סיכום | 1-1 במושבה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: סיכום | 1-1 במושבה

שליחה על ידי גדי »

זה שי ! כתב:רק אני לא משתגע מהתגובה של ברדה
להדליק את האש ואז לרוץ עם דלי מים לא בדיוק עושה לי את זה
זה שי!
גם אני לא מתרגש. אם הוא חושב שהוא אל אז אסור לו לטעות בכלל.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ns75 כתב:
שמע ידידי באמת עפת קצת

נסיך, מלך, אל? טוב שלא רשמת משיב הרוח ומוריד הגשם, מחייה מתים ומרפא חולים

לא חושב שיש למישהו עוררין על התרומה שלו למועדון, וכיוון שכך הציפייה ממנו לקצת יותר

שום דבר מעבר
הקצנתי בכוונה, כי יש אנשים שסימנו אותו ולא ירפו עד שיראו אותו מחוץ למועדון.
זה ברור שהוא טעה, זה ברור שהוא לא היה צריך להתנהג איך שהתנהג. אבל מכאן ועד לתגובות המרחק הוא גדול.

אליניב ברדה לא באמת אל, הוא גם ממש ממש לא מעל המועדון. אין מישהו כזה.
אבל אליניב ברדה= הפועל באר שבע שלה פיללנו מהרגע הראשון שדרכנו בוסרמיל.
מחויב, נאמן, פייטר, ווינר בנשמה, בנה את עצמו משנה לשנה כשברור לכולם שזה לא השחקן הכי כשרוני שראינו, רחוק מזה. עובד קשה- על הדשא ומחוצה לו, מוביל אחריו ומשמש כדוגמא אישית, למרות זוטות כמו בשבת, סמל למקצועיות ואפשר לראות את זה בכל קבוצה ששיחק בה, אינטלגנט-בטח ביחס לכדורגלן הישראלי הממוצע וקצרה היריעה מלהמשיך.

וכן, אם לתיירי הנרי יש פסל בכניסה לאמירויות, אז לאליה מגיע שניים.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ForeverRed כתב: עוד תגובה של מעריצה נלהבת.
חבל שזה השיח, קודם כל כי אני מעריך את תגובותיך בדרך כלל, ושנית בגלל שהדברים שכתבת פשוט לא נכונים.

נמאס לי להסביר את עצמי ולכן אפנה אותך לתגובה של N.S האגדי.

נקסט.
ושוב, גאה להיות מעריצה נלהבת כשמדובר באחד כמוהו. אתה יכול לה שיך לעקוץ עד מחר, גם את ״דורה״ וגם את ה״סוגדים״ לה.

גם אני מסכים לרוב עם דעותייך, רק שבעניין אליניב אתה פסול עדות. אתה לא מעריך אותו בשום פן, בטח לא במקצועי, לא מעריך את התרומה שלו ומבטל אותה בהינף יד ולא הייתי טורח להיכנס איתך לדיון על זה אם לא האמירות הבאמת מוגזמות שלך לפעמים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: עוד תגובה של מעריצה נלהבת.
חבל שזה השיח, קודם כל כי אני מעריך את תגובותיך בדרך כלל, ושנית בגלל שהדברים שכתבת פשוט לא נכונים.

נמאס לי להסביר את עצמי ולכן אפנה אותך לתגובה של N.S האגדי.

נקסט.
גם אני מעריך את ההודעות שלך בדרך כלל, אתה מבחינתי מהכותבים היותר איכותיים בפורום, אבל זה לא אומר שלא היה מקום מצד אליק להציב לך ראי מול הפנים, בכל הקשור לברדה, אתה מתנהל בצביעות ובכפיות טובה, ודי ברור שאתה תהיה הראשון לחפש אותו בקטנות בפעם הבאה שרק תצוץ הזדמנות לכך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב: גם אני מעריך את ההודעות שלך בדרך כלל, אתה מבחינתי מהכותבים היותר איכותיים בפורום, אבל זה לא אומר שלא היה מקום מצד אליק להציב לך ראי מול הפנים, בכל הקשור לברדה, אתה מתנהל בצביעות ובכפיות טובה, ודי ברור שאתה תהיה הראשון לחפש אותו בקטנות בפעם הבאה שרק תצוץ הזדמנות לכך.
סלח לי אבל למה זו צביעות?
הרי בי אתה לא חושד כשונא אליניב ברדה,אבל שצריך לתת לו בראש אז נותנים לו בראש.
מה שהוא עשה זה חמור מאוד בטח שהוא מבין את הרגישות כרגע.
וזו לא הפעם הראשונה,בן אדם חייב לשלוט בעצמו בטח אליניב.
הנזק כבר נעשה עכשיו עם הפוסט הוא רק מיזער אותו.
אם עד היום המצלמות היו אליו היום זה יהיה פי 2 וחבל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אדום זקן כתב: סלח לי אבל למה זו צביעות?
הרי בי אתה לא חושד כשונא אליניב ברדה,אבל שצריך לתת לו בראש אז נותנים לו בראש.
מה שהוא עשה זה חמור מאוד בטח שהוא מבין את הרגישות כרגע.
וזו לא הפעם הראשונה,בן אדם חייב לשלוט בעצמו בטח אליניב.
הנזק כבר נעשה עכשיו עם הפוסט הוא רק מיזער אותו.
אם עד היום המצלמות היו אליו היום זה יהיה פי 2 וחבל.
צביעות כי מצד אחד הוא כותב שלא צריך להיות לאליניב מעמד מיוחד ואם הוא נכון להיום לא מספק את הסחורה הוא צריך לפרוש (כלומר לא נותן לאליניב את ההזדמנות להראות שהוא התגבר על הפציעה ולא נותן לאליניב עם כל המשמעות שלו את ההזדמנות להוכיח את עצמו), אבל מצד שני כשאליניב עושה טעות ומאוכזב שלא נכנס כמחליף, אז פתאום יש לו מעמד מיוחד ודווקא בגלל המעמד המיוחד זה יותר חמור ממקרה אחר.
כלומר כשהוא רוצה לתמוך בטענות שלו שאליניב צריך לפרוש, אין לאליניב מעמד מיוחד שצריך להעניק לו הזדמנות נוספת מבחינה מקצועית.
אבל כשהוא רוצה לתמוך בטענות שלו שאליניב התנהג בצורה ביזיות, יש לאליניב מעמד מיוחד שגורם לתקרית להיות חמורה יותר.
אני מפרש את זה כצביעות, וגם ככפוי טובה לאור העובדה שהוא מחפש את אליניב כבר תקופה ארוכה ומשתמש במילים חריפות שלא מגיעות למי שתרם כל כך הרבה כמו שאליניב תרם למועדון.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אני חושב שהגיע הזמן שכולנו נתאחד סביב הקבוצה ונשים בצד את חילוקי הדעות/ויכוחים/אגו.
צריך לעודד את הקבוצה ולא לשרוק בוז לשחקן כזה או אחר.
כולנו חיינו בסרט שהאליפות מונחת לנו בכיס, וכנראה שזה הקרין גם לשחקנים, אם לא נתעורר זה פשוט יהיה איבוד האליפות הכי טיפשי שיכול להיות.
אתמול צפיתי במשחק של מכבי, והם נראו כמו בתקופה הטובה של השנים האחרונות, אם נמצמץ זה פשוט יחמוק לנו מבין האצבעות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: צביעות כי מצד אחד הוא כותב שלא צריך להיות לאליניב מעמד מיוחד ואם הוא נכון להיום לא מספק את הסחורה הוא צריך לפרוש (כלומר לא נותן לאליניב את ההזדמנות להראות שהוא התגבר על הפציעה ולא נותן לאליניב עם כל המשמעות שלו את ההזדמנות להוכיח את עצמו), אבל מצד שני כשאליניב עושה טעות ומאוכזב שלא נכנס כמחליף, אז פתאום יש לו מעמד מיוחד ודווקא בגלל המעמד המיוחד זה יותר חמור ממקרה אחר.
כלומר כשהוא רוצה לתמוך בטענות שלו שאליניב צריך לפרוש, אין לאליניב מעמד מיוחד שצריך להעניק לו הזדמנות נוספת מבחינה מקצועית.
אבל כשהוא רוצה לתמוך בטענות שלו שאליניב התנהג בצורה ביזיות, יש לאליניב מעמד מיוחד שגורם לתקרית להיות חמורה יותר.
אני מפרש את זה כצביעות, וגם ככפוי טובה לאור העובדה שהוא מחפש את אליניב כבר תקופה ארוכה ומשתמש במילים חריפות שלא מגיעות למי שתרם כל כך הרבה כמו שאליניב תרם למועדון.
אתה מערבב בין בשר לחלב.
יש את הפן המקצועי ויש את החברתי.

מקצועית, ברדה לא מספיק טוב כרגע. יש שחקנים שהרוויחו בעבודה קשה את הזכות לקבל דקות לפניו. אז כן, כשהוא נכנס לפני גאדיר ולפני בוזגלו זה מעט חורה לי, כי ברור שהשיקול הוא לא מקצועי טהור.
מצטער, אבל אם אתה תומך במתן מעמד מקצועי מיוחד לשחקן שלא מגיע לו, אז לא טובת הקבוצה היא זו שעומדת לנגד עיניך, אלא טובת השחקן.
זה נוגד את כל האני מאמין שלי בכדורגל.

חברתית, אליניב ברדה הוא סמל. אפילו הרבה מעבר. אפשר לספור על חצי כף יד את כמות השחקנים שתרמו בצורה כזאת לשינוי של מועדון.
כשבוזגלו עושה פרצוף או כותב סטטוס בפייסבוק, כולנו מבינים שמדובר בשכיר חרב שמרוכז בעיקר בעצמו. גם השחקנים מבינים את זה. אבל כשברדה יוצא נגד החלטות מאמן, ולא בפעם הראשונה, ההשלכות עלולות להיות הרסניות.
לכן האכזבה שלי בהתאם. דווקא בגלל שאני מצפה. דווקא בגלל שאני מעריך. כי אליניב צריך להיות הרבה יותר גדול וחכם מזה.

להגיד שאני פוסל אותו או לא מעריך אותו מקצועית יהיה פשוט לא נכון. יש לי הרבה כבוד והערכה, אבל יש גם הבנה שאליה הוא כבר לא ילד, וגם היכולת כבר לא כבעבר.
קצת מטריד לחשוב על המקומות שאנחנו עלולים להגיע אליהם בעקבות חוסר ההשלמה של אליניב עם מעמדו. לשחקנים ותיקים גדולים יש נטייה להיאחז בציפורניים ולסיים בצורה לא נעימה. דוגמאות לא חסרות.

אליניב חייב להבין שמה שהיה נכון ללפני שנה או שנתיים כבר לא נכון להיום. רוצה דקות? תרוויח אותן כמו כולם. תהיה טוב, תשחק. לא תהיה טוב, תפרגן לחברים שלך כמו שהם ידעו לפרגן לך.

בהסתכלות מהצד, נראה שברדה לא לגמרי מבין את הדברים שאני מדבר עליהם, ולאור העובדה הזאת אני לא מסתיר שהייתי מעדיף שנסיים את זה יפה בסוף העונה, לפני שהכל מתחיל להסתבך.
יש מספיק מקומות שהוא יכול לתרום בהם לעוד שנים רבות קדימה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: אתה מערבב בין בשר לחלב.

מקצועית, ברדה לא מספיק טוב כרגע. יש שחקנים שהרוויחו בעבודה קשה את הזכות לקבל דקות לפניו. אז כן, כשהוא נכנס לפני גאדיר ולפני בוזגלו זה מעט חורה לי, כי ברור שהשיקול הוא לא מקצועי טהור.
מצטער, אבל אם אתה תומך במתן מעמד מקצועי מיוחד לשחקן שלא מגיע לו, אז לא טובת הקבוצה היא זו שעומדת לנגד עיניך, אלא טובת השחקן.

חברתית, אליניב ברדה הוא סמל. אפילו הרבה מעבר. אפשר לספור על חצי כף יד את כמות השחקנים שתרמו בצורה כזאת לשינוי של מועדון.
כשבוזגלו עושה פרצוף או כותב סטטוס בפייסבוק, כולנו מבינים שמדובר בשכיר חרב שמרוכז בעיקר בעצמו. גם השחקנים מבינים את זה. אבל כשברדה יוצא נגד החלטות מאמן, ולא בפעם הראשונה, ההשלכות עלולות להיות הרסניות.
לכן האכזבה שלי בהתאם. דווקא בגלל שאני מצפה. דווקא בגלל שאני מעריך. כי אליניב צריך להיות הרבה יותר גדול וחכם מזה.

להגיד שאני פוסל אותו או לא מעריך אותו מקצועית יהיה פשוט לא נכון. יש לי הרבה כבוד והערכה, אבל יש גם הבנה שאליה הוא כבר לא ילד, וגם היכולת כבר לא כבעבר.
קצת מטריד לחשוב על המקומות שאנחנו עלולים להגיע אליהם בעקבות חוסר ההשלמה של אליניב עם מעמדו. לשחקנים ותיקים גדולים יש נטייה להיאחז בציפורניים ולסיים בצורה לא נעימה. דוגמאות לא חסרות.

אליניב חייב להבין שמה שהיה נכון ללפני שנה או שנתיים כבר לא נכון להיום. רוצה דקות? תרוויח אותן כמו כולם. תהיה טוב, תשחק. לא תהיה טוב, תפרגן לחברים שלך כמו שהם ידעו לפרגן לך.

בהסתכלות מהצד, נראה שברדה לא לגמרי מבין את הדברים שאני מדבר עליהם, ולאור העובדה הזאת אני לא מסתיר שהייתי מעדיף שנסיים את זה יפה בסוף העונה, לפני שהכל מתחיל להסתבך.
אבל יש מאמן שרואה אותו באימונים. עד שחזר לשחק הוא התאמן במשך תקופה ארוכה עם הקבוצה! אתה היית באימונים? אולי במשך התקופה הזאת הוא הוכיח את עצמו באימונים? אולי התקופה הארוכה שהוא היה ללא משחק למרות שחזר לאימונים מלמדת שכל עוד בכר לא הרגיש שהוא ראוי מקצועית לדקות הוא השאיר אותו מחוץ לסגל?
איך אתם בקלות כל כך גדולה יכולים לבטל את בכר ושיקול הדעת המקצועי שלו?
לעולם לא אטען ששחקן צריך לקבל דקות על סמך המעמד שלו, אבל אתה לא יכול מצד אחד לציין את המעמד של ברדה ולהדגיש שהמעמד הזה מגדיל את התגובה שלו, ומצד שני להתעלם מאותו מעמד שאומר שלברדה מגיע לפחות הזדמנות אמיתית להראות שהוא התגבר על הפציעה.

וכן, כמו שאליק אמר, אני מזהה אצלך מגמה בכל הקשור לברדה. התגובות שלך היו אנטי גם כשהוא היה אחד השחקנים הבולטים באליפות שלנו, והתגובות שלך הם אנטי לאחרונה כשאתה מפזר אימרות עם הרבה מאוד רעל שאתה צופה פיצוץ בעתיד עם ברדה כשאין לזה כל ביסוס במציאות, בדיוק להפך כפי שראית מהפוסט שברדה בעצמו העלה.

אני חושב שלבכר מגיע קצת יותר כבוד מאיתנו לפני שמפקפקים בשיקול הדעת וביושר המקצועי שלו.
אני חושב לשברדה מגיע הרבה יותר כבוד מהרבה מהכותבים כאן שדוחפים אותו לפרוש באמצע העונה עוד לפני שקיבל הזדמנות להראות שהוא התגבר על הפציעות, פלוס הרבה חוסר כבוד כשמדברים עליו ועל העתיד שלו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: אבל יש מאמן שרואה אותו באימונים. עד שחזר לשחק הוא התאמן במשך תקופה ארוכה עם הקבוצה! אתה היית באימונים? אולי במשך התקופה הזאת הוא הוכיח את עצמו באימונים? אולי התקופה הארוכה שהוא היה ללא משחק למרות שחזר לאימונים מלמדת שכל עוד בכר לא הרגיש שהוא ראוי מקצועית לדקות הוא השאיר אותו מחוץ לסגל?
איך אתם בקלות כל כך גדולה יכולים לבטל את בכר ושיקול הדעת המקצועי שלו?
לעולם לא אטען ששחקן צריך לקבל דקות על סמך המעמד שלו, אבל אתה לא יכול מצד אחד לציין את המעמד של ברדה ולהדגיש שהמעמד הזה מגדיל את התגובה שלו, ומצד שני להתעלם מאותו מעמד שאומר שלברדה מגיע לפחות הזדמנות אמיתית להראות שהוא התגבר על הפציעה.

וכן, כמו שאליק אמר, אני מזהה אצלך מגמה בכל הקשור לברדה. התגובות שלך היו אנטי גם כשהוא היה אחד השחקנים הבולטים באליפות שלנו, והתגובות שלך הם אנטי לאחרונה כשאתה מפזר אימרות עם הרבה מאוד רעל שאתה צופה פיצוץ בעתיד עם ברדה כשאין לזה כל ביסוס במציאות, בדיוק להפך כפי שראית מהפוסט שברדה בעצמו העלה.

אני חושב שלבכר מגיע קצת יותר כבוד מאיתנו לפני שמפקפקים בשיקול הדעת וביושר המקצועי שלו.
אני חושב לשברדה מגיע הרבה יותר כבוד מהרבה מהכותבים כאן שדוחפים אותו לפרוש באמצע העונה עוד לפני שקיבל הזדמנות להראות שהוא התגבר על הפציעות, פלוס הרבה חוסר כבוד כשמדברים עליו ועל העתיד שלו.
לא מפקפק בשיקולים של בכר. כן חושב שכמאמן תפקידו להסתכל על המכלול, והרצון למנוע שריפות בגזרת ברדה משפיעות על ההחלטות שלו.
זה חלק בלתי נפרד מהעבודה.

אבל עזוב משה, נסכים שלא להסכים בעניין הזה.
בוא נקווה שאליניב יקיים את מה שכתב בסטטוס ואז כולנו נהיה מרוצים.

הקבוצה מעל הכל.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

מי שיוצר את ההקצנה זה אתם חלק מהאוהדים פה. אלו שנסחפים לקרוא לאליניב אל ואלה שנסחפים לקרוא לאלה שקוראים ככה, שהוא לא אל. גם ברדה בעצמו בשיא הצניעות שלו ממש לא חושב או מרגיש ככה.

הפתיחה הזאת הייתה בשביל טיפה להכניס לפרופורציות בנוגע לעמדת הקפטן!!! מי קבע את האופי שצריך בשביל להיות קפטן?? יש קבוצות שזה השחקן הכי ותיק, יש כאלה שזה הכי צעיר ויש כאלה שזה הכי מוכשר. אז דחילק חלאס עם הבלבולי שכל של איך קפטן צריך להתנהג, היה נגמר אללה...

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב: אתה מערבב בין בשר לחלב.

מת לדעת למה לראייתך גאדיר הרוויח בצורה כל כך ברורה את המקום לפני ברדה. יש להם בערך אותם מספרים ואני די בטוח שברדה שיחק פחות העונה

שלח תגובה