתב:14 בעיטות היו לזאגרב.
אל תשכח שאנסטיס פירגן באיזה 3 בישולים אז זה 6 בעיטות למסגרת במקום 3

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

בואנה אתם עיוורים.
אנשים של סטטיסטיקה ותקצירים. מה לא ראיתם את המשחק? דינמיקה, מומנטום, נפילות מנטליות וכל מה שרואים רק ב90 דקות של התבוננות- ממכם והלאה.
אני מאמין בסיבה ותוצאה, השורה התחתונה הרבה פחות מעניינת לדיון מאשר האלמנטים שיצרו אותה .
נראה לכם מקרי כל ההידרדרות הזאת, כל המפולת הזאת של כולם ללא יוצא מן הכלל? או שעוד פעם נשמע ש"השחקנים לא רצו"

אני נזהר בכבודו של ברק כאילו הוא הרב כדורי ואני פורטונה.
בכר לקח בלם שמנסה לחזור לעצמו וזקוק לתגבור מהקבוצה כי היכולת שלו כאינדיבדואל עדיין לא שם
ולקח את סטו שאולי מבחינה פיזית נמצא מוכן אבל מבחינת חיבור וזון של משחק הוא במחצית הדרך במקרה הטוב.
שני שחקנים שהגיעו קומסי קומסה למשחק והיו צריכים את הקבוצה שתרים אותם
והקבוצה יכלה לעשות את זה רק ששחקנים שהתחילו את המשחק טוב או לכל הפחות בינוני הלכו ונשברו בזה אחר עם כל שער שהגיע. ולמרות שאני לא מוריד מהם דבר קשה לי להאשים אותם בהתפרקות .
נראה אתכם חוזרים לעיגול האמצע חמש פעמים מכלום וחוזרים לשחק כאילו שומדבר לא קרה.
בבת אחת הליצן שהיה בשער פירק להם את כל החלומות וכל ההכנות וכל האוויר יצא לאט לאט לאט.
אני לא מחפש לנקות אחריות, החצי השני בעיקר היה מביש ומלא ברע מצד כל הקבוצה.
אפשר להתאכזב שהם לא הצליחו להרים את עצמם, ואפשר להבין שאתמול מה שקרה בעמדת השוער היה קיצוני
זה ברמה של משחק בשכונה ששמו לך את הילד השמן בשער, וכל רבע בעיטה שווה שלשת רבעי גול

לא מסוגל לשמוע אמירות כמו זה על כל הקבוצה. כדורגל זה משחק קבוצתי, אבל אתמול אנסטיס במו ידיו פירק את הקבוצה. (אני לא מחובר רגשית אליו מבחינתי עיקר האכזבה שלי מגיע מברק והצוות שאפשרו לזה להתרחש)

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

RedBend כתב:בואנה אתם עיוורים.
אנשים של סטטיסטיקה ותקצירים. מה לא ראיתם את המשחק? דינמיקה, מומנטום, נפילות מנטליות וכל מה שרואים רק ב90 דקות של התבוננות- ממכם והלאה.
אני מאמין בסיבה ותוצאה, השורה התחתונה הרבה פחות מעניינת לדיון מאשר האלמנטים שיצרו אותה .
נראה לכם מקרי כל ההידרדרות הזאת, כל המפולת הזאת של כולם ללא יוצא מן הכלל? או שעוד פעם נשמע ש"השחקנים לא רצו"

אני נזהר בכבודו של ברק כאילו הוא הרב כדורי ואני פורטונה.
בכר לקח בלם שמנסה לחזור לעצמו וזקוק לתגבור מהקבוצה כי היכולת שלו כאינדיבדואל עדיין לא שם
ולקח את סטו שאולי מבחינה פיזית נמצא מוכן אבל מבחינת חיבור וזון של משחק הוא במחצית הדרך במקרה הטוב.
שני שחקנים שהגיעו קומסי קומסה למשחק והיו צריכים את הקבוצה שתרים אותם
והקבוצה יכלה לעשות את זה רק ששחקנים שהתחילו את המשחק טוב או לכל הפחות בינוני הלכו ונשברו בזה אחר עם כל שער שהגיע. ולמרות שאני לא מוריד מהם דבר קשה לי להאשים אותם בהתפרקות .
נראה אתכם חוזרים לעיגול האמצע חמש פעמים מכלום וחוזרים לשחק כאילו שומדבר לא קרה.
בבת אחת הליצן שהיה בשער פירק להם את כל החלומות וכל ההכנות וכל האוויר יצא לאט לאט לאט.
אני לא מחפש לנקות אחריות, החצי השני בעיקר היה מביש ומלא ברע מצד כל הקבוצה.
אפשר להתאכזב שהם לא הצליחו להרים את עצמם, ואפשר להבין שאתמול מה שקרה בעמדת השוער היה קיצוני
זה ברמה של משחק בשכונה ששמו לך את הילד השמן בשער, וכל רבע בעיטה שווה שלשת רבעי גול

לא מסוגל לשמוע אמירות כמו זה על כל הקבוצה. כדורגל זה משחק קבוצתי, אבל אתמול אנסטיס במו ידיו פירק את הקבוצה. (אני לא מחובר רגשית אליו מבחינתי עיקר האכזבה שלי מגיע מברק והצוות שאפשרו לזה להתרחש)
זה ממש לא רק הוא ובכדורגל אין הוקוס פוקס שנה שעברה נראנו בושה עד הפליאוף ועם לא הקצת מזל שהיה לנו מול לודוגורץ גם שם אתה חותף 5-0 והולך הביתה,זאגרב זה משחק ילדים לאומת מה שמחכה לנו בניקוסיה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

CrazyRed7 כתב:14 בעיטות היו לזאגרב.
1-0 בעיטה אחת
2-0 עוד שתיים
3-0 עוד שלוש
4-0 עוד שתיים
5-0 עוד אחת
כבר הגעת ל9 מתוך ה11

סמל אישי של משתמש
simply-red

שוחרר...

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

איפה ראית?

סמל אישי של משתמש
simply-red

חח, סתם הטרלה..

עם קיץ כמו שלנו עוד תצא הודעה שהוא חתם לשנתיים נוספות

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

Sir Alex Ferguson כתב:מההופעות הכי חלשות של שוער במדים שלנו, עומד בשורה אחת עם ההופעות של אג'ידה בגמר הגביע, של סונרה בסכנין ושל גורש סלטיק, אולי אפילו עולה עליהם.
לאור השמועות שפנה לצוות המקצועי ואמר שהוא לא מוכן פיזית ומנטלית למשחק זה רק מעצים את הכישלון של הצוות המקצועי אתמול.
כל כך חבל ומבאס.
הכי גדולה. מעולם לא ראיתי חמישייה שבכולה לשוער אשמה גדולה. לא תגיד שערים שלשוער גדול אפשרי לקחת כי כאלה חיימוב ספג והרבה וזאת הסיבה שרצו להחליף אותו, אבל בכולם הייתה אשמה לשוער. גם בחמישי.

ההגנה ממש לא נקייה לצערי במיוחד שיר צדק וזה מחדל מטורף שהם הגיעו למצבים כאלה קלים, אבל הסיומת שלהם הייתה כזאת שאתה אומר לעצמך איזה מזל לבלם שהוא בעט ככה, אחרת זוכרים לו את זה כל החיים. ואז את הדרדלה השוער שלך הודף לתוך השער ומשכיח את הבלם.

אסייג כאן הכל ואומר שאם המועדון עומד מאחורי ההחתמה שלו הוא חייב להמשיך לפתוח. בשבת, בגומלין וכן גם נגד ניקוסיה. לא שופטים שוער על משחק, שניים או חמש, צריך לתת לו לרוץ.
אבל, אם המועדון באמת הביא אותו בחאווה וכברירת מחדל ואין לו אמונה בו באנסטיס שיהיה שוער שייזכר כאן לדורות(כמו אובארוב, לא צבאי), לחתוך איתו ועכשיו.
בלחתוך הכוונה לחתוך. אל תגידו בזבוז מה בזבוז, *אם* הוא לא אמור לשחק בכלל כאן אין מה לייבש אותו ביציע הוא סתם יתמרמר ויתפוס מקום של זר, או להקפיא(להמשיך לשלם בלי שתופס מקום של זר ויכול לחתום במקום אחר בכל רגע, כמו לשחרר רק שמשלמים כל חודש ולא הכל בבת אחת) או לשחרר.
לא אומר להביא משום מקום את החתול של הליגה בהמון כסף כי זה לא יקרה, או טרייד על חיימוב עם שטקוס/זובאס, או איכשהו להתפייס עם חיימוב ולחתום הארכת חוזה, או גורש שוער ראשון.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

Noam98 כתב: הכי גדולה. מעולם לא ראיתי חמישייה שבכולה לשוער אשמה גדולה. לא תגיד שערים שלשוער גדול אפשרי לקחת כי כאלה חיימוב ספג והרבה וזאת הסיבה שרצו להחליף אותו, אבל בכולם הייתה אשמה לשוער. גם בחמישי.

ההגנה ממש לא נקייה לצערי במיוחד שיר צדק וזה מחדל מטורף שהם הגיעו למצבים כאלה קלים, אבל הסיומת שלהם הייתה כזאת שאתה אומר לעצמך איזה מזל לבלם שהוא בעט ככה, אחרת זוכרים לו את זה כל החיים. ואז את הדרדלה השוער שלך הודף לתוך השער ומשכיח את הבלם.

אסייג כאן הכל ואומר שאם המועדון עומד מאחורי ההחתמה שלו הוא חייב להמשיך לפתוח. בשבת, בגומלין וכן גם נגד ניקוסיה. לא שופטים שוער על משחק, שניים או חמש, צריך לתת לו לרוץ.
אבל, אם המועדון באמת הביא אותו בחאווה וכברירת מחדל ואין לו אמונה בו באנסטיס שיהיה שוער שייזכר כאן לדורות(כמו אובארוב, לא צבאי), לחתוך איתו ועכשיו.

מה זה המועדון עומד מאחורי ההחתמה שלו? הם החתימו אותו לשלוש שנים אז צריך לפתוח איתו בכוח גם אם הוא בשפל שלו?
כרגע הוא כלום ושומדבר, ספק רוח רפאים. מינימום של אחריות כלפי השחקנים.
אם יפתחו איתו בתקופה הקרובה אני מודה שאני לא מבין כלום ומבטיח גם לא לנסות להבין.

לא מוצש ולא בשלישי, הוא לא יכול לראות דשא כרגע נקודה סימן קריאה.
ברמת הלפני עיוור לא תתן מכשול, ברמת הלרחם על הקבוצה שלך.

וואלה, רק עכשיו היה לי אומץ לראות את התקציר שוב.
לא מצליח לחשוב על הופעה רעה יותר שראיתי משוער לא רק בפול של המשחקים שלנו אלא בכלל
שערים מכלום, ליגה סינית כזה.
https://www.youtube.com/watch?v=l5pmIVx3OHM" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

למקרה שתהיתם, גם בסרטונים שלו שאמורים להציג את ההצלות הכי מרהיבות שלו הוא לא קולט כדורים

שלח תגובה