הפינה האופטימית למחזור 14

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הפינה האופטימית למחזור 14

שליחה על ידי ForeverRed »

וואו, איזה משחק קיבלנו אתמול. אחד המהנים שזכורים לי בשנים האחרונות. מדהים כמה דק הגבול שבין תסכול
לשמחה בכדורגל. הכעס על יפת והחשיבות הגדולה של המשחק הזה הוציאה התפרצות רגשות אדירה לאחר השער של בוזגלו.

מעל כולם אני רוצה להתמקד באיש אחד, אובידיו הובאן.
בשנה שעברה דיברתי לא מעט על החיסרון בשחקן אמצע משמעותי, כזה ששולט בקצב ודוחף את הקבוצה קדימה.
חלפה לה עונה וקיבלנו כאן בדיוק את זה. פיגור, תיקו, או יתרון, הבנאדם לא מפסיק לדחוף קדימה ולחתוך קווי הגנה.
ווינר בנשמה שפשוט לא מוכן לוותר. שחקן מדהים. זכינו.

* הקהל - כמות מדהימה, עידוד מצוין. הרעיון לכפיים בקללות של בית"ר היה פשוט אדיר.
* ביטון - מחצית ראשונה גדולה.
* בוזגלו - אין מילים. בקצב הזה לא יישאר פה.
* אג'ידה - שוב הוכיח כמה הוא חשוב לנו. יש לו מניות רבות בניצחון.
* ברדה - המשחק הטוב ביותר שלו בתקופה האחרונה. עשה הכל על המגרש. עם קצת מזל היה מסיים גם עם שער ובישול.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אני זוכר את הדיבורים פה אחרי המחזור הראשון... אלישע המיושן שקיבל ביה"ס ממנחם קלופ-קורצקי העתיד של המאמנים הישראלים...
:)

למרות מה שהם מנסים לצייר, לבית"ר יש סגל לא רע בכלל. קלאודימיר, ארסו ומאטוביץ' הם זרים מעולים לכמעט כל קבוצה בליגה. דסה אחלה מגן, את ממן רצו פה במקום גורדנה ולידור כהן נתן עונה מצויינת שנה שעברה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:אני זוכר את הדיבורים פה אחרי המחזור הראשון... אלישע המיושן שקיבל ביה"ס ממנחם קלופ-קורצקי העתיד של המאמנים הישראלים...
:)

למרות מה שהם מנסים לצייר, לבית"ר יש סגל לא רע בכלל. קלאודימיר, ארסו ומאטוביץ' הם זרים מעולים לכמעט כל קבוצה בליגה. דסה אחלה מגן, את ממן רצו פה במקום גורדנה ולידור כהן נתן עונה מצויינת שנה שעברה.
ההבדל ביננו לבין ביתר זה נטן בוזגלו!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

דר אדום בנשמה כתב:ההבדל ביננו לבין ביתר זה נטן בוזגלו!
נבחר למשפט הכי הזוי והכי רחוק מהאמת!!!!
ועוד אתה שטוען שאנחנו עומדים מבחינת סגל מול מכבי כשווה בשווה.

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

OMERREMO33 כתב: נבחר למשפט הכי הזוי והכי רחוק מהאמת!!!!
שמע משבוע לשבוע הוא נהיה יותר הזוי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

OMERREMO33 כתב: נבחר למשפט הכי הזוי והכי רחוק מהאמת!!!!
נו ומכבי בלי זהבי גם ככה...

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

דר הכל טוב??? מכבי בלי זהבי=אנחנו בלי בוזגלו=בית"ר????????

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אוי ואבוי אחי אם זה היה ככה. תגובה הזוייה אחי

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

למה אתה מגזים לטובתנו? ההבדל בינינו לבין בית״ר זה נטו בנצי וחליוא
ועכשיו ברצינות- לא מאמין שאמרת את זה :o

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

dor69 כתב: למה אתה מגזים לטובתנו? ההבדל בינינו לבין בית״ר זה נטו בנצי וחליוא
ועכשיו ברצינות- לא מאמין שאמרת את זה :o
אני מתתתתתתת חחחחחחחחח הרגת אותי ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

תצחקו עליי אבל עובדתית ערן זהבי אחראי ישירות ל23 גולים של מכבי תל אביב מתוך 36 ומאור בוזגלו אחראי ישיר על 17 שערים שלנו מתוך 31, משמע בלי מאור בוזגלו לנו יש 14 שערים ולמכבי יש 13.
אני קצת הגזמתי בתגובה שלי, למשל בית"ר חסר לה שחקן כמו בוזגלו ואולי חלוץ שאר החלקים אצלהם הם נהדרים במיוחד הקישור ההגנתי וההגנה.
הפועל רעננה חסר שני חלוצים ובלם.
מכבי פתח תקווה היא קבוצה טובה אבל עדיין חסר לה חלוץ ובלם, ואלו קבוצות שיכולות לבנות קבוצה אפילו טובה יותר וחסר להן שחקן כמו בוזגלו וכמו זהבי שישדרג אותן ויהפוך אותן לקבוצות צמרת.
אפילו אצל קריית שמונה יש את מנגה אם כי אצלם רואים שזה יותר קבוצתי.

הפועל פתח תקווה למשל לא בלבל הזה אבל הם בנו גם סגל לא רע ביחס למצב הכלכלי שלהם.
הפועל תל אביב למשל בנו הגנה גרועה ולהם יש את ורמוט אז הם גם מחוץ לקבוצות שרשמתי שחסר להן את בוזגלו או זהבי משלהן.

מה שאני רוצה לומר זה שהזלזול בקבוצות כמו בית"ר היא מוגזמת, והמחשבה שבלי מאור בוזגלו או בלי ערן זהבי מכבי ואנחנו נהיה באותה הרמה היא מחשבה יפה אבל ממש לא נכונה לדעתי האישית.
במכבי עזיבה של זהבי פחות יפגע כי הם עדיין קבוצה מאוד קבוצתית, אם בוזגלו יעזוב אותנו זה יהיה יותר אנוש מבחינתנו.
סתם לדוגמא בזכות השערים של בוזגלו אספנו 9 נקודות כלומר 19 נקודות כמו שיש למכבי חיפה, מכבי תל אביב השיגו בזכות זהבי: 10 נקודות.
אתם מבינים עד כמה השחקנים הללו תורמים?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

דר אדום בנשמה כתב:תצחקו עליי אבל עובדתית ערן זהבי אחראי ישירות ל23 גולים של מכבי תל אביב מתוך 36 ומאור בוזגלו אחראי ישיר על 17 שערים שלנו מתוך 31, משמע בלי מאור בוזגלו לנו יש 14 שערים ולמכבי יש 13.
אני קצת הגזמתי בתגובה שלי, למשל בית"ר חסר לה שחקן כמו בוזגלו ואולי חלוץ שאר החלקים אצלהם הם נהדרים במיוחד הקישור ההגנתי וההגנה.
מכבי פתח תקווה היא קבוצה טובה אבל עדיין חסר לה חלוץ ובלם, ואלו קבוצות שיכולות לבנות קבוצה אפילו טובה יותר וחסר להן שחקן כמו בוזגלו וכמו זהבי שישדרג אותן ויהפוך אותן לקבוצות צמרת.

הפועל תל אביב למשל בנו הגנה גרועה ולהם יש את ורמוט אז הם גם מחוץ לקבוצות שרשמתי שחסר להן את בוזגלו או זהבי משלהן.

מה שאני רוצה לומר זה שהזלזול בקבוצות כמו בית"ר היא מוגזמת, והמחשבה שבלי מאור בוזגלו או בלי ערן זהבי מכבי ואנחנו נהיה באותה הרמה היא מחשבה יפה אבל ממש לא נכונה לדעתי האישית.
במכבי עזיבה של זהבי פחות יפגע כי הם עדיין קבוצה מאוד קבוצתית, אם בוזגלו יעזוב אותנו זה יהיה יותר אנוש מבחינתנו.
סתם לדוגמא בזכות השערים של בוזגלו אספנו 9 נקודות כלומר 19 נקודות כמו שיש למכבי חיפה, מכבי תל אביב השיגו בזכות זהבי: 10 נקודות.
עד מתי דר אדום בנשמה, עד מתי????

חשבת פעם מה היה קורה אם זהבי או בוזגלו לא היו משחקים? אולי (בטוח!!) מישהו, באופן טבעי לחלוטין, היה
נכנס לנעליים שלהם ומספק את המספרים במקומם? מתי תלמד שאין ואקום בכדורגל.

להגיד שבלי בוזגלו יש לנו 14 גולים ולמכבי 13 בלי זהבי? אתה נצמד נטו לנתונים יבשים ומתעלם מכל השאר.
לכן אני אשאל אותך שוב - אתה אדם או מחשב?????????????

הזוי.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:תצחקו עליי אבל עובדתית ערן זהבי אחראי ישירות ל23 גולים של מכבי תל אביב מתוך 36 ומאור בוזגלו אחראי ישיר על 17 שערים שלנו מתוך 31, משמע בלי מאור בוזגלו לנו יש 14 שערים ולמכבי יש 13.

מתייחס רק למשפט המודגש,

אין זלזול בבית"ר, יש התאמה של השווי שלה ביחס למציאות.

על זה שמדובר במועדון גדול ומפואר אין עוררין, אבל היום זו קבוצה בינונית מינוס וככזו צריך להתייחס אליה. אין הרבה שוני בינה לבין נתניה והפועל חיפה שקיבלו כאן 4, מלבד הקהל.

אין בביתר ירושלים שחקן אחד שיכול לשחק אצלנו בהרכב.

אז הניסיון לצייר את בוזגלו כשובר שיוויון בנינו הוא הונאה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב: עד מתי דר אדום בנשמה, עד מתי????

חשבת פעם מה היה קורה אם זהבי או בוזגלו לא היו משחקים? אולי (בטוח!!) מישהו, באופן טבעי לחלוטין, היה

להגיד שבלי בוזגלו יש לנו 14 גולים ולמכבי 13 בלי זהבי? אתה נצמד נטו לנתונים יבשים ומתעלם מכל השאר.

הזוי.
וגם אין כזה דבר אם בכדורגל, יש בתכלס ובפועל משחקים ואירועים שהיו.

אגב לגבי התגובה של דור69, תשמע באת לפה בקול תרועה של אנטי, אבל לאט לאט אתה מתפכח ונהיה אובייקטיבי, והתגובה שלך פשוט הרגה אותי!! רק מראה שהסטיגמה על בש לא נכונה, ובאמת שרוב הפורום פה הפעיל הוא בעיקר עסקנים עם הלצות בנושא הלשון והידע. :כפיים:
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

ForeverRed כתב: עד מתי דר אדום בנשמה, עד מתי????

הזוי.
אהא נכון, ומי היה מביא לנו את המספרים הללו?
מליקסון שעדיין לא חזר לעצמו בגלל פתיחת העונה הגרועה (הפציעה ובלי להיות עם הקבוצה במחנה האימונים)?
מי?
אני פשוט לא רואה איזה שחקן היה מצליח כמו בוזגלו לתת מספרים כאלו.
שחלקכם כותבים שבלי זהבי מכבי היא קבוצה חלשה אז זה בסדר אבל שאני רושם פה שבלי בוזגלו אנחנו גם לא קבוצה כזאת חזקה אתם אומרים שאני הזוי.

שלח תגובה