עימות מצולם בין אוגו לאוהד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

עימות מצולם בין אוגו לאוהד

שליחה על ידי The red one »

זה ראוי לטופיק חדש.

https://www.facebook.com/groups/hbs.fan ... 040225529/" onclick="window.open(this.href);return false;

התמונות מדברות בעד עצמן. אחר כך לכו תגידו שהתקשורת מחפשת אותנו, ושחושבים שבאר שבעיים הם אלימים, ושמשהו השתנה בקהל שלנו. איכס, הגרעין המגעיל הזה (האוהד מוכר לרובנו אני מניח).

מה שקרה זה שאותם אוהדים האשימו את אג'ידה במכירה ואוגו יצא להגנתו.

חזרנו 10 שנים אחורה. ככה לעולם לא נהיה מועדון גדול.

עריכה: טוב בנתיים הווידאו נמחק, אבל כמובן שהווידאו נמצא כבר בכל אתרי התקשורת, ככה שלא יהיה לכם בעיה לצפות בו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: עימות מצולם בין אוגו לאוהד

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הסרטון נמחק/הורד...
אבל כבר הספקתי לצפות באיש המדהים הזה, נכון שאג'ידה אשם עיקרי בתבוסה ואול יהוא גם מכר אבל המועדון צריך לטפל בו וגם המשטרה במקרה של חשד לשוחד, האוהד הזה שהגיע בכלל בשביל אג'ידה פגע באוגו שבתכל'ס חוץ מלצאת אחריי התבוסה למועדון וחוץ מזה שהוא ביקר את התזמון של אלונה בהוצאת הידיעה על אלישעו ברק בכר (שלא היה תלוי בה) הוא לא אשם.
פשוט בא לי להקיא...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

איזו בושה!
אנשים קטנים, חצופים ומצדיקי סטיגמות. לא יכול להכיל את הבושה מלראות דבר כזה. אחרי זה לך תסביר שאתה לא כזה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

חצי פורום פה וחצי מדינה מדברת על מכירתו של אג'ידה כשבאים לדבר איתו (לא להתעמת ולא לתקוף) אז פתאום האוהדים שלנו זבלים ולא ראויים וכו' .
אתם דו פרצופים כבר לא מבין אותכם , בפורום ובפייסבוק כולם יכולים לרשום שמכרו אותנו אבל כשאוהד הולך לדבר עם השחקן ולהגיד לו מה הוא חושב עליו אז האוהד בושה
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מה אתה רוצה, לא הבנתי. לאוהדי מכבי חיפה יש את אלו שזורקים מוטות, לאוהדי מכבי יש את אלו שנוהמים לנוסא ומקללים את ראדי, לאוהדי הפועל יש את אלו שמרחיקים לכת עם השירים שלהם, אוהדי בית"ר.........

לכל קבוצה יש גרעין מגעיל. להגיד שחזרנו 10 שנים אחורה בגלל כמה טיפשים לא מפותחים אלו שטויות.

סמל אישי של משתמש
The red one

הראל כתב:חצי פורום פה וחצי מדינה מדברת על מכירתו של אג'ידה כשבאים לדבר איתו (לא להתעמת ולא לתקוף) אז פתאום האוהדים שלנו ***ים ולא ראויים וכו' .
אתם דו פרצופים כבר לא מבין אותכם , בפורום ובפייסבוק כולם יכולים לרשום שמכרו אותנו אבל כשאוהד הולך לדבר עם השחקן ולהגיד לו מה הוא חושב עליו אז האוהד בושה
קודם כל, כן! מה שאתה אומר הוא נכון מאוד. כולם אומרים שביבי הוא ראש ממשלה חרא, אז מישהו בא ואומר לו את זה בפנים?
האשמה של מכירת משחק זה לא סתם! היית רוצה שתלך ברחוב ומשום מקום יקפצו עלייך ויאשימו אותך בדברים שאתה לא עשית?

אם לאותו אוהד נחמד יש בעיה עם אג'ידה, שיגיש תלונה במשטרה, מה הוא הולך ומתעמת איתו פנים אל פנים? ברבריות כל כך מגעילה.

והראל אל תיתמם. ראיתי את הסרטון ראיתי את האוהד ראיתי מי עמד מסביב, הם לא באו לדבר, הם באו להתלהם ולצעוק. הוא לא בא לחץ לו את היד ואמר לאג'ידה "אחי, מכרת אותנו" ואני ואמר לך את זה מבלי להיות שם.

ודו פרצופיים תגיד לאנשים שחושבים שאג'ידה מכר, לא לי. שים לב לתגובה הראשונה באשכול "אג'ידה מכר את המשחק?".

לאף אחד לא מגיע כזה יחס!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

הראל כתב:חצי פורום פה וחצי מדינה מדברת על מכירתו של אג'ידה כשבאים לדבר איתו (לא להתעמת ולא לתקוף) אז פתאום האוהדים שלנו ***ים ולא ראויים וכו' .
לא צריך לריב איתם ובטח שלא ללכת לדבר איתם, זה לא התפקיד שלנו, והוא צריך להתבייש בעצמו...
יש הבדל ענקי בין לכתוב דעות בפייסבוק או כאן בפורום ועד ללכת לשחקן ולהגיד לו גוד ביי, מי שצריך לטפל בזה זאת המשטרה אם הייתה מכירה וויצמן יער, ההתאחדות וכו', בטח שלא האוהד הזה...

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

ראיתי את הסרטון ואני מכיר את האוהד וראיתי את המסביב .

מה אתה מצפה שהוא יגיד לו בוא אחי נשב על קפה ואגיד לך שמכרת את המשחק ? אז הוא אמר לו דרך אוגו שילך הביתה כי מכר אותנו כמו בכל ויכוח מעלים את הטונים קצת . אבל לא היו פה שום קללות שום ניסיון לאלימות בכלל ולא כלום.
תמונה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

הראל כתב:ראיתי את הסרטון ואני מכיר את האוהד וראיתי את המסביב .

מה אתה מצפה שהוא יגיד לו בוא אחי נשב על קפה ואגיד לך שמכרת את המשחק ? אז הוא אמר לו דרך אוגו שילך הביתה כי מכר אותנו כמו בכל ויכוח מעלים את הטונים קצת . אבל לא היו פה שום קללות שום ניסיון לאלימות בכלל ולא כלום.
איפה אפשר לראות ?

סמל אישי של משתמש
The red one

אני לא אמרתי נסיון לאלימות. זה שיגאל ברמן העלה כותרת בזויה ולא נכונה זה משוה אחר, לא על זה אני מדבר.

וזה לא כמו בכל ויכוח. הבן אדם בא ומאשים אדם בהאשמה מאוד מאוד חמורה. מה לו ולשם בכלל? מה הוא מגיע לשם? בשביל מה הוא צריך את זה? חושב שאג'ידה מכר? לך למשטרה, שהם יצחקו עלייך, ונראה אותו צועק עלייהם במשטרה ומדבר עם הידיים.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

יש למישהו את הסרטון ויכול לשלוח לי ?
בכל מקרה אל תכליל את כל האוהדים, זה שאוהד אחד רב אומר שאוהדי ב"ש הם אלימים ? נו בחייך.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אני מצפה שלא יילך מלכחתחילה...
מה הוא עשה שם בכלל?
מה עשיתם?
רציתם לבוא ולהרביץ לשחקנים?

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 90454.html" onclick="window.open(this.href);return false;
חבל שתתרמו קליקים לוואן עם כותרת שלא קשורה לסרטון.

בכל מקרה, בהחלט אוהד שחושב שהוא יוצא גבר שהוא בא וצועק "GOODBYE" מאתיים פעם, אבל אוגו מוכיח לנו בשבועיים האחרונים שיש לו חיבה להימצא כמה שיותר במקומות הלא נכונים

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

האשמה חמורה וכולם חושבים כמוהו (או לפחות 70 אחוז מהקהל שלנו) .

מה לו ולשם ? הוא אוהד את הקבוצה כמוני כמוך הפועל ב"ש תשאר בשבילנו לנצח , בשביל השחקנים האלה שמקבלים כסף וערימות של כסף ומבזים אותנו ומשפילים אותנו ומוכרים אותנו לכאורה זה לא לנצח הם לא ישארו פה ולא יהיה אכפת לה מהפועל ב"ש.
לי לך ולעוד אלפי בארשבעים כן אכפת תמיד , בגלל זה כואב לנו . אנשים לא התאוששו עדיין מההשפלה הזו , לא יצאו מהבית .
תמונה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

כוסעמק כולה וויכוח על איזה אלימות פיסית מדברים שם, מותר לאוהד לכעוס, לא מצדיק אלימות מילולית אבל הוא כולה אמר לו לך הביתה ולאגיד'ה מכרת תמשחק.
מי ישמע מה אמר לו, תקשורת של ***.
כשמקקי פועלת בגזענות נגד ראדי זה מופיע בכותרת קטנה בסוף כתבה שלמה, כשאוהד מתווכח עם שחקן, זה ביזיון.

ברמן לך מכור חמוצים גם ככה יש לך קול של בת יענה הרסת לי תאוזניים ברדיו.
תמונה

שלח תגובה