גיא לוזון על המדף

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: גיא לוזון על המדף

שליחה על ידי גיא חניה »

bs war כתב:מה זה "ראשו של אלישע יידרש"? יש פה מישהו שחושב שנוכל להביא באמצע העונה מאמן טוב ממנו?
יש שמועות שמומי זעפרן מחכה לטלפון... ועכשיו ברצינות , אנשים פה חיים בסרט ולא מבינים שאלונה זאת לא טביב והיא לא תפטר מאמן אחרי פחות מסיבוב

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

bs war כתב:מה זה "ראשו של אלישע יידרש"? יש פה מישהו שחושב שנוכל להביא באמצע העונה מאמן טוב ממנו?
קודם כל יצעקו לפטר את אלישע, כי ככה זה ישראלים. אחר כך יתחילו לקרוא בשמו של לוזון . מאמנים מקומיים יועלו.

אבל היי .. למה לקפוץ רחוק ? ניתן לשחקנים להכתיב את עתידנו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אין כרגע אף מאמן ישראלי ששווה לפטר את אלישע בשבילו

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

יצעקו לפטר? אז אנחנו נעודד יותר חזק כדיי שלא יישמעו אותם.

עם כל הכבוד אנחנו סה"כ הפועל ב"ש זו שאף פעם לא באמת היוותה איום על הצמרת וחלאס להזכיר לי שנתיים שלפניי 40 שנה שהיה בהם אליפות.

מעכשיו קניתי ב2 ידיים מקום 2-3 כי תרצו או לא מכבי תיהיה אלופה גם השנה.
הרעיון של להתבסס בצמרת ליגת העל במשך כמה שנים זה אחד הדברים הכי טובים שיכולים לקרות לנו כקבוצה ויום יבוא ויגיע זמננו וגם אנחנו ניקח אליפות.
מאמין שזוהי השנה האחרונה של אלישע בעיקר בהתבסס על כך שאלימות הוא לא ייקח אז בואו ניתן לו לפחות להביא אותנו ל2 מקומות האחרים בשלישייה ונגיד לו שלום יפה.
אין שום מאמן עכשיו שיבוא יעשה קסמים גם לא גיא לוזון.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

בדיוק.
לצערנו הדעה הזו תיבלע בתוך קריאות ה"תתפטר" במקרה שיהיו 2 משחקים בלי ניצחון.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:ובסוף גורדנה מקבל סכום דומה למה שזינו דרש ורצינו להביא עומר דמארי ואת אלירן עטר בסכומים דומים לאלו שפלט רצה.
וכך לדוגמא אם אלונה הייתה מוציאה עוד קצת על מויאל והמלחמה לא הייתה מתרחשת וקליג'יארי היה פה היה לנו סגל שגם לא עבר יותר מדיי שינוים (סך הכל 6 שחקנים חדשים) וגם מסוגל היה להתמודד שווה בשווה מול זה של מכבי תל אביב.
יודע מה אפילו הובאן בנוסף למויאל היה יכול להיות מצוין.
ייתכן שאני טועה לגביי הדעה שלי אבל אני חושב שאם היינו משאירים גם את פלט ואת ז'ינו ונותנים עוד כסף למויאל הוא היה פה היום...
גם היה לך יותר שחקני בית בסגל וגם סגל יותר איכותי.
ואז גם לאלישע לא היה מה לבוא ולורמ שהסגל השתנה שוב יותר מדיי, 6 שינוים זה לא מצב בעייתי...
אתה ליצן אחי. גורדנה הרבה יותר טוב מזינו וגם הרבה לפניו ברוטציה במידה והיה נשאר. לא הציעו לעטר ודמארי סכומים כאלה, אולי חצי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dor69 כתב: אתה ליצן אחי. גורדנה הרבה יותר טוב מזינו וגם הרבה לפניו ברוטציה במידה והיה נשאר. לא הציעו לעטר ודמארי סכומים כאלה, אולי חצי.
אני ליצן? רצו את עטר ב350 אלף אירו הסכום שפלט רצה ואולי אפילו פחות... אז אני ליצן מה?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אין לי רמת ציפיות גבוהה כ"כ מהקבוצה.
חיפה ומכבי עם תקציב כפול משלנו. מקום שלישי ואני אהיה מבסוט. אבל אפשר לעשות את זה עם דרך ועם כדורגל יפה. יש לנו את הכלים וזה מתסכל אותי שאלישע לא עושה את זה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שמעון א כתב:אין לי רמת ציפיות גבוהה כ"כ מהקבוצה.
חיפה ומכבי עם תקציב כפול משלנו. מקום שלישי ואני אהיה מבסוט. אבל אפשר לעשות את זה עם דרך ועם כדורגל יפה. יש לנו את הכלים וזה מתסכל אותי שאלישע לא עושה את זה.
התקציב של מכבי חיפה לא כפול משלנו הוא גבוע ב20-30 מיליון...
בכל מקרה הציפייה שלי היא לראות כדורגל מאורגן מצד אחד והתקפי מצד שני ואם אלישע לא נראה את זה ולכן בעונה הבאה צריכים להפרד ממנו, העונה כולי תקווה שאלישע יאכיל אותי אלף כובעים אבל אני לא מאמין שזה יקרה...

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:התקציב של מכבי חיפה לא כפול משלנו הוא גבוע ב20-30 מיליון...
בכל מקרה הציפייה שלי היא לראות כדורגל מאורגן מצד אחד והתקפי מצד שני ואם אלישע לא נראה את זה ולכן בעונה הבאה צריכים להפרד ממנו, העונה כולי תקווה שאלישע יאכיל אותי אלף כובעים אבל אני לא מאמין שזה יקרה...
התקציב של מכבי חיפה העונה הוא בסביבות 79 מיליון שח, התקציב שלנו סביב 40 מיליון שח, כמעט פי שניים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

גיא חניה כתב: התקציב של מכבי חיפה העונה הוא בסביבות 79 מיליון שח, התקציב שלנו סביב 40 מיליון שח, כמעט פי שניים.
התקציב שלנו הוא 45 מיליון שקל...

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

dor69 כתב: זאת חשיבה של לוזר, סלח לי על המילה. זה כמו שלהבדיל תעפיל לבתים באלופות וז תגיד זו לא הרמה שלי (זה בצדק) אז אני לא רוצה לנצח (זה כבר לא).
אשכרה יש לכם בעיה להשתדרג ולחשוב קדימה?
לוזר?
מה אתה יודע על ניהול עסק?
מה אתה יודע על להגיע להצלחה?
ככל הנראה אתה אדם ממוצע וללא שאיפות.

אני מפוקח ומבין את המתרחש סביבי
אתם רוצים כאן הכל ועכשיו
אבל אם תסתכל אחורה תבין מה זה ניהול מקצועי של אלונה

אתה כותב כאן בפורום בלי מחשבה ובלי להבין מה ימין ומה שמאל..
הכי קל זה לכתוב ולהגיד לוזון על המדף בלי להבין את ההשלכות ואתה לא מאמין במאמן שהביא אותך לאן שאתה.

השתן עלה לך לראש והמחשבה שלי היא לא לוזרית אבל היא הרבה יותר מפוקחת ממך והרבה יותר ריאלית ממך.

בתור אחד שהלך עם הקבוצה לכל חור גם בלאומית אתה לא תגיד לי כמה אני רוצה אליפות וכמה שאיפות יש לי אבל כל דבר בעיתו ונבנה פה משהו גדול וחזק ואני מאמין שאלישע יכול להוביל אותנו לשם.

אתה לוזר אם אתה לא מאמין במה שיש לך כרגע, וכשקצת לא הולך שובר את הכלים ומחפש פתרונות מבחוץ. בעסק גודלים מבפנים וגם הפועל בש תרחכה לגדול מבפנים ולא לרוץ לחפש פתרונות במקומות שיכניסו את העסק לסחרור.

אם האמנת במישהו מההתחלה תאמין בו גם כשלא הולך וקצת קשה, זה לא שחור לבן ואתה סתם קיצוני שהשתבשה עליו דעתו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דיון מביך שמזכיר את הימים תחת זינו,
בהם הקבוצה הייתה מנוהלת על ידי טרנדים חולפים ונטולי כל מחשבה.

מוכרים את בניון בשביל נזיד עדשים,
מנחיתים 7 בולגרים בדיל אחד,
מפטרים מאמנים אחרי 2 מחזורים.

מסתבר שההנהלה שלנו התקדמה, אבל הקהל נשאר הרחק מאחור. אלישע כאן עד תום העונה, תפינמו ותפסיקו לדון בזה, בין אם אתם צודקים יבין אם לא.

ושמישהו יספר לי בבקשה כמה תארים יש לגיא לוזון שכולכם מאוננים עליו. והתואר "האחיין של" ממש לא נחשב.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אלדר כתב:
לוזר?
מה אתה יודע על ניהול עסק?
מה אתה יודע על להגיע להצלחה?
ככל הנראה אתה אדם ממוצע וללא שאיפות.

אני מפוקח ומבין את המתרחש סביבי
אתם רוצים כאן הכל ועכשיו
אבל אם תסתכל אחורה תבין מה זה ניהול מקצועי של אלונה

אתה כותב כאן בפורום בלי מחשבה ובלי להבין מה ימין ומה שמאל..
הכי קל זה לכתוב ולהגיד לוזון על המדף בלי להבין את ההשלכות ואתה לא מאמין במאמן שהביא אותך לאן שאתה.

השתן עלה לך לראש והמחשבה שלי היא לא לוזרית אבל היא הרבה יותר מפוקחת ממך והרבה יותר ריאלית ממך.

בתור אחד שהלך עם הקבוצה לכל חור גם בלאומית אתה לא תגיד לי כמה אני רוצה אליפות וכמה שאיפות יש לי אבל כל דבר בעיתו ונבנה פה משהו גדול וחזק ואני מאמין שאלישע יכול להוביל אותנו לשם.

אתה לוזר אם אתה לא מאמין במה שיש לך כרגע, וכשקצת לא הולך שובר את הכלים ומחפש פתרונות מבחוץ. בעסק גודלים מבפנים וגם הפועל בש תרחכה לגדול מבפנים ולא לרוץ לחפש פתרונות במקומות שיכניסו את העסק לסחרור.

אם האמנת במישהו מההתחלה תאמין בו גם כשלא הולך וקצת קשה, זה לא שחור לבן ואתה סתם קיצוני שהשתבשה עליו דעתו.
תותח! כל מילה בסלע.

E26

שליחה על ידי E26 »

איך הנושא הזה הגיע ל5 עמודים? על מה ולמה? :0

שלח תגובה