רשמי: בן שהר חתם ל3 שנים במועדון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: בן שהר?

שליחה על ידי Totti »

אתה צודק
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
באר שבעי באדום
Title: באר ש7עי

שליחה על ידי באר שבעי באדום »

שיש כתב:קראתי שתמוז דורש 450, על סהר הצענו 400 לפי פירסומים, ואני אומר שאם בעל הבית השתגע אז עדיף תמוז לא?
הבהרה: זו דעתי ואני לא נכנס לכיס של אף אחד
אלונה יותר מעריכה את סהר מאשר תמוז, משני סיבות מרכזיות-

1- בתקופה אז ששיחק בבית״זר הוא זרק על ההצעות והחיזורים של אלונה, והחליט לוותר על הכסף רק כדאי להגיע לקבוצה צמרת אחרת.

2- חדר ההלבשה
[align=center]20.5.2015- לא נשכח ולא נסלח!

תמונה
[/align]

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

באר שבעי באדום כתב:
אלונה יותר מעריכה את סהר מאשר תמוז, משני סיבות מרכזיות-

1- בתקופה אז ששיחק בבית״זר הוא זרק על ההצעות והחיזורים של אלונה, והחליט לוותר על הכסף רק כדאי להגיע לקבוצה צמרת אחרת.

2- חדר ההלבשה
1- בנתיים זה הולך לכיוון של זריקה גם של שהר
וההחלטה צריכה להיות של בכר

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

בשעות האחרונות האוהדים של ב"ש הציפו את הפייסבוק של בן שהר בהודעות פרטיות.
לאחר מכן העלה פוסט שהוא מודה לכולם על האהבה ובימים הקרובים הוא יחליט על עתידו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

חחחח אני די בטוח שהדף שהעלה את הפוסט הוא מזויף.. מצאו את ההבדלים הקלים בכמות העוקבים:

https://www.facebook.com/BenSaharFansPage?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/bensaharben?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שי האדום כתב:בשעות האחרונות האוהדים של ב"ש הציפו את הפייסבוק של בן שהר בהודעות פרטיות.
ובמילים אחרות אני מעדיף את חיפה

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

שיש כתב: ובמילים אחרות אני מעדיף את חיפה
אתה מצפה שהוא ירשום תודה רבה לכם, בדיוק עברתי את מחלף שורק בדרכי לבאר שבע?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב:קראתי שתמוז דורש 450, על סהר הצענו 400 לפי פירסומים, ואני אומר שאם בעל הבית השתגע אז עדיף תמוז לא?
הבהרה: זו דעתי ואני לא נכנס לכיס של אף אחד
מסכים לגמריי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

שי האדום כתב:בשעות האחרונות האוהדים של ב"ש הציפו את הפייסבוק של בן שהר בהודעות פרטיות.
לא מבין את ההתרפסות הזאת בפני כל שחקן. רוצים להיות מועדון גדול? שימו הצעה טובה עם דד ליין. לא שכנועים לא הודעות "ערה?" לא כלום.
שילך יחפש את החברים שלו, למי מי הוא. והאוהדים עוד יותר חמורים, נותנים לו לגיטימציה לסחוט כמה שיותר ועוד אחר כל לבוא בפוזה של כוכב.
כל כך משעממת עונת המלפפונים הזו שדעתם של חלק מהאוהדים השתבשה עליהם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

dardasmiley כתב:
לא מבין את ההתרפסות הזאת בפני כל שחקן. רוצים להיות מועדון גדול? שימו הצעה טובה עם דד ליין. לא שכנועים לא הודעות "ערה?" לא כלום.
שילך יחפש את החברים שלו, למי מי הוא. והאוהדים עוד יותר חמורים, נותנים לו לגיטימציה לסחוט כמה שיותר ועוד אחר כל לבוא בפוזה של כוכב.
+1

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dardasmiley כתב:
באופן עקרוני אתה צודק, אבל צריך להסתכל על הדברים בצורה כוללת יותר.

במאבק מול התל אביביות וחיפה אנחנו כמעט תמיד מפסידים ולכן לפעמים יש צורך לנקוט בפעולה שמשנה מציאות.

זה בדיוק מה שאלונה מנסה לעשות, וההצעה לשהר כל כך גבוהה כי הוא עדיין צעיר ויכול להימכר בעתיד בסכומים יפים.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

הבעיה שלכם חברים זה אגו בשמיים.
באר שבע היא עדיין שלישית-רביעית בסדר עדיפויות, שזה המון לעומת סדר עדיפויות 12 כמו פעם,
ככה בונים את עצמך, צריך להיות שקול לא לשחק אותה אבו-עלי כי אם לאלונה הייתה את החשיבה שלכם
היינו עדיין מביאים דודים רביבואים ויוסי אופירים

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

לדעתי לא יגיע. סגור בחיפל'ה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ForeverRed כתב: באופן עקרוני אתה צודק, אבל צריך להסתכל על הדברים בצורה כוללת יותר.

במאבק מול התל אביביות וחיפה אנחנו כמעט תמיד מפסידים ולכן לפעמים יש צורך לנקוט בפעולה שמשנה מציאות.

זה בדיוק מה שאלונה מנסה לעשות, וההצעה לשהר כל כך גבוהה כי הוא עדיין צעיר ויכול להימכר בעתיד בסכומים יפים.
זה שאנחנו מפסידים שם אתה צודק ולכן אני גם חושב שההצעה של אלונה כרגע צריכה להיות גבוהה מההצעה של יענקלה. כי אם לא על מוניטין נזכה בשחקנים האלו אז על כסף. אבל מרגע ששמו הצעה כזו (ולמיטב ידיעתנו שמו) שיקחו צעד אחורה. לא מכובד בעיניי שממשיכים לחזר, אלי מתקשר אליו ואלונה מתקשרת והאוהדים עושים קמפיין. מה הוא החלוץ האחרון בעולם?
אתה יכול לדמיין עסק שרוצה עובד מסוים, שם לו הצעה ב20% גבוהה יותר מכל ההצעות שיש לו ואז מתחילים להתקשר אליו? המנכל, הסמנכל, הבעלים, ראש הצוות?
בעיניי ברגע שיבינו שההצעה של בש היא הגבוהה ביותר אבל יש לה תאריך תוקף שחקנים יפסיקו להשתמש בנו כדי להעלות הצעות ממקומות אחרים. אם בן שהר לדוגמא, יודע שההצעה מאלונה תקפה לשבוע מיום הגשתה, הוא לא ירשה לעצמו למשוך ולבדוש עוד אופציות. הוא יצטרך לקבל החלטה לכאן או לכאן. שניים-שלושה שחקנים שיעברו את הדד ליין ויאלצו לחתום במקום אחר בפחות כסף ותראה אותם מתייחסים אלינו אחרת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dardasmiley כתב:
זה שאנחנו מפסידים שם אתה צודק ולכן אני גם חושב שההצעה של אלונה כרגע צריכה להיות גבוהה מההצעה של יענקלה. כי אם לא על מוניטין נזכה בשחקנים האלו אז על כסף. אבל מרגע ששמו הצעה כזו (ולמיטב ידיעתנו שמו) שיקחו צעד אחורה. לא מכובד בעיניי שממשיכים לחזר, אלי מתקשר אליו ואלונה מתקשרת והאוהדים עושים קמפיין. מה הוא החלוץ האחרון בעולם?
אתה יכול לדמיין עסק שרוצה עובד מסוים, שם לו הצעה ב20% גבוהה יותר מכל ההצעות שיש לו ואז מתחילים להתקשר אליו? המנכל, הסמנכל, הבעלים, ראש הצוות?
בעיניי ברגע שיבינו שההצעה של בש היא הגבוהה ביותר אבל יש לה תאריך תוקף שחקנים יפסיקו להשתמש בנו כדי להעלות הצעות ממקומות אחרים. אם בן שהר לדוגמא, יודע שההצעה מאלונה תקפה לשבוע מיום הגשתה, הוא לא ירשה לעצמו למשוך ולבדוש עוד אופציות. הוא יצטרך לקבל החלטה לכאן או לכאן. שניים-שלושה שחקנים שיעברו את הדד ליין ויאלצו לחתום במקום אחר בפחות כסף ותראה אותם מתייחסים אלינו אחרת.
אני חושב שצריך לעשות הבחנה בין מקרים.
קובי מויאל הוא דוגמה מצוינת לשחקן שמשך אותנו באף קיץ שלם וסגר עם יענקלה תוך 5 דקות.
הסיפור עם בן שהר קצת שונה. הוא באמת מנסה למצות אופציות באירופה אחרת היה כבר סוגר בחיפה.
קשה לבוא בטענות לשחקן שמנסה להגשים את עצמו, זה לגיטימי לחלוטין. מה גם שהקבוצה ממש לא חיכתה לו
ורק הסחבת עם פלט הביאה לשיחה עם אלי ברקת והחזירה את האופציה הזאת לשולחן.

כל מו"מ לגופו.
לפעמים צריך לדעת לעשות את הקאט ולהציב גבולות, ולפעמים צריך לחזר ולגרום לשחקן להבין כמה רוצים אותו על מנת לשכנע.
כדורגל הוא תחום ייחודי שלא דומה לאף עסק בעולם.

שלח תגובה