הפועל ב"ש- הפועל כ"ס, שבת, 20:10, טרנר.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: הפועל ב"ש- הפועל כ"ס, שבת, 19:30, טרנר.

שליחה על ידי שמעון א »

כבש גם נגדנו בעונת ההישארות עם אלישע כששיחק בהפועל ר"ג.

פוטנציאל למנחוס חחחח

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

על הנייר, הגנה חלשה מאוד יש שם.
בפועל ספגו 12 שערים
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

עם כל הכבוד לכפר סבא, אצלנו בבית זה צריך להיגמר בהפרש של 2-3 שערים.

נתון ששווה להתייחס אליו, כמעט בכל הניצחונות שלנו העונה כבשנו שערים מוקדמים שהפכו את המשחקים ל"קלים". כשזה לא קורה אנחנו מסתבכים.
אז או שהשחקנים יעלו בטירוף מהרגע הראשון, או שילמדו להתמודד עם הלחץ.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

חברים,
שעת המשחק נדחתה ל-20:10.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חייבים לעשות עוד רצף גדול של ניצחונות לפני שמכבי מסיימת את המשחקים באירופה. אם הם יברחו לנו עכשיו... עלול להיות מאוחר מידיי בשבילנו. מה גם שלנו נשארו עוד משחקים בגביע הטוטו ואי אפשר לעשות רוטציה כי יש לפחות 3 פצועים, ואילוז שפרש. שחקני ההרכב הראשון לא יזכו למנוחה.

כרגיל, אני לחוץ.... מאוד

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בראש ובראשונה אנחנו צריכים להפסיק להסתכל על מכבי ולהתרכז בעצמנו. אנחנו רק בנובמבר. כל כך הרבה יכול להשתנות עד מאי, בטח עם הפלייאוף המתיש שיהיה המבחן האמיתי שלנו, ככה שמיותרים כל הדיבורים על פער לא פער.

צריך לנצח כי צריך לנצח.

---

לפי SPORT5 ו-וואן, בן ביטון יחזור להרכב. ישנה אפשרות שאוחיון ישחק בצד שמאל במקום תורג'מן, אך זה לא בטוח. בכר שוקל לתת לגורדנה וארבייטמן הזדמנות בהרכב, או רק לאחד מהם. בכר הגיב על המצב של אופיר ושהר:

בכר פתח את דבריו והתייחס ראשית למצבו של אופיר דוידזאדה: "לא הוא לא ישחק, הוא לא התאמן כל השבוע, אין לו משהו רציני בבדיקות הרפואיות שהוא עשה. אני לא יודע אם יש שם רגישות או לא ואנחנו לא נסכן אותו".

מצבו של בן שהר: "מבחינת פציעה הוא כבר חזר, הוא עכשיו חולה. אני מאמין שתחילת שבוע הבא הוא יחזור להתאמן. הוא חזר מפציעה ויש מצב שהוא פשוט החמיר אותה, זה חוסר מזל. מבחינתנו הוא בריא ויחזור לעניינים. כבר עשה אימון מלא ביום רביעי".

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הפועלעולה כתב:בראש ובראשונה אנחנו צריכים להפסיק להסתכל על מכבי ולהתרכז בעצמנו. אנחנו רק בנובמבר. כל כך הרבה יכול להשתנות עד מאי, בטח עם הפלייאוף המתיש שיהיה המבחן האמיתי שלנו, ככה שמיותרים כל הדיבורים על פער לא פער.

צריך לנצח כי צריך לנצח.

---

לפי SPORT5 ו-וואן, בן ביטון יחזור להרכב. ישנה אפשרות שאוחיון ישחק בצד שמאל במקום תורג'מן, אך זה לא בטוח. בכר שוקל לתת לגורדנה וארבייטמן הזדמנות בהרכב, או רק לאחד מהם. בכר הגיב על המצב של אופיר ושהר:

בכר פתח את דבריו והתייחס ראשית למצבו של אופיר דוידזאדה: "לא הוא לא ישחק, הוא לא התאמן כל השבוע, אין לו משהו רציני בבדיקות הרפואיות שהוא עשה. אני לא יודע אם יש שם רגישות או לא ואנחנו לא נסכן אותו".

מצבו של בן שהר: "מבחינת פציעה הוא כבר חזר, הוא עכשיו חולה. אני מאמין שתחילת שבוע הבא הוא יחזור להתאמן. הוא חזר מפציעה ויש מצב שהוא פשוט החמיר אותה, זה חוסר מזל. מבחינתנו הוא בריא ויחזור לעניינים. כבר עשה אימון מלא ביום רביעי".
מעצבן אותי מאוד המצב עם שהר, קודם כל שוב חזרנו להתלות בבאד לאק ושטויות כאלה? דבר שני, לא נראה טוב זה ששחקן שישב בחוץ שלושה חודשים בדיוק כשמגיע הרגע שלו לחזור הוא חולה. ציפיתי שיגיע רעב ויעלה גם עם 40 חום. מבחינתי בן שהר ירד לדרגת "חסר-מוטיבציה/חשק", הוא יצטרך לעבוד קשה ולשרוף את הדשא כדי להוכיח לי אחרת.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

שטויות.
איזו סיבה יש להעלות למגרש שחקן עם 40 מעלות חום?! מדובר במסי ואנחנו בגמר המונדיאל?
שיבריא עד הסוף וכמו שצריך!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

dardasmiley כתב:
מעצבן אותי מאוד המצב עם שהר, קודם כל שוב חזרנו להתלות בבאד לאק ושטויות כאלה? דבר שני, לא נראה טוב זה ששחקן שישב בחוץ שלושה חודשים בדיוק כשמגיע הרגע שלו לחזור הוא חולה. ציפיתי שיגיע רעב ויעלה גם עם 40 חום. מבחינתי בן שהר ירד לדרגת "חסר-מוטיבציה/חשק", הוא יצטרך לעבוד קשה ולשרוף את הדשא כדי להוכיח לי אחרת.
כן היגיוני ששחקן עם קלקול קיבה ישחק....

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dardasmiley כתב:
אתה כנראה לא מבין מי זה בן שהר.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

למה אין שום מידע על שאטלים?

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום בלב בנשמהההה כתב:למה אין שום מידע על שאטלים?
https://www.facebook.com/TurnerStadium/ ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
The red one

ran כתב:
https://www.facebook.com/TurnerStadium/ ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
תודה, לא עוקב אחרי העמוד שלהם.

מוזר שהעירייה או המועדון לא פירסמו כהרגלם.

סמל אישי של משתמש
The red one

Re: הפועל ב"ש- הפועל כ"ס, שבת, 20:10, טרנר.

מישהו יודע מאיפה השאטלים לוסרמיל יוצאים בחזור?

אגב השאטלים מ17:30 לא מ18:00

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: הפועל ב"ש- הפועל כ"ס, שבת, 20:10, טרנר.

שליחה על ידי הפועלעולה »

הזמן לא זז :(

שלח תגובה