הפינה האופטימית למחזור 14

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: הפינה האופטימית למחזור 14

שליחה על ידי שיש »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא ממש רצה לבאס את האווירה אבל לא מבין כל כך איפה אנשים ראו לנכון לשים את ברדה באופטימי . מקצועית תקע 3 התקפות קריטיות במחצית הראשונה והגול הראשון היה נטו מתפרצת שאותה חיפשו ולדעתי גם אלישע שיחק עלייה .
אם תמשיך לספור גולים ובישולים אז ברדה יהיה רק בפסימי.......
חשבת לעצמך אולי למה דסה לא הורגש מחצית שנייה( נכון, ברדה סגר אותו מצויין)
כשהיינו בנחיתות מספרית הוא עשה עבודה של שני שחקנים. נכון שהוא היה יכול גם לכבוש או לבשל , אבל בתאכלס אני לא זוכר את ברדה כסקורר מדהים, ולכן אני לא סופר לו החמצות.
אגב, אם הכדור שלו נכנס במחצית הראשונה , וגורדנה עושה גול מהמסירה שלו אתה מדבר אחרת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

תשימו לב שכל פעם שברדה ומליקסון משחקים מהר הם עושים את הפעולות פשוט מצויין. מסקנה?? תפסיקו לחשוב על זה, פשוט שחקו

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

לסוארס יש 3 שערים, אם הוא היה בהפועל חיפה הוא היה מגדיל ב-40% את כמות השערים שלהם, והוא בלם בכלל...

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ברדה - משחק אדיר שלו. טיפה יותר דיוק, והוא היה נכנס גם לסטט' משני הכיוונים. ראיתם מה הוא עשה לדסה על הקו?! ריחמתי עליו. מנטלית, מקצועית, חברתית, הוא היה מעולה היום.
בוזגלו - כל מה שאגיד לא יהיה מספיק לתאר את השחקן הזה. זכינו.
הובאן - הקשר הכי טוב בארץ בלי תחרות.
אג'ידה - אחלה הצלות, השרה שקט בדקות הקשות, תודה לאל שניגריה הודחו מאליפות אפריקה
קהל - מדהים

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

דורון כהן כתב:איזה כיף להתעורר לבוקר כזה, האופטימי שלי:
1. הקהל - תצוגת עידוד מדהימה שזכתה להרבה שבחים כולל ממאור בוזגלו.
2. מאור בוזגלו - הילד ע-נ-ק
3. ניצול מצבים - במשחקים כאלה במיוחד אחרי שנמצאים בנחיתות מספרית חשוב מאוד לנצל את מעט המצבים.
4. הובאן - נכס גדול.
5. ויליאם סוארז - בנוסף לעבודה ההגנתית שהוא עושה , מסתמן שהוא יכול להוות עוד כלי התקפי משמעותי במצבים נייחים , אחרי הגול נגד נתניה בא הגול אתמול והוכיח שיש לו מה למכור גם בתחום הזה.
לא לשכוח - הבקיע במצב נייח שוב נגד ביתר בסיבוב הראשון.
גם שנה שעברה אני זוכר לפחות שניים אחד קריטי נגד מכבי פתח תקווה במצב של 1-1 ואחד נגד סכנין במשחק הראשון בפליי אוף. כל השערים ממצבים נייחים ומיותר כבר לכתוב מי בישל את כל החמישה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אמשיך לכתוב את זה עד שיחסמו אותי פה. אליניב ברדה זה כל כך הרבה מעבר למה שאנשים קוראים "מספרים" . רק לקרוא מה קרה בחדר הלבשה בהפסקה אפשר להבין מה קרה במחצית השנייה. זו טעות לייחס לשאר של בוזגלו כדבר ששינה את מהלך המשחק. מי שלא זוכר אז כמה דקות לפני זה פיוביץ החמיץ משני מטר.
גם השער הראשון התחיל ממסירה נהדרת של ברדה להובאן. בכלל באגף ברדה היה מצוין וסיכן את השער ללא הפסקה. אני חושב שאפילו בהרכב מלא זה צריך להיות המקום שלו ןמליקסון באמצע.

לסיכום - אליניב ברדה היה מאושר אתמול אחרי שבוע הזוי בו הוא היה צריך להתנצל על זה שהוא "הורס" את הקבוצה.
כל המבקרים שלו הם אוהדים שרופים, ממש מסורים אבל הם לא אוהדים של באר-שבע אלא של עצמם.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אופי.
בדיוק דיברנו על זה שעוד לא חזרנו מפיגור העונה. ניצחון כזה בעשרה שחקנים זה אחד המשחקים הגדולים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yedidel כתב:אופי.
בדיוק דיברנו על זה שעוד לא חזרנו מפיגור העונה. ניצחון כזה בעשרה שחקנים זה אחד המשחקים הגדולים
דקה לפני המהלך של הגול הראשון שאלתי חבר אם הוא זוכר מתי בפעם האחרונה ניצחנו משחק בעשרה שחקנים כשההכרעה באה אחרי החיסרון. בוזגלו ענה לי

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:אמשיך לכתוב את זה עד שיחסמו אותי פה. אליניב ברדה זה כל כך הרבה מעבר למה שאנשים קוראים "מספרים" . רק לקרוא מה קרה בחדר הלבשה בהפסקה אפשר להבין מה קרה במחצית השנייה. זו טעות לייחס לשאר של בוזגלו כדבר ששינה את מהלך המשחק. מי שלא זוכר אז כמה דקות לפני זה פיוביץ החמיץ משני מטר.
גם השער הראשון התחיל ממסירה נהדרת של ברדה להובאן. בכלל באגף ברדה היה מצוין וסיכן את השער ללא הפסקה. אני חושב שאפילו בהרכב מלא זה צריך להיות המקום שלו ןמליקסון באמצע.

לסיכום - אליניב ברדה היה מאושר אתמול אחרי שבוע הזוי בו הוא היה צריך להתנצל על זה שהוא "הורס" את הקבוצה.
כל המבקרים שלו הם אוהדים שרופים, ממש מסורים אבל הם לא אוהדים של באר-שבע אלא של עצמם.
מספר 1 בדורו,אין אחד שמשתווה אליו ב35 שנים האחרונות,נתינה,מסירות,אהבה עד אין קץ ותמיד שם את הקבוצה מעליו.
רק יש כאן יותר מדי טמבלים שאין להם מושג ועוד אני עדין איתם.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

הובאן זר ברמהההההההה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אני רואה עכשיו את העשרים דקות הראשונות של המשחק - פשוט בית ספר להנעת כדור של כל הקבוצה כנגד לחץ. תענוג. כמובן שצריך לעשות את זה ליותר זמן אבל הפוטנציאל קיים.
המנוע של הדקות הנהדרות האלה היה ברדה (אמרתי לאשתי שאם אני עוזב אותה זה רק בשביל אליניב - אדווה, ראי הוזהרת)

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גדי כתב:אני רואה עכשיו את העשרים דקות הראשונות של המשחק - פשוט בית ספר להנעת כדור של כל הקבוצה כנגד לחץ. תענוג. כמובן שצריך לעשות את זה ליותר זמן אבל הפוטנציאל קיים.
המנוע של הדקות הנהדרות האלה היה ברדה (אמרתי לאשתי שאם אני עוזב אותה זה רק בשביל אליניב - אדווה, ראי הוזהרת)
הבטחתי קעקוע עלו שמו במידה לזוכים באליפות, התמונות יועלו לכאן
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

הפועל "בוזגלו" באר-שבע כבר התרגלנו.
הובאן במשחק מצוין, כנ"ל גם הוגו.
בן ביטון נתן משחק טוב.
לא ברורה ההתלהבות מברדה, הוא עדיין עושה המון טעויות וחסר תכליתיות לחלוטין.
חשוב לזכור שהוא חלוץ, וחלוץ צריך לתת מספרים, תכף הוא סיבוב שלם בלי גול.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אריק כתב:הפועל "בוזגלו" באר-שבע כבר התרגלנו.
הובאן במשחק מצוין, כנ"ל גם הוגו.
בן ביטון נתן משחק טוב.
לא ברורה ההתלהבות מברדה, הוא עדיין עושה המון טעויות וחסר תכליתיות לחלוטין.
חשוב לזכור שהוא חלוץ, וחלוץ צריך לתת מספרים, תכף הוא סיבוב שלם בלי גול.
שחקן התקפה לא טועה.
הוא לא מדויק, הוא מחמיץ, הוא לא רץ, הוא לא משפיע, הוא לא טועה.

שוער טועה, בלם טועה, קשר אחורי טועה, מגן טועה.

ו הוא כבר לא חלוץ
נערך לאחרונה על ידי Totti ב 23 דצמבר 2014, 13:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ברדה במחצית השניה.
סוף סוף הוא משחק באגף כמו שתמיד רציתי. והוא עשה את זה מצויין!

שלח תגובה