נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
adomi2
Title: קרייזי-רד

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי adomi2 »

Totti כתב:משהו שכתבתי עבור חבריי היקרים מהזווית:

פחות מיממה מאז ירד המסך על עונת המשחקים 2016-2017 בליגת העל שלנו והמאמן הלאומי הנכבד, זימן לנו סגל מביך ומעניין כאחד. גילוי נאות הוא תנאי הכרחי בטרם אני מצליף בקאוץ' אלישע כאילו אין מחר, אוהדי הפועל באר שבע ועבדכם הנאמן בראשם, לא מחבבים אותו יתר על המידה, אבל רקקקק מקצועי, אז מתחילים.

לא אימנתי מעולם נבחרת, מלבד הצלחה מסחררת עם פורטוגל ב-Fm 2008, אך שני כללי אצבע לעבודה יסודית ונכונה של המושך בחוטים בקבוצה התחרותית הכי פחות מגובשת בעולם הספורט, חייבים להיות ברורים:

1. הסגל חייב להיות מורכב מהשחקנים המצויים בכושר הטוב ביותר בעמדתם ביחס למתחריהם ובתנאי שפערי הרמות שווים או קרובים להיות. למשל, 15 גולים של שהר לא שווים ל-8 של חמד.

2. הסגל חייב לשלב בין עתיד מבטיח והווה מוצלח ולנסות ולהדחיק ממנו, עבר כושל עש כמה שניתן.

מבט חטוף על הסגל של אלישע מלמד שהלקחים לא נלמדו. מעמדות השוער, דרך הבלמים ועד חוד ההתקפה, ניתן לזהות חוסר יציבות ואחידות ברורים, אשר לאיש לא ברור מה עומד מאחוריהם, מלבד עמוד שדרה חלש ולוזריות נצחית.

שוערים: דודו גורש יקירי, שאי אפשר לחשוד בי שאיני אוהב או מעריך אותו, ישב בחצי העונה האחרונה על הספסל של אלופת המדינה מבאר שבע. אם לא יקרה דבר בלתי צפוי, גורש יזכה באפודת השוער ובתלוש לחלוטין ממצבו בקבוצתו והגיל? עוד לא דיברנו על הגיל. זימונם של עמוס כנציג מכבי פתח תקווה, שהמשחק הסביר האחרון שהציגה היה בינואר וגלזר, מסתמן כזניח. את רעיון גלזר אני דווקא מחבב, שוער נהדר ופרוספקט מבטיח.

הגנה: כאן עניין הזימונים אף מקבל תפנית תמוהה יותר. אלי דסה שחקן נהדר ותחרות עם בן ביטון היא שיווינית לחלוטין ותלוית משימה. אלא שהמאמן הלאומי הדיר את המגן הבארשבעי מהסגל אחרי משחק חלש נגד הדייגים מאיטליה ומגן מחליף אין, אולי קלטינס. במרכז ההגנה, אנו זוכים שוב לבן חיים הותיק, שלמרות עונה טובה במכבי, דרכו בנבחרת מוצתה מכל וכל. נגד דנינו אין לי דבר, לא ראיתי ממנו יותר מידי העונה, אבל ניחא. אבי ריקן גם בסגל, לא ברור מדוע. את הדשא במכבי הוא לא ראה יותר מידי, מדובר על עוול למכבי ולריקן, שחקן טוב כשלעצמו. מחפשים אם כבר שחקנים שלא רואים דשא, אז דוידזאדה עדיף בעשרות מונים.

קישור: מידת הפליאה נוסקת כשמגיעים אל החוליה המקשרת. הפוליטיקה מנצחת בגדול ואת הסגל מעטרים יוסי בניון, שחקן שבהחלט חווה עונה טובה, אך ודאי לא טובה משל מליקסון או ראדי. אם הגיל משחק תפקיד, אז האדומים מנצחים והרי מקצועית הם מנצחים בכל מצב. מנור סולומון עם 2 ורבע משחקים בסגל ולצידו גידי קניוק. על מכבי פתח תקווה והחודשים האחרונים כבר דיברנו. אם חושבים על הצערת הסגל בהכרח, אז אפשר לבחור בין אליאל פרץ, מיכאל אוחנה או אפילו דור פרץ, אם מחפשים נטו מקצועי, אז מה מחפש קניוק לפני אותם ראדי ומליקסון המוזכרים לעיל? ודור מיכה? היכן הוא? אם מחפשים יצירתיות, אז הוא חייב להיות שם לפני סולומון, שצריך עוד להוכיח דבר או שניים.

בהתקפה זה התאזן. זהבי יקבל את החולצה ובצדק, היתר כינורות משניים.

אך אלישע, כמעט כרגיל, מציג את הכדורגל הישראלי במערומיו. נטול סכמה, עקר ממחשבה, בלי שום תוכנית מסודרת, ללא אף חזון או בניה לעתיד. רק גחמות, פוליטיקה ושליפות מהמותן.

לא אוהב את אלישע, אבל אוהד אמיתי של הנבחרת; קמפיין אחר קמפיין, שנה אחר שנה ודבר לא השתנה.

בלי עבר, בלי הווה ועם עתיד לוט ענק בערפל.
נגיד שמליקסון הודיע על פציעה
הנקודות שהעלית עם מיכה ובן ביטון ואוחנה נקודות חזקות מאוד.
לא מבין את אלישע.

כתבת יפה!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

לא מבין למה אתם מבזבזים עליו עצבים בכלל.

שיזמין מי שהוא רוצה, ועדיף כמה שפחות שחקנים שלנו. זה כל כך לא משנה.

סמל אישי של משתמש
adomi2

שליחה על ידי adomi2 »

bs war כתב:לא מבין למה אתם מבזבזים עליו עצבים בכלל.

שיזמין מי שהוא רוצה, ועדיף כמה שפחות שחקנים שלנו. זה כל כך לא משנה.
אני איתך
לא מתעצבן רק לא מבין.
הלוואי שגם השלושה שזומנו ינוחו ולא ישחקו.
אני גם אשמח אם יפסידו אבל בזה אני בטוח שאני בדעת יחיד פה.

עריכה: ראיתי עכשיו שגם ביטון לא זומן בגלל פציעה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בגלל הטמטום של אלישע אנחנו נפסיד שחקן מצוין כמו סייף. זה חבל מאוד.

הוא באמת חשב ששחקנים שזכו להתעלמות מוחלטת ללא הצדקה יעמדו דום בשעת קריאה? ועוד בפגרה?

חי בסרט.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

האמת שעם כל הנסיבות המוצדקות עדיין קשה לי להזדהות עם בריחה מהנבחרת.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

פחות מיממה מאז ירד המסך על עונת המשחקים 2016-2017 בליגת העל שלנו והמאמן הלאומי הנכבד, זימן לנו סגל מביך ומעניין כאחד. גילוי נאות הוא תנאי הכרחי בטרם אני מצליף בקאוץ' אלישע כאילו אין מחר, אוהדי הפועל באר שבע ועבדכם הנאמן בראשם, לא מחבבים אותו יתר על המידה, אבל רקקקק מקצועי, אז מתחילים.

לא אימנתי מעולם נבחרת, מלבד הצלחה מסחררת עם פורטוגל ב-Fm 2008, אך שני כללי אצבע לעבודה יסודית ונכונה של המושך בחוטים בקבוצה התחרותית הכי פחות מגובשת בעולם הספורט, חייבים להיות ברורים:

1. הסגל חייב להיות מורכב מהשחקנים המצויים בכושר הטוב ביותר בעמדתם ביחס למתחריהם ובתנאי שפערי הרמות שווים או קרובים להיות. למשל, 15 גולים של שהר לא שווים ל-8 של חמד.

2. הסגל חייב לשלב בין עתיד מבטיח והווה מוצלח ולנסות ולהדחיק ממנו, עבר כושל עש כמה שניתן.

מבט חטוף על הסגל של אלישע מלמד שהלקחים לא נלמדו. מעמדות השוער, דרך הבלמים ועד חוד ההתקפה, ניתן לזהות חוסר יציבות ואחידות ברורים, אשר לאיש לא ברור מה עומד מאחוריהם, מלבד עמוד שדרה חלש ולוזריות נצחית.

שוערים: דודו גורש יקירי, שאי אפשר לחשוד בי שאיני אוהב או מעריך אותו, ישב בחצי העונה האחרונה על הספסל של אלופת המדינה מבאר שבע. אם לא יקרה דבר בלתי צפוי, גורש יזכה באפודת השוער ובתלוש לחלוטין ממצבו בקבוצתו והגיל? עוד לא דיברנו על הגיל. זימונם של עמוס כנציג מכבי פתח תקווה, שהמשחק הסביר האחרון שהציגה היה בינואר וגלזר, מסתמן כזניח. את רעיון גלזר אני דווקא מחבב, שוער נהדר ופרוספקט מבטיח.

הגנה: כאן עניין הזימונים אף מקבל תפנית תמוהה יותר. אלי דסה שחקן נהדר ותחרות עם בן ביטון היא שיווינית לחלוטין ותלוית משימה. אלא שהמאמן הלאומי הדיר את המגן הבארשבעי מהסגל אחרי משחק חלש נגד הדייגים מאיטליה ומגן מחליף אין, אולי קלטינס. במרכז ההגנה, אנו זוכים שוב לבן חיים הותיק, שלמרות עונה טובה במכבי, דרכו בנבחרת מוצתה מכל וכל. נגד דנינו אין לי דבר, לא ראיתי ממנו יותר מידי העונה, אבל ניחא. אבי ריקן גם בסגל, לא ברור מדוע. את הדשא במכבי הוא לא ראה יותר מידי, מדובר על עוול למכבי ולריקן, שחקן טוב כשלעצמו. מחפשים אם כבר שחקנים שלא רואים דשא, אז דוידזאדה עדיף בעשרות מונים.

קישור: מידת הפליאה נוסקת כשמגיעים אל החוליה המקשרת. הפוליטיקה מנצחת בגדול ואת הסגל מעטרים יוסי בניון, שחקן שבהחלט חווה עונה טובה, אך ודאי לא טובה משל מליקסון או ראדי. אם הגיל משחק תפקיד, אז האדומים מנצחים והרי מקצועית הם מנצחים בכל מצב. מנור סולומון עם 2 ורבע משחקים בסגל ולצידו גידי קניוק. על מכבי פתח תקווה והחודשים האחרונים כבר דיברנו. אם חושבים על הצערת הסגל בהכרח, אז אפשר לבחור בין אליאל פרץ, מיכאל אוחנה או אפילו דור פרץ, אם מחפשים נטו מקצועי, אז מה מחפש קניוק לפני אותם ראדי ומליקסון המוזכרים לעיל? ודור מיכה? היכן הוא? אם מחפשים יצירתיות, אז הוא חייב להיות שם לפני סולומון, שצריך עוד להוכיח דבר או שניים.

אך אלישע, כמעט כרגיל, מציג את הכדורגל הישראלי במערומיו. נטול סכמה, עקר ממחשבה, בלי שום תוכנית מסודרת, ללא אף חזון או בניה לעתיד. רק גחמות, פוליטיקה ושליפות מהמותן.

לא אוהב את אלישע, אבל אוהד אמיתי של הנבחרת; קמפיין אחר קמפיין, שנה אחר שנה ודבר לא השתנה.

חייל של נימני,אחרת אין שום הסבר לזימונים המביכים הללו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:האמת שעם כל הנסיבות המוצדקות עדיין קשה לי להזדהות עם בריחה מהנבחרת.
אלו סיסמאות ריקות מתוכן.
אם היית בנעליים של אותם שחקנים היית נוהג באותה צורה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:האמת שעם כל הנסיבות המוצדקות עדיין קשה לי להזדהות עם בריחה מהנבחרת.
פעם חשבתי כמוך,אבל עושה רושם בשנים האחרונות שעסקנים וסוכנים מנהלים את הנבחרת שגם ככה הפכה להיות רכיכה אירופית וחבל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב: סולומון זה פשוט. צריך לגנוב דעת שיש חזון לטווח ארוך.
מדויק.
מספיק להסתכל על הסגל במבט חטוף כדי לראות שהוא לא מאוזן ומגוון ונועד בעיקר לרצות כמה שיותר אנשים.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

פראייר בן שהר שנוסע. מוותר על הפגרה בשביל להיות יריב במשחק אימון. אין סיכוי שישחק במשחק רשמי
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אני לא מאמין שאני אומר את זה..
אבל הנבחרת מעניינת פחות מהירידה של הפועל כפ״ס

שלא יוזמנו, שנחווה עונות אירופיות גדולות כמו בעונה האחרונה
ושהנבחרת תשאר של המרכז צפונה
קונה את זה בקלות.

כאילו אלישע אמר, אני יחזיר את ריקן לגדולות דרך הנבחרת ולא ההפך. וזו רק דוגמא אחת.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אולי זה בגלל שאתה אורח אצלם אבל הפעם הסגנון שלך עדין מאוד איתו, בדרך כלל אתה חד ומצליף, הפעם לטעמי לא נכנסת בו חזק מספיק כמו שמגיע לו.

עם התוכן כמובן שמסכיפ בכל מילה, ושלא תטעו כל ה"פצועים" זה רק בגלל ההתנהלות הכושלת שלו. שחקנים לא רוצים לווץר.על חופשת קיץ חשובה בשביל לשמש תפאורה עבור זהבי.
נערך לאחרונה על ידי dardasmiley ב 22 מאי 2017, 12:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

כל הכבוד לסייף שיחק 90 דקות והודיע לנבחרת שהוא פצוע ויקבל ככל הנראה זימון לנבחרת ארהב,שהר פצוע למה הוא זומן?

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

למה בקבוצה עצבניים בתקשורת? מה עם קצת מנוחה?
בכל מקרה הנבחרת זו שכונה אחת גדולה, יש עונה גדולה בפתח, לכו לים.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: פעם חשבתי כמוך,אבל עושה רושם בשנים האחרונות שעסקנים וסוכנים מנהלים את הנבחרת שגם ככה הפכה להיות רכיכה אירופית וחבל.
איזה עולם
לפני 5 שנים הייתי זורק לצינוק כל מי שמתחמק מהנבחרת ומתפלל להצלחה של כל קבוצה ישראלית באירופה
היום רק רוצה שלא יזמנו שחקנים שלנו וצריך ממש להתאמץ בכח בשביל להיות מסוגל לפרגן למכבי תא שהיא משחקת באירופה

שלח תגובה