ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

שליחה על ידי הסניגור האדום »

יצאת לתקשורת ואמרת שלא נורא לסיים מקום שני.גם אמרת שהשגנו את המטרות
שלנו העונה.ציינת את הזכיה בגביע הטוטו! שפתאום הפך להיות קרדום לחפור בו בשבילך.
ואמרת גם ששחקניך עייפים מנטלית ופזית אחרי עונה קשה ואחרי שהשגנו את המטרה.
אז תסביר לי אדון גיא לוי איפה הייתה הבעיה?
למה לא נתת הזדמנות לאותם צעירים במשך תשעים דקות לשחק בחיפה?
למה דור לא יכל לעמוד בשער? הרי אסי ככול שירצה הגב הורג אותו כבר שנה.
תן לנו ולהנהלה לראות מה הוא שווה. תעשה דבר שבאמת יצדיק את הצהרותך במשך
השנה שאתה מקצועי ורק טובת הקבוצה עומדת מולך.
זמן לא נותר וחבל מאוד כי נותרו שני מחזורים בלבד.
משה אסולין שיחק מאחור שאופיר מנווט אותו דבר שבעצם נטרל אותו.גם את אופיר וגם אותו
החזרה של אופיר כול פעם לאחור יצרה מצב שבו אין שטח למשחק הקישור. והמרחק בין השחקנים
היה קצר דבר שגרם ללחץ על הקישור כול פעם מחדש.
ככה שהזדמנות לראות מה הוא שווה גם לא ניתנה.
החילוף של מאור באורן ניסים למה? למה לא יוסי אלקיים למה את אורן תסביר לנו. שליטה בכדור?
אירגון המשחק? מה הייתה הסיבה שבגינה הכנסת אותו ולא את יוסי אלקיים למה לא לתת לנו את
האפשרות לבחון אותם.
רפי עמוס חלוץ לא מגן. קצת התבלבלת עם התיפקוד החדש. הוא פתאום הפך אופציה לחילוף למגן?
למה את חנן? עם כול הכבוד תן להם את ההזדמנות. לא טובים? הם לא יהיו כאן אבל לפחות הייתה
להם הזדמנות.
לא יודע מה מניע אותך גיא באמת לא יודע. אבל להוציא את האוהדים מהכלים הפכת להיות
מומחה בעניין.
היית צריך לתת להם במה אבל אולי אתה לא אמיץ כמו שהצטיירת כאן וכמו שאני ציינתי כמה
פעמים כאן באתר. אוליי אתה סתם אחד של דווקא שלפעמים זה יוצא לך ואז נראה שאתה
אמיץ.חבל לי ועל הקבוצה כי אתמול התבדתי לצערי הרב.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

Re: ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

שליחה על ידי מוטי »

מישל מספיק לסנגר עליהם סלח לי אבל הם לא שווים והם פשוט לא מתאימים.
צריך בשבועיים הבאים לעלות עם 11 ילידי סורוקה ע"מ שיוכיחו לכל האומה כמה חסרי חוט שידרה ויכולת הם.
מספיק כבר!!!! זה שמישהו גדל במחלקת הנוער העלובה שלנו ממש לא אומרת שהוא מתאים לשחק בליגה השניה ועל אחת כמה וכמה בראשונה.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

מוטי כתב:מישל מספיק לסנגר עליהם סלח לי אבל הם לא שווים והם פשוט לא מתאימים.
צריך בשבועיים הבאים לעלות עם 11 ילידי סורוקה ע"מ שיוכיחו לכל האומה כמה חסרי חוט שידרה ויכולת הם.
מספיק כבר!!!! זה שמישהו גדל במחלקת הנוער העלובה שלנו ממש לא אומרת שהוא מתאים לשחק בליגה השניה ועל אחת כמה וכמה בראשונה.
לא שווים פרוטה אוקיי תן להם לשחק לראות שהם לא שווים פרוטה.שלא יהיו בסגל שלא יהיו בקבוצה.
אין קשר בין הדברים שלך לנכתב מוטי.השחקנים האלה היו כול העונה בקבוצה תן להם הזדמנות לא שווים זרוק אותם לכול הרוחות. לא מסנגר עליהם מוטי אל תטעה ואל תטעה את הקוראים אל תקח את זה לשם
כן סרוקאי או לאו.
תן להם הזדמנות תן לדור הזדמנות ליוסי רפי ומשה. לא טובים זרוק נמתין בסבלנות לדור אחר.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

הוא רואה אותם באימונים עונה שלמה ואם הוא היה ממשיך עונה הבאה אז אולי זו היתה
יכולה להיות הזדמנות לבחון אם הם ראויים להיות בסגל. כיוון שהוא לא ממשיך כאן והוא רוצה
לסיים כמה שיותר גבוה, מה שמניע אותו זו היכולת לכן הם לא מקבלים דקות.
חבל שסורוקאי לא יכול לשחק כי הוא טוב ורק כי צריך לעשות אפליה מתקנת.
ד"א, לא יודע מה ראיתם במגרש, בטלויזיה אסולין היה חושך ואלקיים לא יותר טוב.
לגבי רפי עמוס, מי שלא עשה צבא לא ראוי ללבוש את מדי המועדון.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אריק כתב:הוא רואה אותם באימונים עונה שלמה ואם הוא היה ממשיך עונה הבאה אז אולי זו היתה
יכולה להיות הזדמנות לבחון אם הם ראויים להיות בסגל. כיוון שהוא לא ממשיך כאן והוא רוצה
לסיים כמה שיותר גבוה, מה שמניע אותו זו היכולת לכן הם לא מקבלים דקות.
חבל שסורוקאי לא יכול לשחק כי הוא טוב ורק כי צריך לעשות אפליה מתקנת.
ד"א, לא יודע מה ראיתם במגרש, בטלויזיה אסולין היה חושך ואלקיים לא יותר טוב.
לגבי רפי עמוס, מי שלא עשה צבא לא ראוי ללבוש את מדי המועדון.
רוצה לסיים כמה שיותר גבוה? אני בז לו אם זה כך. מנפולציות עלובות אחרי סדרת הראיונות שהוא נתן.
ואל תנסה כמו מוטי לקחת את זה לשם. שום אפליה מתקנת רק זכות לגטימית לשחקן שישב כול העונה על
הספסל ובזמן שהעונה הסתיימה תן לו את ההזדמנות.ומה שראת בטלווזיה זה חלק מתוך תמונה .
את הריצה של אופיר כול פעם לכיוונו לא ראית דבר שפגע בו מאוד.
אופיר מצד אחד רצה להיות החונך שלו. אבל מצד שני הוא הוריד לו את הביטחון לפעול לפי שיקול דעתו.
אם רפי ראוי או לא ראוי בגלל שירותו הצבאי לשחק במועדון? המועדון החליט שהוא בסגל אז תן
לו את ההזדמנות.את הויכוח הזה תשאיר למקום אחר.

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

לדעתי במקצוענות אין מקום לסיפורים, רק ליכולת
כן לאיחוד בין הקאמלס לקרייזי רד

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אהוד שמיר כתב:לדעתי במקצוענות אין מקום לסיפורים, רק ליכולת
אוהד לא יודע בגיל כמה אתה אינני יודע במה אתה עוסק. אבל תנסה להתמחות בדבר שאתה לא תבצע
נראה אותך מצליח.
מקצוענות היא פקטור של עשיה לאורך זמן לא תעשה לא תהיה.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

הסניגור האדום כתב: רוצה לסיים כמה שיותר גבוה? אני בז לו אם זה כך. מנפולציות עלובות אחרי סדרת הראיונות שהוא נתן.
ואל תנסה כמו מוטי לקחת את זה לשם. שום אפליה מתקנת רק זכות לגטימית לשחקן שישב כול העונה על
הספסל ובזמן שהעונה הסתיימה תן לו את ההזדמנות.ומה שראת בטלווזיה זה חלק מתוך תמונה .
את הריצה של אופיר כול פעם לכיוונו לא ראית דבר שפגע בו מאוד.
אופיר מצד אחד רצה להיות החונך שלו. אבל מצד שני הוא הוריד לו את הביטחון לפעול לפי שיקול דעתו.
אם רפי ראוי או לא ראוי בגלל שירותו הצבאי לשחק במועדון? המועדון החליט שהוא בסגל אז תן
לו את ההזדמנות.את הויכוח הזה תשאיר למקום אחר.
לצערי זו גישה חובבנית שבה לא יודעים לסיים עונה כמו שצריך. בא מאמן וחושב (זכותו) שמי שישחק
ב-11 הראשונים הם השחקנים הטובים ביותר לדעתו. זה ששחקן התייבש עונה שלמה על הספסל לא אומר
שהוא צריך לקבל פרס ולקבל דקות במשחקי סוף העונה. באותה מידה אותם שחקנים יכלו לחפש קבוצה
פגרה ולא לחפש קיצורי דרך לבוגרת, הם עדיין לא מספיק טובים.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אמר גיא לוי וצדק אני לא נותן לשחקנים לשחק כטובה כל מי שיהייה טוב ישחק אולי השחקנים המסקנים ממתינים לשיעשו להם טובה במקום לתת הכל באימונים להתקדם ולשחק כי מגיע להם לא כי מישהו עושה להם טובה.

סמל אישי של משתמש
ליאור עזרא
Title: CrazyRed

שליחה על ידי ליאור עזרא »

אריק, יכול להיות שלעומת מליקסון, יוסי לא טוב.
יכול להיות שלעומת קדוסי, רפי לא טוב.
ובמהלך העונה לא תשתף אותם כי יש לך שחקן יותר מוכשר/טוב בעמדה הזו.
בשביל זה יש מחליפים (שם הם היו כל העונה...)
בסוף העונה, תן להם את הצ'אנס.
קוסטרוב קיבל את הצ'אנס הזה. פתח בשתי המשחקים האחרונים.
למה לא יוסי? רפי? משה ?
למה לא?!
ויותר מזה, למה לא לתת לדור דוידי את ההזדמנות אשר לה הוא מחכה זמן רב.
הוא מת להיות היורש של אסי, למה לא לבדוק אם הוא מתאים, אם הוא יכול להכנס לכפפות המאוד גדולות האלה... למה?
נערך לאחרונה על ידי ליאור עזרא ב 16 מאי 2009, 17:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
רוצים אצטדיון חדש!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אריק כתב:
לצערי זו גישה חובבנית שבה לא יודעים לסיים עונה כמו שצריך. בא מאמן וחושב (זכותו) שמי שישחק
ב-11 הראשונים הם השחקנים הטובים ביותר לדעתו. זה ששחקן התייבש עונה שלמה על הספסל לא אומר
שהוא צריך לקבל פרס ולקבל דקות במשחקי סוף העונה. באותה מידה אותם שחקנים יכלו לחפש קבוצה
להפך חובבנות היא הדרך שגיא בחר בה. מצטער במשך העונה תשתמש בהם כמחלפים כברירת מחדל
הם חסרי ניסיון אז אוקיי זה מובן. הם נמצאים בסגל לא בגלל שהם רצפים חשמלאים או מהנדסים.
הם שם בגלל שהוא חשב שהם כדורגלנים. אם הוא חשב אחרת הוא היה משחרר אותם עובדה שהם בסגל
עם זה אל תתווכח.
ואם הם שם לא תתן להם הזדמנות? למה כן הוא חובבן חשב על הרזומה שלו מה שבדיעבד לא הלך
לו. אז יצא אל התקשורת באימרות לוזריות מבחנתי ובסיבות הידועות כאילו הקבוצה מולו שיחקה על חייה
בליגה הלאומית.
אריק אתה מצחיק אוקיי עונה הבא הסגל ימנה 11 שחקנים וואלה אתה צודק.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מישל אני מסכים איתך...רק שכאן הכל הולך 'לא מקצועני' ז"א בלבול, לנדאו, ועוד 3 מאמנים לא נתנו צ'אנס לרפי, משה ושות' כנראה שלא בגלל שהם מעולים, בנוסף לא קיבלו בהפועל הצעות להשאיל את השחקנים הכל כך 'מוכשרים' האלה וזה העניין בנוסף שחקן שלא מוכיח באימונים שהוא עולה על זה שמשחק לפניו לא צריך לראות דשא, פה זו לא קייטנה או קבוצת מתנ"ס ומי שחושבים שיש לו פוטנציאל יעשה ניסויים בקבוצה אחרת, הרי אם לא יהיו טובים יגידו 'הם חלודים, לא שיחקו מספיק, צריך סיבוב שלם בשביל לדעת אם הם טובים או לא' זה לא משהו אמפירי ובמצב כזה עדיף להפרד, לתת להם לנסות למצוא את דרכם בקבוצות אחרות כמושאלים, מי שיוכיח את עצמו יחזור, גם בן סהר קיבל4 משחקים בבוגרים של צ'לסי והלך להוכיח את עצמו במקום אחר, אל תאשים את גיא לוי, הוא נתן לשחקני בית כאן את הנשמה והם השיבו לו בחור אחד גדול או ביכולת מחרידה,
תחשוב על זה מישל, אנחנו לא חוות נסיונות וכקבוצה שמשנה את פניה ואופיה ומשדרת מקצוענות, חייבים לשחק עד הסוף הכי טוב והכי חזק כל הזמן כי התחלת העונה הבאה תהיה המשך העונה הנוכחית וקבוצה שתפרוק עול ותעלה בהרכבים מוזרים תשדר מסר לא ראוי.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

התגובה היא לליאור ומישל ביחד.
כשמאמן/מועדון בונים סגל רחב של 22 שחקנים יש שלד של 15-16 שחקנים ובנוסף
עוד שחקן או שניים שמקבלים מדי פעם דקות עקב עומס,פציעות או שהם פשוט מפתיעים את
המאמן ומקבלים צ'אנס. במשוואה הזו תמיד ישארו 5-6 "נערי פוסטר" שנועדו להשלים את
הסגל ולהוות יריבי אימונים. הסגל הרחב העונה של הפועל כלל 28 שחקנים, מה שמגדיל מצד
אחד את כמות השחקנים המשותפים ומצד שני מגדיל גם את נערי הפוסטר. כששחקן שייך
לסגל הרחב לאחר מחנה האימונים, הוא מנסה להשקיע ולהוכיח את עצמו ע"מ לקבל דקות משחק.
רוב השחקנים עושים חשבון נפש עם עצמם בחלון ההעברות (ינואר) ומחליטים איך יראה העתיד
שלהם. יש כאלה שרוצים לשחק וצבור דקות לא משנה איפה (אפריאט למשל) ויש כאלה
שרואים שהם לא מקבלים צ'אנס (לא משנה אם בצדק או לא) ומחליטים להמשיך בסגל והעיקר
להסתובב בעיר עם התואר "אני שחקן הפועל באר-שבע". אותם שחקנים כבר עברו מספר חודשים
עם מאמן הקבוצה ולמדו להכיר את המדיניות שלו. במקרה שלנו קיימת גישה (אפשר להתווכח) שמי
שצריך לשחק זה הטובים ורק מי שטוב יקבל צ'אנס. אותו מאמו (גיא לוי) לא מאמין בלתת צ'אנס
לצעירים כי הם צעירים אלא כי הם טובים. אפריאט קיבל צ'אנס כי היה טוב באימונים, אלקיים קיבל
צ'אנס כי היה טוב באימונים (נפצע לחודש לרוע מזלו ואיבד מומנטום), קוסטרוב וזולו כנ"ל.
גיא לוי מאמין בתחרותיות עד למחזור האחרון ורוצה לסיים הכי גבוה שאפשר, גם אם זה על חשבון
צעירים. בנוסף, אני יכול להבין אותו. הוא יימדד באיזה מקום הקבוצה סיימה וחשוב לו להיות באחד
משני המקומות הראשונים לכן הוא מעדיף לעלות עם אלה שהוכיחו את עצמם ולא עם הפחות טובים.
אגב, במשחקי גביע הטוטו כולם כולל כולם קיבלו צ'אנסים, רובם לא לקחו אותם לידיים ואלה שכן
גם קיבלו קרדיט בעתיד. אני יכול להסכים איתכם רק לגבי דור דוידי שהיה צריך לשחק כבר לפני חודש.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:
אתם חובבנים, גיא לוי חובבן, לדברים שמישל אמר יש להצדיע.
עד מתי תמשיך לגונן עליו אני שואל? עד מתי תנסו להעלים את הביקורת ולהסיט אותה לכיוונים אחרים?
רפי עמוס לא עשה צבא? אני מניח שזולו וקוסטרוב עשו צבא ביחידה קרבית. אם הקבוצה החליטה שעבורה צבא הוא לא קריטריון להיות בסגל, וגיא לוי הסכים לכך, אז הדיון צריך להיות מקצועי נטו.
בפעם הקודמת שדיברנו אריק, אתה טענת שהסיבה שיוסי אלקיים לא מקבל דקות בקבוצה הבוגרת היא בגלל שמעדיפים שיוסי יעזור לנוער להישאר בליגה. האם גם אתמול גיא לוי חשב על הנוער (שכבר ירד ליגה) כאשר העדיף לא רק להשאיר את יוסי אלקיים על הספסל, אלא גם להכניס את אורן ניסים לפני אלקיים במחצית הראשונה?

אפשר לתרץ את ההחלטות של גיא לוי אתמול מכאן ועד להודעה חדשה. אפשר אפילו לטעון שמדובר במקצועונות ושהטובים משחקים. אבל מדובר בגניבת דעת ולא יותר. שכן גיא לוי דיבר כאן על דרך, בשיחה שאני הייתי נוכח בה הוא דיבר על החשיבות לתת לצעירים בבאר שבע את הצאנס.
העלייה הובטחה כבר מזמן, ובמקום באמת להראות גדולה של מאמן, חשיבה לרחוק (נתינת הצאנס לאלקיים העונה לאורך זמן הייתה הופכת את גיא לוי במידה ואלקיים יפרח בעתיד לאיש שגילה אותו, אותו הדבר אם היה נותן את הצאנס לדוידי), הוא הראה שגיא לוי הוא מאמן בינוני ולא יותר. עמד במטרות של השנה עם ציון עובר. בעונה של 5 עולות היינו צריכים להרוויח יוסי אלקיים אחד לשנה הבאה. היינו צריכים לעמוד על יכולתם האמיתית של יותר שחקני בית (עכשיו יתכן שדווקא בגלל המחסור בצאנסים אותם "שחקני בית חלשים" כדבריכם ישארו כאן עוד עונה שכן הם לא שיחקו והראו שהם פחות טובים).

הערת אגב קטנה לאליק, אריק, שמעון ויתר האוהדים - כולם עושים טעויות. יותר מידי פעמים השנה זה נראה שבגלל ההערכה שלכם לגיא לוי אתם מנסים להעלים מתחת לשטיח את הטעויות שלו ולחפש עבורו תירוצים. מספיק עם ההתנהגות הזאת. גיא לוי צריך לקבל ביקורת כמו כל אדם אחר כשהוא טועה. התגובות שלכם לעניין גיא לוי הם גרועות בדיוק כמו האנשים שלקחו את הביקורת נגדו לקיצוניות השנייה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

מישל וככל כל חברי הפאנל, הייתי רוצה לשמוע ממך על מחלקת הנוער של המועדון. סימני השאלה שאתה מעלה לבוגרים, גדלים עוד יותר במחלקת הנוער. מה קורה שם?
כן לאיחוד בין הקאמלס לקרייזי רד

שלח תגובה