רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: רוני לוי

שליחה על ידי Itay »

לראות חדשות הספורט ולא להאמין איזה מכונה משומנת יש ללוי, כל פעם מחדש אני נדהם…
״אין ללוי מספיק כלים״
״תראו את הגיל הממוצע המבוגר של שחקני הסגל״ (😂 מי בנה את הסגל הזה יא ליצנים?)
״יש לו 14 שחקנים חדשים״ (כן זה אשכרה עוד תופס)
״רצף הכי טוב של המועדון חתום על שמו״
״האוהדים הגיעו לרכב של אלונה ואלי, זו חציית קו אדום…״

וואו איזה צווי 8 הוא שיגר לכתבים.
אין מילים…

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

שמעון א כתב:
07 פברואר 2022, 09:07
ספר לנו קצת על השיחה.
מה היא מרגישה? עדיין מאמינה שאפשר להשתפר העונה? מאוכזבת משחקנים שסירבו לצאת להשאלה?
לא נכנס עם אלונה לרכילות על שחקנים וכו׳, הנושאים העיקריים הם האוהדים, האווירה והוייבים סביב המועדון וגם מקצועיים.
יכול להגיד לך שהיא מאמינה שאפשר להיראות יותר טוב ולהשתפר העונה ושהיא מרוצה בסהכ מהתוצאות.
היא גם אומרת שמבחינתה רוני נשאר עד סוף העונה לא משנה מה ואז יתקבלו החלטות (לדעתי כבר חושבים על מאמן / צוות מקצועי לעונה הבאה).

מה שהכי מפריע לה זה האווירה, שחוזרים לאלימות ובוז באמצע משחק, זה גומר אותה אבל זה מה יש והמצב הזה כמעט בלתי פתיר, הקהל כבר לא ישתוק מהצד שלו בצדק והיא לא תפטר מאמן במקום שני 3 חודשים לסיום העונה וגם בצדק מבחינתה.
אולי רצף מאוד גרוע של תצוגות פח אשפה יגרום לה לשנות את דעתה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אדום זקן כתב:
07 פברואר 2022, 08:50
סבבה,שתצא בהצהרה ותיתן לו גב מלא כולם כבר יתיישרו.
כל עוד ממשיך המשחק הזה של לא פה לא שם הקהל ימשיך ואף יחמיר את המחאה.
היא לא עושה את זה כי גם היא מבינה שעוד הפסד שניים היא שולחת אותו.
לא צריך לתת גב, צריך לומר בכנות לקהל: ׳אנחנו לא מרוצים מאיך שהקבוצה נראית, עם זאת מרוצים מאוד מהתוצאות וקצב צבירת הנקודות. כרגע להכניס עוד חוסר יציבות למועדון מבחינה מקצועית לא יהיה חכם ואני מעדיפה לבחון את כל המערכת המקצועית ותפקודה/הצלחתה/כשלונה עד לסיום העונה.כאמור, סיכומים עושים בסוף השנה בטח עם תוצאות כאלה וכשתגיעה העונה לסיומה ניתן יהיה לשקול את מכלול השיקולים לגבי המאמן והצוות המקצועי ועתידו בכלל. אני קוראת לכל הקהל להתייצב לימיני, ולתת לקבוצה גב, הפער בין היציעים לדשא לא יעזור לנו ורק יהרוס כוונות טובות והשקעה גדולה. תצטרפו אלי!׳

אני מניח שלו תצא הודעה כזו/דומה הקהל יידע לפחות ש׳רואים׳ אותו, וסופרים אותו. המאמן יבין שאם לא ישתפר הכדורגל הוא יילך הביתה בסיום העונה. ואני מניח שרוב הקהל תנוח דעתו. כל עוד הקהל ישמע ׳אבל התוצאות בסדר, לא מבינים מה רוצים׳ זה יתסכל יותר ויגרום לפעולה הפוכה. לשמוע (בעילום שם באתר וואללה) ׳מה לא הבנתם שזו הפועל באר שבע׳? אותו אחד צריך לעוף הביתה, כי זו פגיעה במוניטין שנצבר בעמל רב של מועדון צמרת. שום מועדון צמרת לא בולע כאלה צפרדעים ועובר על כך לסדר היום, תהיה צבירת הנקודות אשר תהיה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

oranu כתב:
07 פברואר 2022, 05:22
מי שחושב שאלונה מקשיבה ללוזון או עסקן אחר יותר ממה שהיא מקשיבה לברדה ומליקסון, בטח ובטח לאסי רחמים בתקופתו כמנכ״ל לא הבין לא מבין ולא יבין לעולם איך הראש שלה עובד ואיך המועדון שלנו מתנהל.
היא עקשנית זה כן, אבל לא טיפשה, אפילו לא קרוב.
היא יודעת לזהות אנשי מקצוע מעולים וכשהיו פה כאלה שמרה עליהם בכפפות של משי עד שמיצו (ברק כמאמן, אסי כמנכל).
היא לא מושלמת אבל היא לגמרי מהטופ שיש לכדורגל הישראלי להציע ואל תאמין כזה מהר לכל שמועה וסיפור שמספרים לך, לפעמים מקשיבה יותר ולפעמים מקשיבה פחות, לפעמים אוכלת סטירות במיליוני יורו ודולרים ואז גם יורד האמון.

מה שבטוח זה שהיא מודעת ומבינה למי יש אהבה ללא אינטרס למועדון (ברדה, מלי, אסי, אוהדים) ולמי לא (כל השאר).
לא פוסל את מה שאתה אומר אבל בהחלט זה לא מתכתב עם המציאות בכל הנוגע לשחקנים ומאמנים.

אבי לוזון חתן השמחה בחתונה עם אבוקסיס, למרות שנאמר לה אז, ללכת על צוות זר.

אסי לא רצה להפרד מאבוקסיס, בשל הערכה לעבודה הרבה שעשה בתנאים לא תנאים, מה בפועל? רוני לוי ואסי עזב.

אני מניח שלאליניב יהיה טוב אם יהיה צוות זר, אז למרות אליניב, ימשיכו להיות פה מאמנים ישראלים עם פרו.

שחקנים שהגיעו הנה זרים וישראלים למרות שבקרב ׳הנאמנים׳ אני מניח שלא היה קונצנזוס לגביהם.
כל הדברים האלה גורמים לעולם לחשוב, שבמקום להתכנס פנימה לנאמנים, אלו שעובדים קשה כל השנה ובסוף יוצאים החוצה לבעלי אינטרסים זרים. ועל זה נאמר חבל מאוד.

ועם כל זה, היא זה אנחנו ואנחנו זה היא, אוהבים, מודים, מעריכים ומוקירים גם אם מבקרים. לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו ומצד שני לא רוצים שיקחו אותנו כדבר מובן מאליו (הקהל מדיר רגליו מהיציעים).

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

oranu כתב:
08 פברואר 2022, 01:24
לא נכנס עם אלונה לרכילות על שחקנים וכו׳, הנושאים העיקריים הם האוהדים, האווירה והוייבים סביב המועדון וגם מקצועיים.
יכול להגיד לך שהיא מאמינה שאפשר להיראות יותר טוב ולהשתפר העונה ושהיא מרוצה בסהכ מהתוצאות.
היא גם אומרת שמבחינתה רוני נשאר עד סוף העונה לא משנה מה ואז יתקבלו החלטות (לדעתי כבר חושבים על מאמן / צוות מקצועי לעונה הבאה).

מה שהכי מפריע לה זה האווירה, שחוזרים לאלימות ובוז באמצע משחק, זה גומר אותה אבל זה מה יש והמצב הזה כמעט בלתי פתיר, הקהל כבר לא ישתוק מהצד שלו בצדק והיא לא תפטר מאמן במקום שני 3 חודשים לסיום העונה וגם בצדק מבחינתה.
אולי רצף מאוד גרוע של תצוגות פח אשפה יגרום לה לשנות את דעתה.
חד משמעית התחילו לחפש מאמנים לעונה הבאה יודע את זה ב-200 אחוז ולא מהיום או אתמול.
הוא לא נשאר פה, יום אחרי סיום העונה הוא בבית ומפה גם הקריירה שלו צוללת למטה.
לגבי אלונה, קל להאמין לה אבל כשאתה שומע גם את הצד השני במערכת אתה מבין שזה ממש לא ורוד.
אנחנו רוצים לאהוב אותה ואוהבים אותה גם, היא משקיעה כסף והיחידה שפזלה אלינו בתקופות הקשות אבל היא ממש לא חפה מטעויות.
היא עושה ים של טעויות ודי הרתיעה אותנו מלדבר ולבקר אותה. תראו איך כולם פה מפחדים אפילו מבוז, שחלילה לא יתדרדרו דברים והיא תעזוב.
אף אחד לא רוצה שהיא תעזוב אבל גם אי אפשר לפחד להביע דעה כל פעם שהקבוצה לא נראית טוב, זה טבעי וזה חלק מהכדורגל.
לגבי המקורבים שלה, אל תשלול את זה שהיא מקשיבה להם יותר מהצוות הנאמן מהמועדון כפי שאתה מכנה אותם.
מליקסון לא סתם הלך לנוער אחרי העונה עם אבוקסיס וברדה עוד שובר את הראש איך הוא נהיה יותר דומיננטי ובאמת יקשיבו לו כי כרגע זה לא בדיוק המצב.
היה להם מאוד קשה איתה, כמו גם לאבוקסיס, כמו גם לבכר בעונה שאחרי האליפות ה-3, גם את זה רשמתי לכם שיש מחלוקות בינה לבין בכר בזמנו והנחיתה לו שחקנים על הראש, לא סתם זה נגמר בלי מבט אחד לשני אפילו בטקס פרידה.
אוהב אותה מאוד אבל היא לא כזאת תמימה כמו שחושבים ולא בהכרח מקשיבה לצוות שעובד ימים כלילות להנחית פה שחקנים מסויימים.
לפעמים היא מבטלת אותם בשנייה אחת. מתישהו החרא יצוף ומישהו מבפנים ידבר. אגב הם גם יודעים להשתיק טוב מאוד ביקורת מבחוץ ומהקהל, גם ברמה של לצרף את המבקרים כמתנדבים במועדון (קיבלתם סקופ).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אחרי כל כך הרבה שנים במערכת הייתי מצפה מאלונה להבין קצת יותר לליבו של הקהל ולא "להיגמר" מכל שריקה או הבעת מחאה כלפי מאמן שהרוויח את הביקורת ביושר רב.
כבר שנים שאנחנו לא נהנים מכדורגל. מספיק עם ההיתממות.

לגבי היתר אני לגמרי עם רן.
זה מתחבר עם מה שאני מכיר וכותב פה כבר שנים.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

ran כתב:
08 פברואר 2022, 10:09
חד משמעית התחילו לחפש מאמנים לעונה הבאה יודע את זה ב-200 אחוז ולא מהיום או אתמול.
הוא לא נשאר פה, יום אחרי סיום העונה הוא בבית ומפה גם הקריירה שלו צוללת למטה.
לגבי אלונה, קל להאמין לה אבל כשאתה שומע גם את הצד השני במערכת אתה מבין שזה ממש לא ורוד.
אנחנו רוצים לאהוב אותה ואוהבים אותה גם, היא משקיעה כסף והיחידה שפזלה אלינו בתקופות הקשות אבל היא ממש לא חפה מטעויות.
היא עושה ים של טעויות ודי הרתיעה אותנו מלדבר ולבקר אותה. תראו איך כולם פה מפחדים אפילו מבוז, שחלילה לא יתדרדרו דברים והיא תעזוב.
אף אחד לא רוצה שהיא תעזוב אבל גם אי אפשר לפחד להביע דעה כל פעם שהקבוצה לא נראית טוב, זה טבעי וזה חלק מהכדורגל.
לגבי המקורבים שלה, אל תשלול את זה שהיא מקשיבה להם יותר מהצוות הנאמן מהמועדון כפי שאתה מכנה אותם.
מליקסון לא סתם הלך לנוער אחרי העונה עם אבוקסיס וברדה עוד שובר את הראש איך הוא נהיה יותר דומיננטי ובאמת יקשיבו לו כי כרגע זה לא בדיוק המצב.
היה להם מאוד קשה איתה, כמו גם לאבוקסיס, כמו גם לבכר בעונה שאחרי האליפות ה-3, גם את זה רשמתי לכם שיש מחלוקות בינה לבין בכר בזמנו והנחיתה לו שחקנים על הראש, לא סתם זה נגמר בלי מבט אחד לשני אפילו בטקס פרידה.
אוהב אותה מאוד אבל היא לא כזאת תמימה כמו שחושבים ולא בהכרח מקשיבה לצוות שעובד ימים כלילות להנחית פה שחקנים מסויימים.
לפעמים היא מבטלת אותם בשנייה אחת. מתישהו החרא יצוף ומישהו מבפנים ידבר. אגב הם גם יודעים להשתיק טוב מאוד ביקורת מבחוץ ומהקהל, גם ברמה של לצרף את המבקרים כמתנדבים במועדון (קיבלתם סקופ).
ועדיין עם כל הנהי כמה היא קשה
היא מקבלת ציון 9מ10

הן ביחס למתחרים שלה
והן כפרסונה בפני עצמה כבעלים של מועדון עם רצון השקעה וכיסים עמוקים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

4everb7 כתב:
08 פברואר 2022, 10:22
ועדיין עם כל הנהי כמה היא קשה
היא מקבלת ציון 9מ10

הן ביחס למתחרים שלה
והן כפרסונה בפני עצמה כבעלים של מועדון עם רצון השקעה וכיסים עמוקים.
הייתה 9 מ 10.
הייתה.

סמל אישי של משתמש
אוהד כורסא

שליחה על ידי אוהד כורסא »

Itay כתב:
08 פברואר 2022, 00:22
לראות חדשות הספורט ולא להאמין איזה מכונה משומנת יש ללוי, כל פעם מחדש אני נדהם…
״אין ללוי מספיק כלים״
״תראו את הגיל הממוצע המבוגר של שחקני הסגל״ (😂 מי בנה את הסגל הזה יא ליצנים?)
״יש לו 14 שחקנים חדשים״ (כן זה אשכרה עוד תופס)
״רצף הכי טוב של המועדון חתום על שמו״
״האוהדים הגיעו לרכב של אלונה ואלי, זו חציית קו אדום…״

וואו איזה צווי 8 הוא שיגר לכתבים.
אין מילים…
לקרוא ולשמוע את הדברים ופשוט להתפוצץ. סגל שחקנים שאפשר ליצור ממנו הרכב על סף המושלם, שכל מאמן אחר היה מזיל ריר אם היה לו חצי ממנו ועושים לו כאלה הנחות. הרי מספיק שהיה מגיע למשחק ואומר לשחקנים תשכחו מכל מה שעשינו כל השבוע, ותשחקו כאילו אני לא פה. הוא עוד היה הופך למאמן העונה.

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

ביקרתי את אלונה לא מעט בעבר וגם עכשיו יש לי ביקורת ולא מעט ..
אבל מבחינתי היעד המקצועי שלה תואם את שלי וזה הבאת תארים ..
היא כן מראה שוב ושוב שהיא מוכנה להשקיע משאבים רבים בשביל היעד הזה ..אז כן יש בעיות בדרך ההתנהלות אבל חלילה לנו להפסיד אותה ..
מפחיד לראות אותנו להתדרדר למחוזות כמו של ביתר

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
08 פברואר 2022, 10:39
הייתה 9 מ 10.
הייתה.
עדיין, עדיין.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אוהד כורסא כתב:
08 פברואר 2022, 10:53
לקרוא ולשמוע את הדברים ופשוט להתפוצץ. סגל שחקנים שאפשר ליצור ממנו הרכב על סף המושלם, שכל מאמן אחר היה מזיל ריר אם היה לו חצי ממנו ועושים לו כאלה הנחות. הרי מספיק שהיה מגיע למשחק ואומר לשחקנים תשכחו מכל מה שעשינו כל השבוע, ותשחקו כאילו אני לא פה. הוא עוד היה הופך למאמן העונה.
נוסיף לזה כתבה מתוזמנת שיוצאת היום בוואלה ספורט
״הפועל באר שבע: אנחנו גאים במאבק מול חיפה״ לוי לא יפסיק לדחוף את הפייק מאבק הזה עד הרגע האחרון שלו פה, לכולם ברור שהטבלה לא משקפת בשום צורה את הנעשה על כר הדשא, בפועל יש הבדל של שמיים וארץ בינינו לבין חיפה ולא מבחינת הסגלים אלא מבחינת הסגנון. כל הכתבות האלו רק יוציאו אותנו יותר ויותר פתטיים כלפי חוץ. מדהים אותי שחוץ מברקו אשכרה אף אחד לא מבקר את הכלומניקיות של לוי, אם זה היה מימר/רב״ש/רפואה… היו עושים מהם קציצות

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

למה שקורה כאן ברשתות, אני קורה חרקירי... נמות צודקים ויפים.

המאמן עושה טעויות לכל האורך, אף אחד לא מרוצה ממה שרואים ולכולם יש הרגשה שניתן וצריך היה להוציא מהסגל איכות משחק טובה יותר, לא תוצאות טובות יותר.
המאמן יגמור את העונה, זו נקודת המוצא, איך מתקדמים מכאן?
שריקות בוז? חרפות וגידופים על המאמן? ביקורת לדעתי די נבזית על אלונה? זה יקדם אותנו???

ביקורת, כמובן שצריך אבל לשרוק בוז לקבוצה שלך? זה לא בלקסיכון שלי ותאמינו לי שראיתי כבר הכל (נער הייתי וגם זקנתי... משנת 1965 אוהד ורואה לפחות את כל משחקי הבית).

ראיתי איך תהליכי ביקורת שמתחילים בצורה מכובדת וראויה הופכים לשבר ושופכים את התינוק עם המיים,

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

איפה יש בעלים מושלם? אחד תראו לי רק אחד.
הקסקט במשך שנים עשה ים של טעויות עד שבא לו בכר והחביא הכל.
אם תשאלו את אוהדי מכבי תא הם יגידו אותו הדבר על גולדאהר.
באיזה עולם מועדון כמו מכבי יכול לעשות קיץ כמו שהם עשו?
ולכן צריך לכבד ולהעריך את אלונה על כל דקה שהיא כאן.
בזכותה אנחנו בכלל מדברים על רכש,מאבקים,תארים והישגים וכן לא הכל מושלם ורוד ויפה אבל זה מה יש,אני בהחלט יכול לחיות עם החסרונות הללו.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

MikiRed כתב:
08 פברואר 2022, 12:24
למה שקורה כאן ברשתות, אני קורה חרקירי... נמות צודקים ויפים.

המאמן עושה טעויות לכל האורך, אף אחד לא מרוצה ממה שרואים ולכולם יש הרגשה שניתן וצריך היה להוציא מהסגל איכות משחק טובה יותר, לא תוצאות טובות יותר.
המאמן יגמור את העונה, זו נקודת המוצא, איך מתקדמים מכאן?
שריקות בוז? חרפות וגידופים על המאמן? ביקורת לדעתי די נבזית על אלונה? זה יקדם אותנו???

ביקורת, כמובן שצריך אבל לשרוק בוז לקבוצה שלך? זה לא בלקסיכון שלי ותאמינו לי שראיתי כבר הכל (נער הייתי וגם זקנתי... משנת 1965 אוהד ורואה לפחות את כל משחקי הבית).

ראיתי איך תהליכי ביקורת שמתחילים בצורה מכובדת וראויה הופכים לשבר ושופכים את התינוק עם המיים,
+100000
אני חושב שתפקידנו עכשיו למתן את העניין אחרי שהנקודה הובהרה
גם אם תהיה אליפות הוא לא ימשיך… אז לא צריך להיות מוגזמים חייב שהעונה תגמר בשלום.
בלי אירועים מיוחדים

שלח תגובה