ליגת העל לנוער יוצאת לדרך

כל מה שקשור למחלקת הנוער.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

ליגת העל לנוער יוצאת לדרך

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

https://sports.walla.co.il/item/2883501" onclick="window.open(this.href);return false;

"חשוב לציין, מה שהיה טוב לפני 10, 20 ו-30 שנה כבר לא מתאים היום. הכמויות של הילדים שמשחקים בשכונות שעות כהשלמה לאימון ובאים עם האהבה והתשוקה למשחק מהבית, ירדו פלאים. הורים לוקחים היום את הילדים ל"חוג כדורגל" ואם רוצים להתוות להם את כל החוסרים ולעצב אותם כשחקנים איכותיים וכאלה שיוכלו להיות בעתיד שוברי שוויון, דרושה השקעה של שעות נוספות, אנשי מקצוע להעשרה, פיזיולוגים ואנשי מדע. הכדורגל באירופה ובעולם התקדם בכמה דרגות בכל תחום, בעוד אצלנו בחלק מועדונים אפילו לא שומרים על מה שהיה לפני עשר שנים. פשוט הלכו כמה צעדים אחורה."

"פרט למכבי חיפה ומכבי תל אביב הוא לא רואה מועדונים עושים את ההתקדמות הזאת. לטענתו אז, חלק מהמועדונים כמו קרית שמונה, מ.ס. אשדוד, מכבי פתח תקוה והפועל באר שבע כן משקיעים, אך הצורה עדיין לא מספקת בכדי לייצר שחקנים שישפרו משמעותית את רמת הכדורגל בארץ."

"אפשר לקחת את טורניר שלב העילית של נבחרת הנערים בהדרכת אלון חזן במרץ האחרון. 24 שחקנים הוזמנו לסגל, 17 מהם היו ממכבי תל אביב או מכבי חיפה (9 צהובים, 8 ירוקים). גם בנערים ב' צופים כי בזימונים הבאים שלהם יהיו מספרים דומים. זה לא מקרי ומציג תוצאה של פערים גדולים ברמת ההשקעה והעבודה היסודית והפרטנית של המועדונים."

סמל אישי של משתמש
שי האדום

Re: ליגת העל לנוער יוצאת לדרך

שליחה על ידי שי האדום »

לא בושה ללמוד.
הייתי מטיס כמה אנשים לאקדמיות בחול ומנסה להריץ מודל כזה פה בארץ בבאר שבע.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: ליגת העל לנוער יוצאת לדרך

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

הייתי מסתפק באימוץ המודל החיפאי/תל-אביבי
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה