הפועל ב"ש- הפועל כ"ס, שבת, 20:10, טרנר.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הפועל ב"ש- הפועל כ"ס, שבת, 19:30, טרנר.

שליחה על ידי ForeverRed »

אל תתבלבלו.
בני יהודה יצאה לכמה התקפות ושיחררה קצת את הרסן בדקות מסוימות, אבל במרבית שלבי המשחק שיחקה בונקר וצופפה עם הרבה שחקנים מאחורה.

מול כפר סבא בטרנר זה סיפור אחר.
לא רואה אותם מוציאים נקודות.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

אל תאכלו את השטויות של דין מורי, בני יהודה שיחקה בונקר לא מהעולם הזה.
5 שחקנים בהגנה - אם זה לא בונקר אז מה זה בונקר?!
אתם יודעים מה זה פחות ה-5 שחקנים בהגנה אלא יותר המערך והגישה, הם באו לחלץ תיקו וראו את זה אתמול.
תיקחו לדוגמא את מכבי פ"ת שעלתה עם 5 בהגנה מולנו אבל שיחקה התקפי !
נערך לאחרונה על ידי שי האדום ב 22 נובמבר 2015, 16:33, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

חחח לראדי מגיע להיות קפטן
אני יכול למנות לך 10 שחקנים שיותר מגיע להם ממנו בקבוצה.
ולעצם הנושא ,יכול להיות שהמשחק הזה נתן לשחקנים כאפה ובמשחק הבא הם יבואו יותר נחושים, ישחקו יותר טוב, וגם יביאו תוצאה טובה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שיחקו בדיוק כמו הפועל חיפה. נורו ובוזגלו על תקן לאלה וסוויסה שזורקים להם כדורים, גלבאן על תקן ממן וקשרים אחוריים.

בנוגע להפועל כפ"ס - קבוצה מוזרה. מצד אחד חלשה עם שוער לא ברמה והגנה מאוד חדירה, אבל מצד שני צוברת נקודות בקצב מפתיע מאוד. אני מניח שצריך להיזהר מצ'יבוטה, קהינדה וריף מסיקה/הוגו לופז שיש להם הברקות.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Tal_Hbs כתב:
מה ראדי עשה שמגיע לו להיות קפטן ?

יש את מליקסון
לדעתי יש לו כושר מנהיגות גבוהה יותר.
מהיציע אני רואה אותו המון פעמים; מכוון, מדרבן, מציק לשופטים... זה נראה כאילו מתאים לו יותר סרט הקפטן ממליקסון.
מליקסון שימשיך עם העונה המצויינת שהוא עושה בימין, שמאל, איפה שבא לו. אין צורך להעמיס עליו גם את האחריות של קפטן. בסוף הוא יקרוס מנטלית והוא השחקן הכי חשוב שלו העונה.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

תחזירו את טוטי לרצף

סמל אישי של משתמש
red and white

שמעון א כתב: לדעתי יש לו כושר מנהיגות גבוהה יותר.
מהיציע אני רואה אותו המון פעמים; מכוון, מדרבן, מציק לשופטים... זה נראה כאילו מתאים לו יותר סרט הקפטן ממליקסון.
מליקסון שימשיך עם העונה המצויינת שהוא עושה בימין, שמאל, איפה שבא לו. אין צורך להעמיס עליו גם את האחריות של קפטן. בסוף הוא יקרוס מנטלית והוא השחקן הכי חשוב שלו העונה.
גם את מתן אוחיון ראיתי אתמול מדרבן, ואם מישהו היה רואה את שלומי אתמול במשחק ולא יודע מי זה ,הוא היה בטוח שהוא קפטן כבר 10 שנים

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

red and white כתב: גם את מתן אוחיון ראיתי אתמול מדרבן, ואם מישהו היה רואה את שלומי אתמול במשחק ולא יודע מי זה ,הוא היה בטוח שהוא קפטן כבר 10 שנים
זו דעתי אח שלי.
תכתוב אתה את ההרכב שאתה חושב וקפטן שאתה חושב ותיהיה בריא כפרה עליך.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מצידי שגורש יהיה קפטן רק שנחזור לנצח ולהחזיר לטוטי את הרצף :)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב:אל תתבלבלו.
בני יהודה יצאה לכמה התקפות ושיחררה קצת את הרסן בדקות מסוימות, אבל במרבית שלבי המשחק שיחקה בונקר וצופפה עם הרבה שחקנים מאחורה.

מול כפר סבא בטרנר זה סיפור אחר.
לא רואה אותם מוציאים נקודות.
הפועל חיפה לא עברה את החצי עד הדקה ה 80 שכבשנו את הגול ולא היה להם יותר מה להפסיד. אי אפשר להשוות בכלל את מה שהלך אתמול למשחק מול חיפה. רשמתי כבר בפוסט אחר, כשההתקפה התחילה בצורה מסודרת כלומר גורש מוסר לבלם שמוציא התקפה קדימה , בני יהודה צופפו והיה מאוד קשה לשחק מולם אבל בניגוד לחיפה שרק ניסתה להעיף כדורים והשחקנים שלה לא באמת עברו את החצי, בני יהודה ניסתה ליזום, העלתה מספר מכובד של שחקנים לחצי שלנו ולא הייתה רחוקה גם מלעקוץ, ואנחנו במקום לנצל את היציאה קדימה שלהם ולשחק מהר בהתקפות מעבר נתנו להם בדיוק את מה שהם ביקשו, משחק איטי ושבלוני, כל פעם שהיינו צריכים לצאת קדימה במסירה גג שתיים, הכדור הלך אחורה או לרוחב ותמיד נתנו זמן להגנה שלהם להסתדר ואז באמת היה קשה לשחק עם הצפיפות של 5 שחקני הגנה. בני יהודה נתנו לנו, אנחנו לא ידענו לקחת ושיחקנו כאילו אנחנו לא רוצים להבקיע.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

משהו שמאד מאד חסר זה המשחק המהיר ברגע שמשתלטים על הכדור. בהתקפה מסודרת אפשר להתמסר 50 פעם לרוחב ולהתמזמז עם הכדור אבל הסיכוי לפרוץ את מערך ההגנה קלוש. מתסכל לראות אותנו חוטפים כדור במחצית המגרש ובמקום שארביטמן וטוני יעופו קדימה יפתחו אופציות למסירה מוסרים אחורה ומחכים להתחיל מלחמת התשה מחדש. משחקים מאד איטי לצערי ולא יודעים לתת גז ברגעים הנכונים ב2 וחצי משחקים אחרונים. לא ברורה לי העייפות הזו. הכנה לקויה מאד במהלך הפגרה, במקום לצבור כוחות, לעבוד על תיאום ותרגילים, חוזרים עייפים ושבלונים. המפתח בכל המשחקים האלה הוא לגמור את המשחק מוקדם. ללחוץ על הגז 20-25 דק' ולשטוף את המגרש. עם הגול הראשון ומשחק רגוע שלנו אין סיבה לא לקטוף את הנקודות האלה.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
red and white

שמעון א כתב: זו דעתי אח שלי.
תכתוב אתה את ההרכב שאתה חושב וקפטן שאתה חושב ותיהיה בריא כפרה עליך.
צודק, עיקרון הפלורליזם.
אז ההרכב שלי:
גורש
ביטון צדק סוארז אופיר
ראדי. אוגו. ביטון/גורדנה
מל. ברדה. נוואקמה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

השחקנים שלנו צריכים להבין , שזה שהם ישבו בחוץ זה לפעמיים לטובתם , נוואקמה מליקסון ראדי ברדה לא יכולים לתת מעצמם 120 אחוז כל משחק הם יגמרו מהר , חוץ מזה שההרכב שלנו רץ הרבה זמן מה שמאפשר לקבוצות להתכונן אלינו הרבה יותר טוב ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זה שי ! כתב:השחקנים שלנו צריכים להבין , שזה שהם ישבו בחוץ זה לפעמיים לטובתם , נוואקמה מליקסון ראדי ברדה לא יכולים לתת מעצמם 120 אחוז כל משחק הם יגמרו מהר , חוץ מזה שההרכב שלנו רץ הרבה זמן מה שמאפשר לקבוצות להתכונן אלינו הרבה יותר טוב ,זה שי !
ועם מי תפתח במקומם?
ההרכב השני שלנו בהתקפה פצוע וצעיר או חלוץ לא מאיים.
מה החלופות שלך?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

זה שי ! כתב:השחקנים שלנו צריכים להבין , שזה שהם ישבו בחוץ זה לפעמיים לטובתם , נוואקמה מליקסון ראדי ברדה לא יכולים לתת מעצמם 120 אחוז כל משחק הם יגמרו מהר, זה שי !
בחיאת, שי, אפשר לחשוב שהם משחקים 3 פעמים בשבוע (ואל תביאו לי כדוגמא את השבוע הבא, זה חריג).

שלח תגובה