ליגת העל ושאר הכדורגל בכלל

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: ליגת העל ושאר הכדורגל בכלל

שליחה על ידי גדי »

RedHell כתב:
גדי אל תיהיה תמים אף אחד לא מקלל אותו כי הוא אתיופי אלא אך ורק בגלל ההתנהגות המתריסה שלו.
מה הסיבה של אוהד לצעוק לו "כושי" כשיש לו בקבוצה 2 שחקנים שחומי עור שהם כוכבים?(גם אנחנו וגם ק"ש).

אל תגן עליו האפס הזה לא שווה את זה.

מצטער - אם אני תמים אז אתה מיתמם. גם אם מקללים אותו כי הוא "אלי דסה הפרובוקטור" אז מה הקשר לצבע עורו או אם הוא עבד או רק ירד מהעצים.
אלו שמקללים את ברדה ובוזגלו יכולים לקלל את דסה על רקע גזעני בלי קשר למי שמשחק בבאר שבע או בק"ש.
הקללות הן בעלות נופח גזעני שלא משתמע לשתי פנים - עכשיו להתחיל לפרש למה התכוון המשורר זה כבר תירוצים.

אגב לפני שאני מגן על דסה אני מגן על כל הילדים שבאים למגרש (כולל ילדים ממוצא אתיופי).
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

גדי, כולם מסכימים שאין מקום לגזענות..
הטענות באות משני טעמים:
1.השחקן פרובוקטור גדול, מתגרה ומתעסק בקהל היריבה
ויותר חשוב-
2.הקהל שלו הכי גזען על אדמות, שיעיז לצאת עליהם, להעיר, להגיד משהו קטן...הוא לא יכול להגיד משפט "נמאס לי מהגזענות" מבלי התייחסות קטנה אפילו לקהל שלו.. הפחד מלה פאמיליה..

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

OMERREMO33 כתב:גדי, כולם מסכימים שאין מקום לגזענות..
הטענות באות משני טעמים:
ויותר חשוב-
2.הקהל שלו הכי גזען על אדמות, שיעיז לצאת עליהם, להעיר, להגיד משהו קטן...הוא לא יכול להגיד משפט "נמאס לי מהגזענות" מבלי התייחסות קטנה אפילו לקהל שלו.. הפחד מלה פאמיליה..
לה פאמליה - כל שחקן בביתר כולל טביב מפחדים מהם. זו בעיה נפרדת שמצריכה טיפול מיוחד.
מלחמה בגזענות צריכה להיות ללא פשרות וללא מצמוצים. ברגע שיש הכשרה לקללות גזעניות נגד דסה אז יש גם הצדקה כלפי חלאילה כי הוא פרובקטור.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:

מצטער - אם אני תמים אז אתה מיתמם. גם אם מקללים אותו כי הוא "אלי דסה הפרובוקטור" אז מה הקשר לצבע עורו או אם הוא עבד או רק ירד מהעצים.
אלו שמקללים את ברדה ובוזגלו יכולים לקלל את דסה על רקע גזעני בלי קשר למי שמשחק בבאר שבע או בק"ש.
הקללות הן בעלות נופח גזעני שלא משתמע לשתי פנים - עכשיו להתחיל לפרש למה התכוון המשורר זה כבר תירוצים.

אגב לפני שאני מגן על דסה אני מגן על כל הילדים שבאים למגרש (כולל ילדים ממוצא אתיופי).
נתחיל מזה,שכל קריאה על רקע של צבע עור,דת וכו היא דוחה,מגעילה שמקומה בגן החיות.
ואחרי שאמרתי את זה,יש תחושה שאלי דסה סוג של פרח מוגן בתקשורת,משהו מריח לי שם לא כל כך אובייקטיבי.
מריצים אותו לנבחרת,בוחרים בו לנבחרת העונה,עושים עליו כתבות צבע ובמקרה הטוב ואני באמת אומר הטוב,הוא שחקן מאוד אבל מאוד בינוני.
במהלך השנה נקראו קריאות גזעניות כלפי שחקנים ערבים ושחומי עור מספר פעמים,ולא נעשה כזה רעש.
בוא נגיד שמה שעשו אוהדי בית"ר לאחמד עאבד שהוא יורד צולע בטדי פי 50 יותר מגעיל.
עכשיו גדי,עניין הצביעות.
האחרונים שיכולים לדבר על גזענות זה חבורת הזבל שנקראת שחקני בית"ר.
שחקנים ללא עמוד שידרה,ללא דעה שמתרפסים מול קהל האוהדים הבבוני שלהם,הוא יכול להגיד שמתנהגים אליו בגזענות??????
איפה היית עד עכשיו שהקהל שלך לא מסיק לקלל ולהשפיל שחקנים שהם לא יהודים או לבנים יא חתיכת מאעפן.
אם היה לו טיפה כבוד עצמי היה אומר "אני כשחום עור לא נשאר בקבוצה שהאוהדים לא מכבדים את האחר".
אבל כמו שאמרתי משהו מסריח איתו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

OMERREMO33 כתב:גדי, כולם מסכימים שאין מקום לגזענות..
הטענות באות משני טעמים:
ויותר חשוב-
100%

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום זקן כתב: נתחיל מזה,שכל קריאה על רקע של צבע עור,דת וכו היא דוחה,מגעילה שמקומה בגן החיות.
ואחרי שאמרתי את זה,יש תחושה שאלי דסה סוג של פרח מוגן בתקשורת,משהו מריח לי שם לא כל כך אובייקטיבי.
מריצים אותו לנבחרת,בוחרים בו לנבחרת העונה,עושים עליו כתבות צבע ובמקרה הטוב ואני באמת אומר הטוב,הוא שחקן מאוד אבל מאוד בינוני.
במהלך השנה נקראו קריאות גזעניות כלפי שחקנים ערבים ושחומי עור מספר פעמים,ולא נעשה כזה רעש.
עכשיו גדי,עניין הצביעות.
האחרונים שיכולים לדבר על גזענות זה חבורת ה*** שנקראת שחקני בית"ר.
שחקנים ללא עמוד שידרה,ללא דעה שמתרפסים מול קהל האוהדים הבבוני שלהם,הוא יכול להגיד שמתנהגים אליו בגזענות??????
איפה היית עד עכשיו שהקהל שלך לא מסיק לקלל ולהשפיל שחקנים שהם לא יהודים או לבנים יא חתיכת מאעפן.
אם היה לו טיפה כבוד עצמי היה אומר "אני כשחום עור לא נשאר בקבוצה שהאוהדים לא מכבדים את האחר".
לא יכולתי לכתוב זאת טוב יותר.
ד"ש מהצ'צ'נים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום זקן כתב: נתחיל מזה,שכל קריאה על רקע של צבע עור,דת וכו היא דוחה,מגעילה שמקומה בגן החיות.
עכשיו גדי,עניין הצביעות.
האחרונים שיכולים לדבר על גזענות זה חבורת ה*** שנקראת שחקני בית"ר.
מסכים עם רוב דברייך אבל רוצה להדגיש מספר דברים מבחינתי:

1. קהל ביתר ירושלים (לה פאמליה, כולנו מכירים אוהדי ביתר שכבר לא באים בגלל הגועל) הוא דוחה, גזעני וראוי לטיפול חמור היותר ע"י כל הרשויות.
2. לצפות מאלי דסה לעמוד מול לה פאמליה זו היתממות. איציק קורנפיין ואריאל הרוש ניסו להילחם בזה. הם הפסידו. אז נכון שזה היה מאוד יפה אם דסה היה יוצא נגדם. זה היה מסכן לו את הקריירה. לא יודע מה הייתי עושה במקומו.
3. זה שאוהדי ביתר נוראים לא אמור למנוע מדסה להיפגע.
4. תקשורת מאתרגת את דסה - אז מה ?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:
מסכים עם רוב דברייך אבל רוצה להדגיש מספר דברים מבחינתי:

1. קהל ביתר ירושלים (לה פאמליה, כולנו מכירים אוהדי ביתר שכבר לא באים בגלל הגועל) הוא דוחה, גזעני וראוי לטיפול חמור היותר ע"י כל הרשויות.
2. לצפות מאלי דסה לעמוד מול לה פאמליה זו היתממות. איציק קורנפיין ואריאל הרוש ניסו להילחם בזה. הם הפסידו. אז נכון שזה היה מאוד יפה אם דסה היה יוצא נגדם. זה היה מסכן לו את הקריירה. לא יודע מה הייתי עושה במקומו.
3. זה שאוהדי ביתר נוראים לא אמור למנוע מדסה להיפגע.
4. תקשורת מאתרגת את דסה - אז מה ?
שוב,אתה עושה לו הנחות.
אין בעיה,אל תצא על האוהדים,אבל בטח שלא תתבכיין על גזענות.
זה כמו שהבן של אריה דרעי יגיד שאין מקום לחברי כנסת מורשעים,לחזור לפוליטיקה.
עד מתי הצביעות??

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ההתאחדות הפלסטינית הגישה היום בקשה להשעיית ישראל מפיפ"א. הדיון יערך במאי.
אם הבקשה תתקבל, האם זה אומר שגם המועדונים לא יוכלו להשתתף באירופה?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:ההתאחדות הפלסטינית הגישה היום בקשה להשעיית ישראל מפיפ"א. הדיון יערך במאי.
יש הבדל בין פיפ"א לאופ"א....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

דר אדום בנשמה כתב: יש הבדל בין פיפ"א לאופ"א....
אופ"א כפופה לפיפ"א, לכן אם נושעה מפיפ"א גם במפעלים של אופ"א זה יתפוס

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

CrazyRed7 כתב:ההתאחדות הפלסטינית הגישה היום בקשה להשעיית ישראל מפיפ"א. הדיון יערך במאי.
על מה בדיוק?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גיא חניה כתב: על מה בדיוק?
לטענתם מקשים על ספורטאים ״פלסטינים״ לנוע מהרצועה לגדה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

dor69 כתב: לטענתם מקשים על ספורטאים ״פלסטינים״ לנוע מהרצועה לגדה
התבלבלת, הגרשיים אמור להיות על "הספורטאים"...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

RedHell כתב:
התבלבלת, הגרשיים אמור להיות על "הספורטאים"...
מסכים...
חלקם ספורטאים וחלקם מנסים להיות מחבלים, אי אפשר לקחת סיכון במקרה הזה, הם מצפים משום מה למעבר חופשי כיד המלך...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

נעול