האצטדיון החדש - הנעץ תלה את הנעליים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: האצטדיון החדש - הנעץ תלה את הנעליים

שליחה על ידי yakar »

The red one כתב: הראייה צריכה להיות עתידית אבל כמובן לא להפריז. לנו מתאים 16K, לחיפה מתאים גדול יותר, לתל אביביות גם צריך 25K-30K, לקטנות מתאים 12K ואם באשדוד באמת החליטו לבנות סוף כל סוף אצטדיון אז יאללה שיילכו על 16K למרות ש-12K אולי מתאים יותר. הם לא מתכננים לבנות 30K. הם לא יבכו על 4,000 המקומות האלה בעתיד ויקראו לזה פיל לבן. רק שיבנו כבר משהו ויגאלו אותנו מהמגרש המסריח שלהם.
אתה באמת חושב שלנו מתאים 16?
אם הייתה לך אופציה לשנות את המגרש שלנו ל20 אלף , בעלות נמוכה, לא היית בעד המהלך?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

yakar כתב:
אתה באמת חושב שלנו מתאים 16?
אם הייתה לך אופציה לשנות את המגרש שלנו ל20 אלף , בעלות נמוכה, לא היית בעד המהלך?
הייתי

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

https://www.youtube.com/watch?v=kHCmLE9_He4" onclick="window.open(this.href);return false;

ראיון חצי רציני בנוגע להגדלת האצטדיון, קצת לא קשור ואוטופי אבל מעניין,
כמה ציטוטים של רוביק:
"בוחנים את הנושא"
"הגדלת האצטדיון אפשרית מבחינה הנדסית"
"יכול להיות שהקבוצה תצטרך לנדוד במשך שנה-שנה וחצי אם נחליט על מהלך כזה"

חייב לומר שלא ציפיתי לתשובה כזו מרוביק שאף טיפה הפתיעה אותי, אבל ריאלית אני מאמין שדבר שכזה לא באמת יקרה ב10 שנים הקרובות.

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

אתם רואים איזושהי סיטואציה שבשנים הקרובות נצטרך הרחבה של האיצטדיון?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Eelect כתב:אתם רואים איזושהי סיטואציה שבשנים הקרובות נצטרך הרחבה של האיצטדיון?
לא צריך.
שלא ייגעו לנו בו.
ככה אנחנו אוהבים אותו,קטן ויעיל.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

מאמין שאפשר לבנות בשתי הפינות ביציע המזרחי מבלי לסגור את האיצטדיון אבל יש דברים יותר חשובים לעשות עם הכסף

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

כל עוד אין בסיס אמיתי שיכול למלא את טרנר במשחק סיום עונה רק כדי להגיד תודה אין מה לדבר על הרחבה.
עם כל הכבוד לבכייני טרנר פעמיים בעונה במשחקים נגד מכבי

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אלדר כתב:כל עוד אין בסיס אמיתי שיכול למלא את טרנר במשחק סיום עונה רק כדי להגיד תודה אין מה לדבר על הרחבה.
עם כל הכבוד לבכייני טרנר פעמיים בעונה במשחקים נגד מכבי
אתה מדבר על משחקי סיום עונה?

שמינית גמר גביע המדינה אמצע שבוע מגיעים פחות מ-10,000. משחקים נגד רעננה ודומיהם מוכרים כרטיסים בקופות.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

מתי תבינו כבר שהטיעון על טרנר לא מלא בכל משחק חסר משמעות לא מחזיק מים בשיקול ההגדלה?

ברסה הגדולהשיחקה היום משחק שיכול היה להיוץ משחק האליפות שלה עם 75000 צופים שזה משהו כמו 70 אחוז תפוסה.

המנטרה החוזרת הזאת פשוט בלתי נסבלת, על טיעונו נדידה לאיצטדיון אחר, עלות שיפוץ והיכולת מבחינה הנדסית אפשר לדון.

אבל על נכונות המהלך? אם יש פה מישהו שאומרים לו טרנר בעונה הבאה מוכן עם 20,000 מקומות והוא אומר שלא הוא צריך לפנות להסתכלות.

בהתערבות שעוד 4,000 מנויים נמכרים ביום אחד? תפסיקו כבר לחפש את ה"קהל הבכיין" שרוצה לבוא רק למכבי.

תרבות וקהל מייצרים עם מנויים, אם היו עוד כאלה למכירה היו קונים אותם והם היו מגיעים לכל אותם משחקים לא חשובים.

כשאין לך מנוי ואתה לא יכול להגיע לכל משחק אתה לא נדבק בחיידק לא לומד את השירים לא מתחבר לקהילה ולאיצטדיון ומרגיש מנוכר.

אל תהיו חכמים גדולים, ילדים בגיל יסודי או תחילת תיכון שרוצים להתחיל לאהוד את הפועל באר שבע לא יכולים לעשות זאת וגם אנחנו יכולנו למצוא את עצמינו במצב שלהם.

אז כן תמיד יש בכיינים ותמיד יש בלבלני מוח אבל בסופו של יום אם הייתה אפשרות להגדיל את טרנר ל 20 אלף מקומות ללא השקעה כספית או צורך בנדידה היינו חייבים לעשות את זה.

לגבי כסף ונדידה? כבר שיקולים אחרים, אני הייתי מעדיף שלא.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

oranu כתב:מתי תבינו כבר שהטיעון על טרנר לא מלא בכל משחק חסר משמעות לא מחזיק מים בשיקול ההגדלה?

ברסה הגדולהשיחקה היום משחק שיכול היה להיוץ משחק האליפות שלה עם 75000 צופים שזה משהו כמו 70 אחוז תפוסה.

המנטרה החוזרת הזאת פשוט בלתי נסבלת, על טיעונו נדידה לאיצטדיון אחר, עלות שיפוץ והיכולת מבחינה הנדסית אפשר לדון.

אבל על נכונות המהלך? אם יש פה מישהו שאומרים לו טרנר בעונה הבאה מוכן עם 20,000 מקומות והוא אומר שלא הוא צריך לפנות להסתכלות.

בהתערבות שעוד 4,000 מנויים נמכרים ביום אחד? תפסיקו כבר לחפש את ה"קהל הבכיין" שרוצה לבוא רק למכבי.

תרבות וקהל מייצרים עם מנויים, אם היו עוד כאלה למכירה היו קונים אותם והם היו מגיעים לכל אותם משחקים לא חשובים.

כשאין לך מנוי ואתה לא יכול להגיע לכל משחק אתה לא נדבק בחיידק לא לומד את השירים לא מתחבר לקהילה ולאיצטדיון ומרגיש מנוכר.

אל תהיו חכמים גדולים, ילדים בגיל יסודי או תחילת תיכון שרוצים להתחיל לאהוד את הפועל באר שבע לא יכולים לעשות זאת וגם אנחנו יכולנו למצוא את עצמינו במצב שלהם.

אז כן תמיד יש בכיינים ותמיד יש בלבלני מוח אבל בסופו של יום אם הייתה אפשרות להגדיל את טרנר ל 20 אלף מקומות ללא השקעה כספית או צורך בנדידה היינו חייבים לעשות את זה.

+1
גם בתחילת העונה כשיצאו 500(בערך?) מנויים למכירה, נרשמו להגרלה אליהם 20000 איש.

אז אני לא אומר שאם יוציאו עוד 20000 מנויים למכירה כולם יימכרו, אבל אם יוציאו עוד 4000 אני בטוח שכן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oranu כתב:מתי תבינו כבר שהטיעון על טרנר לא מלא בכל משחק חסר משמעות לא מחזיק מים בשיקול ההגדלה?

תודה רבה.

לקבוצה אגב, מדובר בהכנסה של עוד מיליוני שקלים מדי עונה.
ככה בקטנה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אבל נדידה יכולה לעלות האובדן כס רב , אליפות וכנראה גם את הסיכויים לכך שיהיו עוד מנויים שירכשו.

הרי זה ברור לכל מי שהולך אחרי הקבוצה מימי וסרמיל שעונת אמצע טבלה וטרנר יגרד בין8 ל10 אלף מדי משחק.
בוסרמיל מול לא משנה מי ו מתי היינו 4-6 אלף . בגלל האיצטדיון המדהים אני מוסיף עוד 2-4 אלף שיבואו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם מרחיבים את טרנר אז זה רק בעוד 5-10 שנים.
בטח שלא עכשיו.
וגם זה בהסתכלות האם יש צורך לכך או שלא.
כרגע נכון להיום כמו שחשבתי, אנחנו היינו צריכים אצטדיון של 22,000 צופים.
זה היה יושב עלינו בול.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

הראל כתב:אבל נדידה יכולה לעלות האובדן כס רב , אליפות וכנראה גם את הסיכויים לכך שיהיו עוד מנויים שירכשו.

הרי זה ברור לכל מי שהולך אחרי הקבוצה מימי וסרמיל שעונת אמצע טבלה וטרנר יגרד בין8 ל10 אלף מדי משחק.
בוסרמיל מול לא משנה מי ו מתי היינו 4-6 אלף . בגלל האיצטדיון המדהים אני מוסיף עוד 2-4 אלף שיבואו.
אני גם נגד שיפוץ שיגרום לנדידה אבל הטענות פה שלא צריך להגדיל את טרנר כי "יש משחקים שהאיצטדיון לא מלא" הן פשוט מגוחכות סלח לי על הביטוי.

בכל העולם משחקים בגארבג טיים לא מלאים ולא כולם מגיעים גם במועדונים הגדולים ביותר, כנ"ל בארץ, היום היו בסמי עופר 4500 אוהדים, זה אומר שהאיצטדיון גדול מדי לחיפה?
לא.

השאלה היא מה פוטנציאל המנויים שלך ולכולנו ברור שהפוטנציאל שלנו גבוה מהקיים כי אנחנו בסולד אאוט ויש ביקוש רצח, אז נכון שלא כל עונה ניקח אליפות אבל כל עוד נרוץ בצמרת עם תקציבים גבוהים ומטרות ברורת לזכייה בתארים יהיו לנו מעל 12k מנויים בכל עונה, מה שישתנה זה המחיר בהתאם להצלחה, כשיש ביקוש רב המחיר יעלה וכשהטירוף יירד קצת המחיר יירד בהתאם.

אגב ההשוואה לוסרמיל כל כך לא נכונה בעיקר בגלל המתקן המביך והדוחה שהיינו משחקים בו ולא פחות בגלל השינוי הקיצוני שעשינו שכדאי שנבין שאנחנו כבר קבוצת צמרת לגיטימית שרצה לכל התארים ומנויים מגיעים בגלל ציפיות, לא בגלל הצלחות (תשאל את אוהדי מכבי חיפה).

אנחנו במקום אחר היום והגיע הזמן שנבין, הפועל באר שבע הוא המועדון הרביעי הכי אהוד בישראל ויש מקום לאיצטדיון עם 20,000 מושבים.

אם זה אפשרי או שווה את העלות או מכריח נדידה זה כבר עניין אחר והגיוני שיהיו כאלה שבעד וכאלה שנגד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מסכים איתך שככה בונים קהילת אוהדים גדולה יותר וברור שכלל המנויים יימכרו.
מצד שני אני תמיד בעד שהביקוש גדול מההיצע,זה מרים את המותג עשרות מונים.
דבר שני,אנחנו עדיין לא בשלים לאיצטדיון גדול יותר,אולי עוד 7-8 שנים עם עוד כמה תארים בארון.
אם מחר בבוקר לצורך העניין האיצטדיון גודל ל25,000 יהיו הרבה יותר משחקים שהאיצטדיון לא יהיה מלא ממשחקי גארב'ג טיים.

שלח תגובה