בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי hb7 »

נסע הרכבת עם חיימוב

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

שלח פעמיים בטעות
נערך לאחרונה על ידי galaaa ב 25 יולי 2018, 14:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

Redbull כתב: תאר לך שהיו משלמים על שחקן כמו קוואנקה דמי העברה,או על פקהארט או על אנסטיס וכו' וכו'.
המשותף לקוואנקה סטו אנסטיס שאצל כולם החולשות שבאו לידי ביטוי אצלנו נאמרו עוד על ידי הגורמים המקצועיים והאוהדים בקבוצות הקודמות,כאילו שציפו לנס שאצלנו הם יהפכו לתותחים.
אוגו הובאן וואקמה האסלביינק ועוד הגיעו כולם בהעברה חופשית לישראל ואצל כולם ראו ישר שמדובר בשחקנים טובים מאוד.
אצל האחרונים ראו ישר ההיפך.
כרגע הדבר הכי חכם שאפשר לעשות זה להחזיר את חיימוב לשער ולהתכונן לניקוסיה בצורה הכי חזקה שאפשר כי זו התקווה היחידה לעונה בלי בור ענק בתקציב וסחרור לא בריא.
אני מניח שאם קואנקה או סטו או פקהארט היו עוד בקבוצה שלהם בחוזה הם לא היו רלוונטים אלינו גם ככה כי הם פשוט לא מספיק טובים בשבילנו אז ככה שדמי ההעברה שלהם לא רלוונטי.
ברגע שאתה מביא שחקן מוכח ששיחק עונה שלמה עם נתונים טובים שהוא גם שחקן הכרחי בקבוצה(וזה מה שחשוב פה. הרי אם קואנקה או פקהארט היו כל כך חשובים לקבוצה שלהם היו דואגים להחתים אותם על חוזה חדש עוד לפני. מה שלא קרה והם חיכו שיסיימו את החוזה שלהם ויעופו לעזעזל מהקבוצה שלהם ואנחנו היינו הפראיירים התורנים שלקחו אותם.) שבה הוא משחק וכמובן, כל זה אחרי שאתה בודק אותו לעומק, הסיכוי ליפול עם שחקן כזה יורדים בחצי. ואין גם מה לעשות,
איכות השחקנים שתחת חוזה גבוהה בהרבה מכאלה שחופשיים.
ובאשר לוואקמה אוגו האסלבינק והובאן נעשה קצת סדר.
הובאן ואוגו נבחנו פה טוב טוב לפני שהם חתמו.
בנוסף, אנחנו לא היינו אז קבוצה שמתמודדת על התואר ורוצה להשיג משהו באירופה, כיוונו לשחקנים שיחזקו עמדות שמנעו מאיתנו לתקוע יתד בצמרת.
ובאשר לטוני ולנייגל למשל,
לקבוצות שאליהם הם הגיעו היה יותר מרחב לטעות,
יותר חופש לקחת ההימור.
זה לא שלרעננה או קש היו סיבובים באירופה שבנו עליהם כשהם באו.
לקחו את ההימור איתם ופגעו.
ואני מאמין שבדקו לעומק לפני שהביאו אותם
עם אנסטיס וסטו למשל, זה היה פזיז.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

galaaa כתב: אני מניח שאם קואנקה או סטו או פקהארט היו עוד בקבוצה שלהם בחוזה הם לא היו רלוונטים אלינו גם ככה כי הם פשוט לא מספיק טובים בשבילנו אז ככה שדמי ההעברה שלהם לא רלוונטי.
ברגע שאתה מביא שחקן מוכח ששיחק עונה שלמה עם נתונים טובים שהוא גם שחקן הכרחי בקבוצה(וזה מה שחשוב פה. הרי אם קואנקה או פקהארט היו כל כך חשובים לקבוצה שלהם היו דואגים להחתים אותם על חוזה חדש עוד לפני. מה שלא קרה והם חיכו שיסיימו את החוזה שלהם ויעופו לעזעזל מהקבוצה שלהם ואנחנו היינו הפראיירים התורנים שלקחו אותם.) שבה הוא משחק וכמובן, כל זה אחרי שאתה בודק אותו לעומק, הסיכוי ליפול עם שחקן כזה יורדים בחצי. ואין גם מה לעשות,
איכות השחקנים שתחת חוזה גבוהה בהרבה מכאלה שחופשיים.
ובאשר לוואקמה אוגו האסלבינק והובאן נעשה קצת סדר.
הובאן ואוגו נבחנו פה טוב טוב לפני שהם חתמו.
בנוסף, אנחנו לא היינו אז קבוצה שמתמודדת על התואר ורוצה להשיג משהו באירופה, כיוונו לשחקנים שיחזקו עמדות שמנעו מאיתנו לתקוע יתד בצמרת.
ובאשר לטוני ולנייגל למשל,
לקבוצות שאליהם הם הגיעו היה יותר מרחב לטעות,
יותר חופש לקחת ההימור.
זה לא שלרעננה או קש היו סיבובים באירופה שבנו עליהם כשהם באו.
לקחו את ההימור איתם ופגעו.
ואני מאמין שבדקו לעומק לפני שהביאו אותם
עם אנסטיס וסטו למשל, זה היה פזיז.
זה לא משנה את העובדה שהמשוואה העברה חופשית=שחקן לא טוב וההיפך היא לא נכונה
המשוואה שלרוב היא נכונה מאוד היא שחקן בשלהי הקריירה עם ביקורות בינוניות ומטה=שחקן לא מספיק טוב ומטה

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

שתי מטרות ריאליות לגבי הסגל
חלוץ בסיכון נמוך ברמת איכות של הרכב ראשון ושוער ישראלי/ שולם עם חיימוב

מבחינת בורסת שמות הבטחתי לעצמי לא לחזור לאופציית סבע והסלביינק כי באמת מיצינו, אבל וואלה שם הפתרונות נמצאים. הכל מתחיל ומתכנס לאותה נקודה.
לגבי שוער ישראלי צריך לראות מה העניינים עם אריאל הרוש/ אופיר מרציאנו בהנחה ואנחנו בנק' אל חזור מול חיימוב. גם פה מרחב התמרון מצומצם כי פשוט אין הרבה אופציות.
(כתוכנית מפלט אחרון יכול להיות שבשלה העת להביא את ג'רפי/פרוספקט ישראלי כבנייה לטווח ארוך. נוצר ווקום בעמדה ואולי זה התזמון הנכון למהלך כזה)

מה יעשו עם היווני? קטונתי.
השאלה למכבי פת נראית כמו אופציה מצוינת פתאום

הכי חשוב זה לפזר את ההפגנה בסגל. למצוא פתרונות לגדיר קורהוט וכל הרשימה המתארכת, להשאיר את הניגרים ובעיקר לחזור להיות בסטייט אוף מיינד הנכון.
שנה שעברה לקחו חודשים ארוכים עד שהמערכת התאוששה מהמכה במערכה האירופית. כל התנאים קיימים, אסור שזה יקרה שוב

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

Redbull כתב: זה לא משנה את העובדה שהמשוואה העברה חופשית=שחקן לא טוב וההיפך היא לא נכונה
המשוואה שלרוב היא נכונה מאוד היא שחקן בשלהי הקריירה עם ביקורות בינוניות ומטה=שחקן לא מספיק טוב ומטה
קודם כל מסכים איתך, אבל זה ממש לא מה שאמרתי.
כוונתי היא ששחקן בהעברה חופשית זה הימור שקבוצה כמו שלנו לא יכולה לקחת.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

שמעון א כתב:מסכים
אז קודם צריך לשחרר מיידית את כל מי שלא רוצים בקבוצה; חיימוב, גאדיר, עמית ביטון, אלקרנאווי, אלו, בראון, אוחיון, פקהארט, קורהוט. 9 שחקנים, לפחות 7 מהם צריכים ללכת עוד היום ולא להיות יותר בחדר הלבשה.

אח"כ אלוהים גדול
מי משלם להם את כל החוזים רק תגיד לי?
ולמה שיוותרו על קלפי מיקוח לטריידים עתידיים?
ואל תחשוב שמישהו מהם בכלל יסכים לקצץ בשכר שלו בתמורה לשחרור, לא יוותרו על אגורה ועכשיו לך תמצא לכל אחד קבוצה שתישא בעלויות השכר שלו כשברשימה שלך יש 5 שחקנים עם משכורות גבוהות לליגת העל, זה לא עובד ככה ולא עושים את זה ביום אחד צריכים גם להיות מציאותיים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

עוד פעם אסיפה מודלפת לפשכצקי, עד לרמת ה״לא היו מספיק כיסאות אז הביאו כאלה מפלסטיק״

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

The red one כתב:עוד פעם אסיפה מודלפת לפשכצקי, עד לרמת ה״לא היו מספיק כיסאות אז הביאו כאלה מפלסטיק״
אפשר לנחש מי המדליף. פשכצקי תמיד משבח אותו בכתבות שלו בלי קשר לכלום. רמז - השם שלו מתחיל בדן ונגמר באיינבינדר. אבל עכשיו פשכה קורא את זה פה אז לא תראה יותר תשבוחות עליו
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

The red one כתב:עוד פעם אסיפה מודלפת לפשכצקי, עד לרמת ה״לא היו מספיק כיסאות אז הביאו כאלה מפלסטיק״
זה טוב לו לבניית הנרטיב שיש לנו סגל גדול ובגלל זה שחקנים מרמומרים

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

יש יותר מ5 ממורמרים על החיים בקבוצה. צפוי.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אסי, דגים כתב:
אפשר לנחש מי המדליף. פשכצקי תמיד משבח אותו בכתבות שלו בלי קשר לכלום. רמז - השם שלו מתחיל בדן ונגמר באיינבינדר. אבל עכשיו פשכה קורא את זה פה אז לא תראה יותר תשבוחות עליו
עשית מעשה גרוע ביותר. מדובר על ניחושים והשערות ושרפת שחקן סתם.
אם תדע מי אני חושב שהוא המדליף אתה תקבל פיק בירכיים כי אני גם יתן טיעון הגיוני לעומתך. אני שומר את זה בבטן שנה כי לייצר מהומה על השערה זה דבר רע

סמל אישי של משתמש
dors

שליחה על ידי dors »

אלדר כתב: עשית מעשה גרוע ביותר. מדובר על ניחושים והשערות ושרפת שחקן סתם.
אם תדע מי אני חושב שהוא המדליף אתה תקבל פיק בירכיים כי אני גם יתן טיעון הגיוני לעומתך. אני שומר את זה בבטן שנה כי לייצר מהומה על השערה זה דבר רע
הרגת אותנו עם הסקרנות...
לא חושב שצריך לשמור בבטן אבל גם לא חושב שצריך לשרוף פה שחקנים.
מותר להעלות השערות ואם הבחור חושב שדן הוא המפיץ שיפרסם פה את דעתו וכל אחד יגיד טענות לחיזוק ולשלילה עד שנצמצם את האופציות ;)

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

dors כתב: הרגת אותנו עם הסקרנות...
לא חושב שצריך לשמור בבטן אבל גם לא חושב שצריך לשרוף פה שחקנים.
מותר להעלות השערות ואם הבחור חושב שדן הוא המפיץ שיפרסם פה את דעתו וכל אחד יגיד טענות לחיזוק ולשלילה עד שנצמצם את האופציות ;)
ואז מה? יווצר כאוס שלא טוב לאף אחד.
אני גם לא באמת יודע כמו שאף אחד לא באמת יודע.. אז למה?

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

מאמין שמחכים לאחר המשחק השני בשביל תגובות

שלח תגובה