גביע המדינה 23/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: גביע המדינה 23/24

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Itay כתב:
21 מאי 2024, 23:27
ברדה במסעת דווקא לא הרגיע בנושא הזה.

טען שמרציאנו היה נראה טוב במשחקי גביע ובנוגע להיום זה לא נכון להפיל את ההפסד על שחקן אחד ושכל הקבוצה הפסידה יחד...

עוד הוסיף אגב על הדרך שאליאסי סבל ממתיחה (אחלה סולם לרדת מהעץ, שישתמש בו)
הייתי מחכה עם המסקנות, נראה לך שגם אם הוא חושב שמרציאנו היה חלש היום הוא יגיד את זה בתקשורת ויגמור אותו. מה זה שלמה שרף אחרי ספרד עם רפי כהן? מישהו כאן יכול לדעת מה יהיה בעתיד ואיך הדברים יתפתחו? אסור לגמור שחקן, לא משנה אם זה מרציאנו, דדיה, אבו עביד או תורג׳מן, הכדורגל הוא דינמי ואי אפשר לדעת מה יוביל בעתיד ומתי תצטרך אותם…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2024, 00:30
הייתי מחכה עם המסקנות, נראה לך שגם אם הוא חושב שמרציאנו היה חלש היום הוא יגיד את זה בתקשורת ויגמור אותו. מה זה שלמה שרף אחרי ספרד עם רפי כהן? מישהו כאן יכול לדעת מה יהיה בעתיד ואיך הדברים יתפתחו? אסור לגמור שחקן, לא משנה אם זה מרציאנו, דדיה, אבו עביד או תורג׳מן, הכדורגל הוא דינמי ואי אפשר לדעת מה יוביל בעתיד ומתי תצטרך אותם…
בסופו של יום מרציאנו פתח גם בחצי. כל מנצחים אף אחד לא זוכר את זה.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

אני גם לא יכול לסבול את מרציאנו אבל אסור לגמור אותו זה השוער שהולך לפתוח בפתיחת הקמפיין האירופי עונה הבאה אליאסי לא יהיה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dudu9998 כתב:
22 מאי 2024, 06:51
אני גם לא יכול לסבול את מרציאנו אבל אסור לגמור אותו זה השוער שהולך לפתוח בפתיחת הקמפיין האירופי עונה הבאה אליאסי לא יהיה
למה? שיביאו שוער אחר, אפשר למצוא שוער שני יותר טוב ממנו....
ואני הגנתי עליו אחריי ה6-1 בתחילת העונה אבל מאז הוא מוכיח שטעיתי, לפתוח איתו באירופה יהיה מבזה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אני לא ראיתי את המשחק אתמול כמו שצריך (אירוע), לא מתכוון לבזבז זמן על שידור חוזר, אז לא אגיד על מה שהיה, אבל אני מקווה מאוד שברדה יעשה נכון ויעלה עם אליאסי בגמר.
לא כי אליאסי חסין, הוא יכול לקבל גולים יותר מטומטמים מאשר מרציאנו יכול לקבל בתיאוריה, כבר ראינו כאלה.
אבל יש חשיבות גדולה מאוד לשקט הנפשי של הקבוצה, עם מרציאנו זה הרבה יותר נמוך ואין לי ספק שאחרי אתמול, אם הוא יעלה בגמר הפחד הזה יחזור.
עזבו את שאר הפאקים שלו, נטו ביטחון של הקבוצה. זה דבר חשוב מאוד שישפיע על כל ה90 דקות.

ברדה היה מאוד מקובע העונה, כולי תקווה שפה הוא יגלה גמישות מחשבתית ויעשה את ההחלטה הנכונה.
אני גם בעד שמרציאנו ילך, מקבל שכר גבוה על כלום ושום דבר. שוער גנרי לחלוטין בליגה.

רציתי שמרציאנו יפתח כדי להריץ לגמר כי עם זה ברדה מתכוון ללכת. לא בגלל שמגיע לו.
כשאתה נותן לשחקן בינוני לפתוח כדי לרוץ, צריך לקחת בחשבון שהוא גם ימעד בסבירות לא קטנה. יש לזה השלכות ולשמחתנו יש זמן לעשות חושבים.
היה את מקרה דוידי שרצו להריץ אותו כשוער ראשון, קיבל צ'אנס במשחק האחרון והיה קטסטרופה ומשחק לפרוטוקול אולי מנע מאיתנו עונת נפל איתו. אז אצל מרציאנו זה ממש לא איזה הופעה בודדת, וזה יכול להציל גביע.

פ"ת קבוצה טובה מאוד, אנחנו לא עולים עליהם בכלום, לטעמי אף נופלים, אם העוגנים שלנו (ויטור, גורדנה, דיינר, עומאר ואולי גם פוקו) לא על המגרש ביכולת גבוהה.
נצטרך שוער, ובטלטלה המנטלית שהקבוצה חווה נצטרך קבוצה עם כמה שיותר ביטחון.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2024, 00:30

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

dudu9998 כתב:
22 מאי 2024, 06:51
או שפשוט אפשר להתנגד לשחרור אליאסי כי במלא הוא לא ישחק.
אולימפיאדה זה לא טורניר של פיפ״א או ואופ״א , קבוצות לא מחויבות לשחרר שחקנים לאולימפיאדה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

הראל כתב:
22 מאי 2024, 06:57
או שפשוט אפשר להתנגד לשחרור אליאסי כי במלא הוא לא ישחק.
אולימפיאדה זה לא טורניר של פיפ״א או ואופ״א , קבוצות לא מחויבות לשחרר שחקנים לאולימפיאדה.
חשבתי על זה אחרי שראיתי את הזימון של פרץ אבל לא רואה סיטואציה שההנהלה הרופסת הזאת תלך נגדם ותגיד שלא משחררים אותו

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

למה ןמנוע ממנו את החוויה? שיסע ויהנה
גם ככה לא נעשה שלב בתים כי אין משחקי בית

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

clark kent כתב:
20 מאי 2024, 20:38
בשעות של החזרה כל כמה זמן יש בכלל רכבת קלה?
כמה דק, גג 10
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

שיש כתב:
22 מאי 2024, 15:48
למה ןמנוע ממנו את החוויה? שיסע ויהנה
גם ככה לא נעשה שלב בתים כי אין משחקי בית
מה זה קייטנה?טיול שנתי?

יש לנו מוקדמות באירופה. אם פרץ מוזמן אין שום סיבה שנאשר לאליאסי לנסוע לעודד מהספסל.
על השורה האחרונה שלך עדיף לא להגיב.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

זה לא פוטבול מנג'ר. לשחקנים יש רצונות משלהם וסוכנים חזקים.
בהצלחה עם להגיד להם שהם לא יכולים לצאת לטורניר הכי גדול בקריירה שלהם כי צריך אותם מול פוניבז' ולאצ'י, נראה איך זה יעבוד.

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

המחויבת שלהם קודם כל למועדון שמשלם להם שכר ונותן להם את הבמה.
במיוחד שוער צעיר כמו אליאסי שקיבל הזדמנות חד פעמית.
על אחת כמה וכמה שהוא צפוי לשבת על הספסל כל הטורניר.

אם ריאל יכולה למנוע מאמבפה גם אנחנו מסוגלים להגיד לא על אליאסי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יש תפיסה במועדון, לא יודע אם של אליניב בגלל האופי שלו, או כי זאת מדיניות של המועדון, שזאת גאווה למועדון ששחקנים שלנו מייצגים את ישראל.
שאלו את אליניב באחת מהמסיבות עיתונאים על ההעדרות של אליאסי וגאנח מהמשחקים בקיץ אם תהיה אולימפיאדה, והוא אומר שלנו כמועדון זאת גאווה ושהמועדון מקווה לכמה שיותר שחקנים שייצגו את נבחרת ישראל.
ככה שלא רק שלא מתנגדים אצלנו לזימון של אליאסי, אלא אפילו רואים בזה סוג של גאווה.
ואליניב אגב נתן את אותה תשובה כששאלו אותו בזמנו על הסיטואציה של מיגל שרק חזר מפציעה וקיבל זימון לנבחרת בזמן ששחקנים של חיפה ומכבי ששיחקו במשחק לפני הודיעו על פציעות לקראת הנבחרת, והוא נתן את אותה תשובה בדיוק, שלהפועל באר שבע כמועדון זאת גאווה ששחקנים שלנו מוזמנים לנבחרת.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2024, 18:24
יש תפיסה במועדון, לא יודע אם של אליניב בגלל האופי שלו, או כי זאת מדיניות של המועדון, שזאת גאווה למועדון ששחקנים שלנו מייצגים את ישראל.
שאלו את אליניב באחת מהמסיבות עיתונאים על ההעדרות של אליאסי וגאנח מהמשחקים בקיץ אם תהיה אולימפיאדה, והוא אומר שלנו כמועדון זאת גאווה ושהמועדון מקווה לכמה שיותר שחקנים שייצגו את נבחרת ישראל.
ככה שלא רק שלא מתנגדים אצלנו לזימון של אליאסי, אלא אפילו רואים בזה סוג של גאווה.
ואליניב אגב נתן את אותה תשובה כששאלו אותו בזמנו על הסיטואציה של מיגל שרק חזר מפציעה וקיבל זימון לנבחרת בזמן ששחקנים של חיפה ומכבי ששיחקו במשחק לפני הודיעו על פציעות לקראת הנבחרת, והוא נתן את אותה תשובה בדיוק, שלהפועל באר שבע כמועדון זאת גאווה ששחקנים שלנו מוזמנים לנבחרת.
אכן גאווה בעיניי, עד שזה מגיע לפגיעה במטרות של המועדון.
המועדון לפני הכל

שלח תגובה