מהראן ראדי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: נושא ראדי

שליחה על ידי זה שי ! »

אני אסכם את זה מי שאומר שראדי לא שחקן חשוב במערך שלנו ושהוא לא תורם המון אינו מבין בכדורגל
יש לי חברים שהידע שלהם בכדורגל לא גדול ואפילו קטן והם אומרים שראדי שחקן חלש
לעומת זאת מאנשים שאני מאוד מחזיק כמבינים בכדורגל ראדי הוא אחד הברגים הכי משמעותים שלנו
זה שי !
נערך לאחרונה על ידי זה שי ! ב 22 נובמבר 2016, 22:26, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

nitsande כתב: המנעד ממש לא כזה רחב,האמת שאין מנעד, במקרה של ראדי זה מקיצון לקיצון. אלה הדעות בין אם אתה רוצה לקבל אותן או לא. "אוהבי ראדי" חושבים שהוא מושלם, ואלה שלא חושבים שממש לא.
צודק טאצ'י הייתה הקצנה חמורה, ואני ממש לא חושב שהוא כזה גרוע.
אני לא על עך נחרץ כמו שאתה טוען אבל עזוב שטויות זה כבר לא חשוב, אמרתי כבר, אני מרים ידיים והולך עם הזנב בין הרגליים.

רק למען בסדר הטוב, ראדי בשיאו היה אחד הקשרים 50\50 הטובים בישראל. היום הוא לא בעשירייה הראשונה לדעתי, זהו. ממש לא טאצ'י (הקצנתי)
ראדי לטעמי מהישראלים שמשחקים בארץ הוא קשר 50 50 בשלישייה הראשונה
איך הגעת לעשירייה רק אלוהים יודע
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

כמעט כל הכדורים שאוגו למשל נותן הם פס ״רגיל״ בשני שליש הראשונים של המגרש, בגלל זה הסיכוי לאיבוד קטן.
חלק נכבד מהמסירות שראדי עושה הן קדימה ולתוך הגנות צפופות בשליש המגרש האחרון, שם המסירות יותר קשות ומן בסתם מאבדים יותר.

למה אתה לא רואה את התרומה של ראדי? כי לדעתי אתה לוקה בתסמונת של האוהד הישראלי הממוצע ואתה תריע לכובש ולמבשל בלבד.
אנשים נוטים שלא לשים לב להשתחררות מלחץ, תיקולי מפתח, קרבות אוויריים, מסירות מפתח, לחץ על ההגנה והקישור של היריב וכו׳ שאלה הופכים את הקבוצה מטובה למפלצת וברוב הפרמטרים הוא מהמצטיינים שלנו העונה

לגבי לא תורם, אני חושב שכבר הסברתי שאתם טועים. מבוגר? בגיל 33 (?) הבנאדם מעמיד נתונים פיזיים מעולים ומשחק המון ודווקא הובאן למשל (שאני מת עליו) זקוק למנוחות לעיתים הרבה יותר תכופות ממנו.

בקיצור וכדי לסכם את החפירה הזאת (נראה לי שקצת התפזרתי) כשתהיה לכם טענה הגיונית שיהיה אפשר לדון בה אז ״משטרת המחשבות״ לא תבוא לתת לכם דוח

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dor69 כתב:כמעט כל הכדורים שאוגו למשל נותן הם פס ״רגיל״ בשני שליש הראשונים של המגרש, בגלל זה הסיכוי לאיבוד קטן.
חלק נכבד מהמסירות שראדי עושה הן קדימה ולתוך הגנות צפופות בשליש המגרש האחרון, שם המסירות יותר קשות ומן בסתם מאבדים יותר.

למה אתה לא רואה את התרומה של ראדי? כי לדעתי אתה לוקה בתסמונת של האוהד הישראלי הממוצע ואתה תריע לכובש ולמבשל בלבד.
אנשים נוטים שלא לשים לב להשתחררות מלחץ, תיקולי מפתח, קרבות אוויריים, מסירות מפתח, לחץ על ההגנה והקישור של היריב וכו׳ שאלה הופכים את הקבוצה מטובה למפלצת וברוב הפרמטרים הוא מהמצטיינים שלנו העונה

לגבי לא תורם, אני חושב שכבר הסברתי שאתם טועים. מבוגר? בגיל 33 (?) הבנאדם מעמיד נתונים פיזיים מעולים ומשחק המון ודווקא הובאן למשל (שאני מת עליו) זקוק למנוחות לעיתים הרבה יותר תכופות ממנו.

בקיצור וכדי לסכם את החפירה הזאת (נראה לי שקצת התפזרתי) כשתהיה לכם טענה הגיונית שיהיה אפשר לדון בה אז ״משטרת המחשבות״ לא תבוא לתת לכם דוח
ראדי בן 34...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:ראדי בן 34...
תודה על התיקון, לא הייתי בטוח

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב: תודה על התיקון, לא הייתי בטוח
רצחו אנשים על פחות מזה

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

הווינר הכי גדול שלנו, לא יודע אם כבר רשמתי את זה אבל ראדי, ברדה ובכר אחראים לשינוי הdna של המועדון הזה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שיש כתב:הווינר הכי גדול שלנו, לא יודע אם כבר רשמתי את זה אבל ראדי, ברדה ובכר אחראים לשינוי הdna של המועדון הזה
נו טוף..., נראה לי קצת הרחקת לכת.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

כמו שאמרתי, הרמתי ידיים וקיפלתי זנב, שחררו לא מנסה להתייחס לנתונים ול"עובדות" ולא מנסה להתנצח.
אני את דעתי אמרתי, וסיימתי להסביר, פשוט כי זה חסר תועלת. מאוד מכבד את דעתכם אבל פשוט לא מסכים איתה.
שי, הבטחתי לעצמי שאני לא אתייחס לאמירות האלה (לא מבין בכדורגל) אבל פשוט נשבר הזין כי אתה לא מפסיק לחזור על זה.
אז אני רק יגיד, כל מה שאתה חושב שאתה מבין בכדורגל אני כבר מזמן שכחתי. אל תשפוט אותי, לא אתה ולא אחרים כאן בפורום. כל אלה שחושבים שלגיטימי לקבוע שאני מעודד את הכובש ולא את המבשל, או שאני צועק במשחק תכניס חלוץ תכניס חלוץ או סתם לא מבין כדורגל. שחררו אותי.
לא דומה לכם, לא מבין כדורגל כמוכם (כנראה) ובעיקר לא שבוי בקונספציות כמוכם. ולא, אין לי שום דעות קדומות.
ואני ממש לא שונא את ראדי, רק את הסגנון והיכולת שלו.
ולא אני לעולם לא מקלל שחקן של ב"ש (ובכלל, לא מקלל).
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

nitsande כתב:כמו שאמרתי, הרמתי ידיים וקיפלתי זנב, שחררו לא מנסה להתייחס לנתונים ול"עובדות" ולא מנסה להתנצח.
אני את דעתי אמרתי, וסיימתי להסביר, פשוט כי זה חסר תועלת. מאוד מכבד את דעתכם אבל פשוט לא מסכים איתה.
שי, הבטחתי לעצמי שאני לא אתייחס לאמירות האלה (לא מבין בכדורגל) אבל פשוט נשבר הז** כי אתה לא מפסיק לחזור על זה.
אז אני רק יגיד, כל מה שאתה חושב שאתה מבין בכדורגל אני כבר מזמן שכחתי. אל תשפוט אותי, לא אתה ולא אחרים כאן בפורום. כל אלה שחושבים שלגיטימי לקבוע שאני מעודד את הכובש ולא את המבשל, או שאני צועק במשחק תכניס חלוץ תכניס חלוץ או סתם לא מבין כדורגל. שחררו אותי.
לא דומה לכם, לא מבין כדורגל כמוכם (כנראה) ובעיקר לא שבוי בקונספציות כמוכם. ולא, אין לי שום דעות קדומות.
ואני ממש לא שונא את ראדי, רק את הסגנון והיכולת שלו.
ולא אני לעולם לא מקלל שחקן של ב"ש (ובכלל, לא מקלל).
על סמך מה אתה שונא תיכולת שלו
מביאים לך עובודות ונתונים
מראים לך את החשיבות שלו במערך שלנו ומה הוא עושה במשחק
אם הוא לא כזה טוב ואתה מחזיק מבכר אז איך הגיוני שלכל המשחקים המשמעותיים ראדי נכנס
כנראה שיש דברים שאתה לא רואה
יש מחלה לאוהדים של באר שבע (ואני לא מדבר עליך)
פשוט להידבק לשחקן ולא לעזוב
יש מעליי כמה כאלה אחד שונא את ביטון שהוא בעונת שיא ורק מחכה שהגבה אחת שלו לא תיצא טוב כדי לצעוק אמרתי לכם
אותי דבר עם ראדי לואי וגם נסיך לב אדום נכנס פה לפה שלהם
זה אנשים שלא היו איתנו בזבל של הליגה השנייה וישבו ב42 מעלות ביום שישי בצוהרים
אחד כמוך שהיה מפליא אותי שחושב ככה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

תשמע שי, בגלל שאני מכבד אותך, וממש לא בשביל לנסות לשנע מישהו (מעולם אגב לא הייתה לי מטרה כזאת) אני יענה פה באופן סופי בהחלט.
ראדי בעיניי שחקן לא מספיק טוב, על כל פעולה חיובית שהוא עושה הוא עושה שתיים שגויות.
על כל מסירה (קדימה לא לרוחב) מדוייקת, הוא מאבד 2.
בעיטה שלו למסגרת של השער היא בגדר ליקוי ירח.
ומעל הכל, כשהגיע ממכבי חשב שהוא כוכב גדול כי הגיע ממכבי וניסה לעשות דברים שממש ממש לא תואמים את היכולת שלו... לרגע חשב שקוראים לו מאור.
לכן ועל כן אני לא אוהב (בלשון המעטה) את סגנון וצורת המשחק שלו.
ואל תספר לי על עובדות ונתונים, ריצה למרחקים ארוכים היא נתון חלש מאוד. למרות שאני מאוד מאוד מעריך את העבודה הרבה שהוא משקיע במגרש. אבל את זה כל שחקן רעב ייתן, השאלה שלי היא מהו? הערך?? המוסף???
הדבר היחיד שרומז לי על כך שאולי אני טועה, היא הבחירה של בכר בו פעם אחרי פעם.
וכן, יש דברים שאני לא רואה.
ושוב, לא שונא אף שחקן של ב"ש.
בהצלחה לראדי ולקבוצה היום!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

חחחחח חחחחחח

אפשר לסגור את זה כבר?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

את שלו הוא מוכיח על הדשא בכל פעם מחדש.
ענק.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »