באר שבע - קריית שמונה, ראשון, 20:55.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: באר שבע - קריית שמונה, ראשון, 20:55.

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב:אתה מזהה את ההגיג אני מבין?
זאת הפעם השנייה שאתה משתמש בו.
אחד המצחיקים :D

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

Totti כתב: אתה ילד ומנהל דיון של ילדים.
אף אחד לא אמר שאתה אוהד טוב יותר או פחות, ההפך, אין לי ספק שאכפת לך, שאתה מ*** פה את המוח מאהבה ואכפתיות והכל בסדר.

ההבדל בין מי שמשקיע את כל מרצו בתמיכה פיזית בקבוצה בין מי שיושב בבית, זה ההשלמה עם התוצאות.
במילות עמך ישראל,
נסעתי, שילמתי, השקעתי- רוצה לחזור הביתה שמח.
שמח מבחינתי זה קודם כל מנצח.
אם אפשר גם לראות הצגה על הדרך, מה טוב
טוטי, אני לא מבין , לאן אתה חותר ?
אני לצורך העניין רוצה אליפות של ניצחונות מגעילים , לא דוגל בכדורגל התקפי , בז לכל מי שחושב שטיקי טאקה זה מהות הכול ומעדיף לראות תכדורגל של קלופ על הכדורגל של בארסה .
למען האמת גם עם מוריניו אין לי בעיה .
הבעיה באלישע היא שגם את הכדורגל הכביכול "עצוב" הוא משחק גרוע.
מבחינתי מאמן טוב זה מאמן שאצלו השלם גדול מסך חלקיו , אצל אלישע זה לא ככה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

pirlo21 כתב:
טוטי, אני לא מבין , לאן אתה חותר ?
אני לצורך העניין רוצה אליפות של ניצחונות מגעילים , לא דוגל בכדורגל התקפי , בז לכל מי שחושב שטיקי טאקה זה מהות הכול ומעדיף לראות תכדורגל של קלופ על הכדורגל של בארסה .
למען האמת גם עם מוריניו אין לי בעיה .
הבעיה באלישע היא שגם את הכדורגל הכביכול "עצוב" הוא משחק גרוע.
מבחינתי מאמן טוב זה מאמן שאצלו השלם גדול מסך חלקיו , אצל אלישע זה לא ככה.
אתה מתפרץ לדיון פתוח, בגלל זה אתה לא מבין.
אני קודם כל שמח בנצחונות. הדרך, היכולת, הסגנון וכל מה שמסביב מתגמדים אל מול 3 נקודות בעניי.
אם אפשר לשלב בין כדורגל יעיל, יפה לעין ואיכותי לבין 3 נקודות, אהיה המאושר שבאדם.

אבל מגיע דר והופך את כל מה שאוהד כדורגל אמיתי(וספורט בכלל) חי עליו. אותו לא מעניין הנצחון, ״הוא לא שווה אם משחקים גרוע״ ואת זה אפשר לומר רק כשחובבים כדורגל בכללי, לא אוהדים של קבוצה.

מיישר קו עם כל מי שחפץ בכך, מת לראות את הפועל שלי שוטפת את המגרש, לא מוכן לעולם שנשחק יפה על חשבון 3 נקודות.

ולא, זה לא בא אחד על חשבון השני. אבל בדיורג ההעדפות, מעדיף תמיד נצחון
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

אני חושב שאתם עושים יותר מידי הנחה לשחקנים, עם שחקנים כמו בוזגלו מליקסון ברדה ארבייטמן דוידזדה(שחקני נבחרת ישראל) הובאן ואוגו שגם הם שחקני נבחרות אי אפשר להאשים את המאמן כשלא מצליחים לחבר יותר משני פסים. גם החצים שמופנים לעבר מאמן הכושר לא בטוח שמוצדקים, שחקנים ברמה הזאת צריכים לדעת לשמור על הגוף שלהם. ובכלל, לפי לחמן באר שבע היא בעלת הכושר הגופני מהגבוהים בליגה כי רוב הגולים היא מבקיעה במחצית השנייה.
אז בינתיים אנחנו במצב לא רע בגביע, בליגה יכול היה להיות יותר טוב( 3 פנדלים בדקה ה 90)
נקווה לטוב

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yoel711 כתב:אני חושב שאתם עושים יותר מידי הנחה לשחקנים, עם שחקנים כמו בוזגלו מליקסון ברדה ארבייטמן דוידזדה(שחקני נבחרת ישראל) הובאן ואוגו שגם הם שחקני נבחרות אי אפשר להאשים את המאמן כשלא מצליחים לחבר יותר משני פסים. גם החצים שמופנים לעבר מאמן הכושר לא בטוח שמוצדקים, שחקנים ברמה הזאת צריכים לדעת לשמור על הגוף שלהם. ובכלל, לפי לחמן באר שבע היא בעלת הכושר הגופני מהגבוהים בליגה כי רוב הגולים היא מבקיעה במחצית השנייה.
אז בינתיים אנחנו במצב לא רע בגביע, בליגה יכול היה להיות יותר טוב( 3 פנדלים בדקה ה 90)
נקווה לטוב
מצד שני אם כל כך הרבה שחקנים לא פוגעים אז זה אומר דרשני.

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

ForeverRed כתב: מצד שני אם כל כך הרבה שחקנים לא פוגעים אז זה אומר דרשני.
לא חושב שכולם לא פוגעים - לדעתי הובאן סוארז וגורדנה תמיד מופעים השאר...תלוי על איזה צד התעוררו

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב: אויש הציניות שלך זה משהו, האשמתי את אלישע ואת מאירי סיני בדאעש? מה?
אני מדבר עניינית ואתה יודע טוב מאוד שאני צודק, עצם העובדה שאתה רוצה לראות כל משחק ניצחון גם אם זה יהיה כל משחק 1-0 בחוואה לא אומר שכולם כמוך, אני מאושר שאנחנו מנצחים אבל אני רוצה לראות את הקבוצה שאני אוהד משחקת יותר טוב במיוחד עם הסגל הזה.
אבל שכחתי בעצם שאתה קובע מי אוהד ומי לא...
אז כן אני מוטה אני מודה אני לא מקורב לאף אדם שקשור למועדון ואכפת לי מהמועדון, אני בעד הפועל באר שבע...
אבל היי העיקר שמה שלך חשוב שננצח בכל משחק 1-0 בחוואה כי זה נקרא להיות אוהד אמיתי.
ברור שאני רוצה שננצח אבל שיש לך סגל כזה אני רוצה לראות פה גם כדורגל, ולא אני לא מדבר על כדורגל אירופאי, אני לא צופה בכדורגל אירופאי למען האמת אני רואה רק את הפועל באר שבע ומדיי פעם גם משחקים של קבוצות אחרות בליגת העל והלאומית...
קצת תגובה לא קשורה לדיון , אבל דר אתה פולני ? כאילו לא בכוונה להעליב חלילה פשוט שאתה מגיב אני מדמיין איש פולני רושם את זה , כל "האויש " , "סליחה?" וכו .. :roll:

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גיא חניה כתב: קצת תגובה לא קשורה לדיון , אבל דר אתה פולני ? כאילו לא בכוונה להעליב חלילה פשוט שאתה מגיב אני מדמיין איש פולני רושם את זה , כל "האויש " , "סליחה?" וכו .. :roll:
פולני מבוגר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גיא חניה כתב: קצת תגובה לא קשורה לדיון , אבל דר אתה פולני ? כאילו לא בכוונה להעליב חלילה פשוט שאתה מגיב אני מדמיין איש פולני רושם את זה , כל "האויש " , "סליחה?" וכו .. :roll:
קודם כל זה בסדר שאתה שואל הכל בסדר חחח, ויש לי אופי פולני אבל אני עצמי חצי מרוקאי, רבע טורקי, ורבע רוסי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:קודם כל זה בסדר שאתה שואל הכל בסדר חחח, ויש לי אופי פולני אבל אני עצמי חצי מרוקאי, רבע טורקי, ורבע רוסי.
מזה רבע? מה אתה פיצה?!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב: מזה רבע? מה אתה פיצה?!
ממש מצחיק טוטי...
אמא שלי נולדה לאמא רוסיה ואבא טורקי זה אומר חצי חצי אבא שלי מרוקאי תבין מזה מה שבאלך אתה בטח צריך לדעת חשבון...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב: ממש מצחיק טוטי...
אמא שלי נולדה לאמא רוסיה ואבא טורקי זה אומר חצי חצי אבא שלי מרוקאי תבין מזה מה שבאלך אתה בטח צריך לדעת חשבון...
צוחק, מה אתה נעלב כמו ילד בגן.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

דר אדום בנשמה כתב: ממש מצחיק טוטי...
מכל הלב - אוהב אותך דר.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה