תובנות כלליות על הקבוצה שנובעות מההפסד בבלומפילד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
gadigr
Title: קרייזי-רד

Re: תובנות כלליות על הקבוצה שנובעות מההפסד בבלומפילד

שליחה על ידי gadigr »

גדי כתב:
לא מסכים עם כל מה שכתבת אבל אלו דברי טעם. חבל שחלק מהתגובות כל כך שליליות. אם כולנו היינו חושבים אותו דבר אז לא הייתה סיבה לכתוב פה.
באמת הייתי רוצה לדעת מה אנשים חושבים על מה שכתבתי (במיוחד אלה שלא מסכימים, כמו שאמרת בשביל זה קיים הפורום). במקום זה זה הפך ללהוכיח שאני לא אוהד מכבי ולפרסם גילוי נאות אם אתה אשכנזי או לא.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

לא הבנתי מה נפלתם על הבנאדם, סה"כ רשם פה דברים שנאמרו כבר עשרות אם לא מאות פעמים, ועם רובם הרוב פה מסכימים גם ככה

מישהו חושב שאנחנו משחקים היום כדורגל גדול?

מישהו חושב שאלישע הוא הצמיג הכי טרי בפנצ'רייה?

יש פה מישהו שחושב שמכבי היא לא מעל הליגה?

סה"כ סיכום מצוין למצב ידוע ומוכר לכולם

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

אין לך מה להתייחס לכל אלה שקראו לך " אוהד מקקי ",
בזמן האחרון יש פה יותר מדי סתימת פיות ואנשים שחושבים אחרת או מביאים את דעתם הם כבר הופכים לאוהדי מכבי.

אני אישית שמח שאתה מביא את דעתך למרות שהיא שונה לגמרי ממה שאני חושב, אתה מוזמן לגלוש ולהמשיך להביא את דעתך בשמחה בפורום, כי בשביל זה נועד פורום.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גדי כתב:
לא הבנתי - מי שבלונדיני (הייתי פעם...), אשכנזי (מודה באשמה) ולא גר בבאר-שבע (גר במיתר) לא יכול להיות אוהד של הפועל באר-שבע ??
יכול בכיף, אבל הוא מיעוט. חח צחקתי ידידי
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

חוץ מעניין הפנדלים ה״לא מוצדקים״ הוא צודק בהכל.
כולכם פה כותבים שצריך מנג׳ר מעל אלישע או כל מאמן אחר , אז מה הבעיה לא הבנתי?
וכן עדיף להתרכז בכושר גופני ומקצועיות בחזרה מפגרה לפני שבוכים על שופטים. ( כשזה בא ביחד זה בסדר גמור, אבל אצלנו זה לא)

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

כמות השטויות שרשמתם פה...

ברוך הבא לפורום gadigr כתבת לעניין ויפה.

ולכל השאר, אם מישהו כותב "נגד" הקבוצה(וזה ממש לא מה שנכתב כאן) הוא לא הופך להיות אוהד מכבי או כל דבר אחר שהוא לא אוהד ב"ש.
ורק כדרך אגב, מדובר באוהד ב"ש. נבדק ואומת.

עכשיו תתחילו להתייחס(או לא להתייחס) לגופם של דברים ולא לגופו של אדם.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

חח.. אני לא מבין מה אתם רוצים ממנו.
זה בדיוק המצב שהוא תיאר. אבל זה לא סותר שאני (ואני מאמין שגם הוא). באים לכל משחק בית (שיוצא גם למשחקי חוץ), לא מקללים, רק פשוט רוצים להתקדם בהתאם לתנאים שיש לנו.
וכפי שאמרתי, אין לי טענות לסגל, לא לאלונה. רק לחובבניות המקצועית שאנו נמצאים בה. הכדורגל התקדם, הגיע הזמן שגם אנחנו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

והזוכה בתואר "ההתאקלמות הכי טובה בפורוםם" הוא.....

עזוב אותך אגאדיר, יש כאן קבוצה קבועה של אנשים שאם מתלוננים אחרי ניצחון אומרים "דיי כבר אתם והספימיות שלכם תהנו מהניצחון לפני 3 שנים היינו עם דוד רביבו ואייל שן אז תשתקו ותגידו תודה איפה שאנחנו עכשיו. נ.ב - אתה אוהד מכבי" ואחרי תיקו/הפסד אומרים "הא פתאום אתם מדברים יא חביתיות בלי סירופ מייפל מה קרה הפסד אחד שוברים את הכלים ולא משחקים? נ.ב - אתה אוהד מכבי"

אתה צודק ומה שאתה אומר הוא נכון. חבר אוהד מכבי חיפה שראה את האשכול הזה הרגיש דז'ה וו. כי זה בדיוק מה שקרה לאוהדי מכבי חיפה בעונה ההיא עם אלישע שנזרקו חפצים ומקלות. חלק מהקהל קלט את אלישע מההתחלה, והתעצבן עליו גם לאחר ניצחונות והצלחות וחלק אחר אמר דיי תנו להנות מזה ותפםסיקו כבר לחשוב קדימה . ואז הגיעה העונה שהעניינים לא הלכו כמו שצריך, וזה התפוצץ.

בוודאות ובאחריות זה יקרה גם פה, ולא נצטרך חצי עונה כדי להפסיד. ברצף הראשון של 4 משחקים ללא ניצחון אלישע כבר ייקרא להתפטר מהקבוצה. והעונה הזאת זה יהיה יותר חד וברור - כי אם קבוצה כזאת אסור לו להגיע למצב של 4 משחקים ללא ניצחון.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אדום בלב בנשמהההה כתב:בוודאות ובאחריות זה יקרה גם פה, ולא נצטרך חצי עונה כדי להפסיד. ברצף הראשון של 4 משחקים ללא ניצחון אלישע כבר ייקרא להתפטר מהקבוצה. והעונה הזאת זה יהיה יותר חד וברור - כי אם קבוצה כזאת אסור לו להגיע למצב של 4 משחקים ללא ניצחון.
לא מחובביו הגדולים של אלישע, ממש לא.
חושב שהצוות המקצועי כולו חייב להיות משודרג בקיץ.
ובכל זאת, מאוד רוצה להאמין שאתה טועה.

לצערי, די בטוח שהקהל (ולא אוהדים אלא קהל) יילך לכיוון שאתה מדבר עליו. לפעמים נדמה שאפילו מחכים להזדמנות הזאת...
ועם קבוצות הרבה יותר גדולות מזו היו רצפים של 4 משחקים ויותר בהיסטוריה של הכדורגל ללא ניצחון.
זה כדורגל, יש משברים ותפקיד המערכת כולה (שחקנים, מאמן, הנהלה, אוהדים) הוא להוציא את הקבוצה מהמשברים האלה.

ביום שיבינו בארץ בכלל ובב"ש בפרט שתפקידם של האוהדים הוא לתמוך ולא לשרוף - נהיה בליגה אחרת.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

רק לראות את קריית שמונה ולקנא. קבוצה עם חצי תקציב.
עודד אלקיים שכמעט נגמר במכבי חיפה, מגן ימני הטוב בארץ. עזאם, עוד שחקן שהראה גרף השתפרות מפחיד בקבוצה הזו.
ככה זה שיש מאמן שרואה את המשחק, מבין את היתרונות והחסרונות, מחדיר משמעת טקטית. נותנים אגוזים למי שאין שיניים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

zivmay כתב:רק לראות את קריית שמונה ולקנא. קבוצה עם חצי תקציב.
עודד אלקיים שכמעט נגמר במכבי חיפה, מגן ימני הטוב בארץ. עזאם, עוד שחקן שהראה גרף השתפרות מפחיד בקבוצה הזו.
ככה זה שיש מאמן שרואה את המשחק, מבין את היתרונות והחסרונות, מחדיר משמעת טקטית. נותנים אגוזים למי שאין שיניים.
די נו בחייאת, הרי אם קרית שמונה הייתה לובשת אדום היום לא היית מפסיק לקטר על חוסר היכולת שלנו לשלוט
בכדור ועל כך שרק בעזרת המזל ומסגרת השער הצלחנו לנצח. למה כשקרית שמונה עושה במשך מחצית שלמה
בונקר מארץ הבונקרים זה בסדר?

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

נו באמת, מה נראה לך שאני ילד שצועק ביציע על פי נורמות מסוימות?
ואני מדבר לפי דעתי האישית. קריית שמונה אולי עושה בונקר( רק בנאדם שלא מבין יקרא לזה כך). אבל הייתה הרבה יותר מסוכנת ממכבי בכללי.
אבל ככה היא משחקת, מתאימה את עצמה מול כל קבוצה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

zivmay כתב:נו באמת, מה נראה לך שאני ילד שצועק ביציע על פי נורמות מסוימות?
ואני מדבר לפי דעתי האישית. קריית שמונה אולי עושה בונקר( רק בנאדם שלא מבין יקרא לזה כך). אבל הייתה הרבה יותר מסוכנת ממכבי בכללי.
אבל ככה היא משחקת, מתאימה את עצמה מול כל קבוצה.
תספור את כמות הפעמים שקרית שמונה עברה את קו האמצע במחצית השנייה ותחזור אליי.
ושלא יובן לא נכון, אני מפרגן להם בענק.
גם כשיש ביקורת (ובצדק) היא צריכה להיות שווה ואובייקטיבית.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

RedRock כתב:
לא מחובביו הגדולים של אלישע, ממש לא.
חושב שהצוות המקצועי כולו חייב להיות משודרג בקיץ.
ובכל זאת, מאוד רוצה להאמין שאתה טועה.

לצערי, די בטוח שהקהל (ולא אוהדים אלא קהל) יילך לכיוון שאתה מדבר עליו. לפעמים נדמה שאפילו מחכים להזדמנות הזאת...
ועם קבוצות הרבה יותר גדולות מזו היו רצפים של 4 משחקים ויותר בהיסטוריה של הכדורגל ללא ניצחון.
זה כדורגל, יש משברים ותפקיד המערכת כולה (שחקנים, מאמן, הנהלה, אוהדים) הוא להוציא את הקבוצה מהמשברים האלה.

ביום שיבינו בארץ בכלל ובב"ש בפרט שתפקידם של האוהדים הוא לתמוך ולא לשרוף - נהיה בליגה אחרת.
אתה ראית במקרה את הווידאו בחדשות הספורט של אוהדי חיפה מדברים עם סטויונביץ' אחרי ההפסד באשדוד? נדהמתי! מדובר בגרעין הקשה של האוהדים, אלה שנשארים אחרי משחקים (ועוד באשדוד! מילא בסמי עופר) כדי לקלל/לחזק את השחקנים שהם יוצאים לאוטובוס אחרי המקלחות. במקום לקלל ולצעוק על סאלה, הם עודדו אותו באנגלית עילגת. "זה לא אתה, זה הם".

אבל במקרה שלנו - זה בדיוק ההיפך! זה לא אלישע, זה הם = בוזגלו, ברדה, גבאי, אברטיימן, הובאן, גורנדה ובע"ה בקרוב מליקסון. שהקבוצה תשחק כדורגל יותר מ20 דקות במצטבר על המגרש ותלחם ותרד להגנה ותעמוד טקטית נכונה ושהמאמן ייתן להם בראש שהם לא עושים דברים שהוא אומר לה יהיה אפשר לא לנצח 3-4 משחקים ושום דבר לא יקרה.
לא אצלנו חביבי, כי גם שהקבוצה מנצחת, כמו שכתבתי, אנשים (ובתוכם אני, מודה) מעקמים פרצוף. עכשיו זה לא שאני לא מעוניין לנצח כל משחק מ0-1 מפנדל שאלי חכמון שרק לנו, לא א כ פ ת לי! אבל כן צורם לי שאנשים מסתנוורים פה מניצחונות ואפילו לא נותנים להעביר ביקורת בלי לשיך אותי לאוהדי מכבי. לא אכפת לי להתבנקר בבית מול מכבי תל אביב ולנצח, כנ"ל לא מול מכבי חיפה. כן אכפת לי שאנחנו זקוקים לריפיון הגנתי אצל הפועל פ"ת בדקות מסויימות מאוד במשחק כדי לנצח אותם. כן אכפת לי שאנחנו בועטים 3 בעיטות למסגרת מול רעננה ושלושתם מפנדל.

לעולם לא אקלל במגרש, חוץ מאת אלי דסה שאני לא יכול לסבול אותו. תמיד אתמוך במגרש. לעולם לא אקרא למאמן להתפטר, אבל אני כן יודע שזה יקרה ברגע שאלישע טיפה לא יצליח. ובנתיים זה לא קורה, אבל שזה יקרה, זה יקרה בריבית דריבית. כי אם שהוא מנצח יש פה עדיין יותר תגובות בפסימי מאשר באופטימי, מה יקרה שנכנס לסחרור הכי קטן ?

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

הם ניצחו את מכבי עם הכלים שיש להם. ועדיין היו יותר מסוכנים ברוב הדקות.
הם באמת נותנים מאה אחוז בכל משחק, וממשים 100 אחוז מהפוטנציאל שלהם. איזה ביקורת שלילית יש לך עליהם? אל תשכח שהם עם 20-25 מיליון שקל תקציב.

שלח תגובה