הפועל ב"ש נגד מכבי ת"א :: הנושא המרכזי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
לירן

Re: הפועל ב"ש נגד מכבי ת"א :: הנושא המרכזי

שליחה על ידי לירן »

אם אני זוכר נכון, בעונה שעברה ההנהלה הגיעה לסיכום עם לונה טורס שלא גובים עמלות במשחקי בית,
העונה שפע הפקות אחראים על הנושא ושוב חזרו לגבות עמלות רכישה...

דבר נוסף, באורח פלא נגמרו כרטיסי הסטודנט/ילד ליציעים של ב״ש וניתן לרכוש באינטרנט רק כרטיסי מבוגר.
לצורך העניין, חבר אוהד מכבי רכש כרטיס סטודנט וחבר נוסף אוהד ב״ש לא ״הצליח״ לרכוש סטודנט אז החליט לראות את המשחק בבית.

כל עוד המכירה מתנהלת בצורה כזו ביזיונית וכל עוד משחקים בוסרמיל לצערי הרב הקהל של ב״ש לא שווה יותר מ7000-8000 אוהדים במשחק מהסוג הזה.
כדי למשוך את ה2000-3000 הנוספים צריך להיעשות מאמץ מצד ההנהלה. ולא, אני לא מדבר על כרטיסים בחינם, הזמנות וכו׳.
לספק מכירה הוגנת+הנחה מינימלית במכירה מוקדמת ולייצר באזז תקשורתי לפחות ברמה המקומית יספיקו כדי להביא 10000 אוהדים אדומים.
נערך לאחרונה על ידי לירן ב 27 ספטמבר 2014, 17:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

גדי כתב:
צעד נבון של אלונה. הקהל הבאר-שבעי יכול במקסימום ביום טוב להביא 8000 אוהדים. כל שקל אפשרי צריך ללכת לקופת המועדון. אם נמלא את כל האיצטדיון מלבד השערים של מכבי נוכל לחשוב על לבקש מה לתת לנו ומה ליריבה. עד אז חובת ההוכחה עלינו
בהתחשב בזה שמוכרים כרטיסים ב80 שקל לשער 3, נראה לי שהיה אפשר לעשות יותר...

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

גדי כתב:
צעד נבון של אלונה. הקהל הבאר-שבעי יכול במקסימום ביום טוב להביא 8000 אוהדים. כל שקל אפשרי צריך ללכת לקופת המועדון. אם נמלא את כל האיצטדיון מלבד השערים של מכבי נוכל לחשוב על לבקש מה לתת לנו ומה ליריבה. עד אז חובת ההוכחה עלינו
די עם השטות הדמגוגית הזאת...אז עוד 80-100 אלף בהגזמה יציל את אלונה?? הרי זה לא מכסה אפילו דלקן ושכירות של שחקן ספסל...חאלס כבר ההנהלה (אסי) והאין שיווק כושלים ואשמים. וכן מצידי 7/8 ריקים ולא צהובים!!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

OMERREMO33 כתב:
מצידך? שאתה תהיה זה שתזרוק מיליונים של מיליונים מכיסך הפרטי על הקבוצה אז תהיה לך זכות לבקר ..

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

אדום בלב בנשמהההה כתב: מצידך? שאתה תהיה זה שתזרוק מיליונים של מיליונים מכיסך הפרטי על הקבוצה אז תהיה לך זכות לבקר ..
אוי תשתוק כבר ליצן
מה לא הבנת שזה לא מגרד אפילו את העשירית אחוז של השקעה???

סמל אישי של משתמש
yossi34

שליחה על ידי yossi34 »

yedidel כתב:
בהתחשב בזה שמוכרים כרטיסים ב80 שקל לשער 3, נראה לי שהיה אפשר לעשות יותר...
גם אם ימכרו כרטיסי מבוגר ב40 שח וילד ב20 באר שבע לא יכולה למלא את שער 3 ו-7-8...

אם בעונה שעברה זה לא קרה, אז זה לא יקרה גם העונה. זה עצוב אבל זה המצב... ואם יש לאלונה אופציה למכור כרטיסים אז שתמכור כי ממילא אין לך הרבה אופציות להרוויח, אז עד שיש- שתכניס כמה שקלים...

סמל אישי של משתמש
The red one

OMERREMO33 כתב:אוי תשתוק כבר ליצן
מה לא הבנת שזה לא מגרד אפילו את העשירית אחוז של השקעה???
ו? עם כל הכבוד אחי, מי אתה שתרשה לעצמך להגיד "כולה 80-100 אלף שקל" .. כל שקל הוא שקל, ולקבוצה יש תקציב, וחלק נכבד מאוד מההכנסות הוא ממשחקים, ואם הקהל שלנו חרא שלא מסוגל למלא את וסרמיל, למה שהיא לא תמכור את הכרטיסים לאנשים שכן ילאו אותו?

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

כי יש עוד דברים חשובים.. כמו ביתיות...גם ככה וסרמיל פח והאקוסטיקה זוועה אז עוד לתת 3000 צהובים בסתם משחק....

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

מה יש להבין ?
יש כאן אפשרות של החזר כספי אז היא מחזירה לעצמה כסף...
ובצדק!
מה אתם חושבים שיקרה באיצטדיון החדש? גם שם זה יקרה ואפילו כמות גדולה כי אנחנו אוהדי דיבורים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

OMERREMO33 כתב:כי יש עוד דברים חשובים.. כמו ביתיות...גם ככה וסרמיל פח והאקוסטיקה זוועה אז עוד לתת 3000 צהובים בסתם משחק....
למה 3000 אחי? נדבקת בטמטום של וואן? היו להם 1650 כרטיסים לשער 9 ואז הם קיבלו את 8 שמונה רק 900 מקומות. בחישוב פשוט ייצא לך 2500. עכשיו במידה ותמלא את 3 ואת 7 הגעת לכמעט 10000 שלך.
ברור שזה מרתיח שהם לא מקבלים את המינימום אבל תסתכלו על השיפור המתמיד במצב ועל התרחבות הגרעין שלנו (והשיפור באיכות) וזה משביע רצון אז אני יחסית מרוצה.
באשר לביתיות? זאת העבודה שלנו. תבואו לעודד כולם ואתם תראו מה שזה יעשה!!!!!!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

dor69 כתב: למה 3000 אחי? נדבקת בטמטום של וואן? היו להם 1650 כרטיסים לשער 9 ואז הם קיבלו את 8 שמונה רק 900 מקומות. בחישוב פשוט ייצא לך 2500. עכשיו במידה ותמלא את 3 ואת 7 הגעת לכמעט 10000 שלך.
ברור שזה מרתיח שהם לא מקבלים את המינימום אבל תסתכלו על השיפור המתמיד במצב ועל התרחבות הגרעין שלנו (והשיפור באיכות) וזה משביע רצון אז אני יחסית מרוצה.
באשר לביתיות? זאת העבודה שלנו. תבואו לעודד כולם ואתם תראו מה שזה יעשה!!!!!!
שום טמטום ברגע ששמונה שלהם זה רק שאלה של זמן שגם שבע יהיה...חוץ מזה שגם אלף זה הבדל גדול

סמל אישי של משתמש
The red one

OMERREMO33 כתב:כי יש עוד דברים חשובים.. כמו ביתיות...גם ככה וסרמיל פח והאקוסטיקה זוועה אז עוד לתת 3000 צהובים בסתם משחק....
נכון, יש דברים חשובים כמו ביתיות, אבל הקהל שלך לא קונה כרטיסים כדי להעניק את יתרון הביתיות, אז מה אתה רוצה שאלונה תעשה? תפסיד כסף כי 'ביתיות'? אף בעל עסק לא היה עושה דבר כזה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

OMERREMO33 כתב:שום טמטום ברגע ששמונה שלהם זה רק שאלה של זמן שגם שבע יהיה...חוץ מזה שגם אלף זה הבדל גדול
יש חציצה בין 8 ל7. כנראה שהמכירה לשער 3 מתקדמת בקצב שמספיק כדי למלא את 7 אחרת 7 היה עובר ביחד עם 8

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אין שום קשר בין כמות האוהדים שיהיו בקהל לבין תוצאת המשחק. וסרמיל לא מגרש ביתי ולא יעזור גם אם כל היציעים יהיו שלנו.

בלי קשר מספיק להעביר את האחריות לקבוצה (אלונה, אסי) לגבי איזה יציעים יקבלו אוהדי מכבי.
אחרי מה שהושקע פה בקיץ הייתי מצפה ליותר מכמעט 5000 מנויים. אין לנו יותר מ8000 אוהדים למשחק ליגה. כל השאר צריך להימכר.

הייתי אומר שזו קצת חוצפה להגיד ש100 אלף ש"ח זה לא כסף לאלונה. מאיפה אתה יודע ?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

גדי כתב:
אין שום קשר בין כמות האוהדים שיהיו בקהל לבין תוצאת המשחק. וסרמיל לא מגרש ביתי ולא יעזור גם אם כל היציעים יהיו שלנו.

בלי קשר מספיק להעביר את האחריות לקבוצה (אלונה, אסי) לגבי איזה יציעים יקבלו אוהדי מכבי.
אחרי מה שהושקע פה בקיץ הייתי מצפה ליותר מכמעט 5000 מנויים. אין לנו יותר מ8000 אוהדים למשחק ליגה. כל השאר צריך להימכר.

הייתי אומר שזו קצת חוצפה להגיד ש100 אלף ש"ח זה לא כסף לאלונה. מאיפה אתה יודע ?
דבר ראשון לא העברתי אחריות לאלונה.
דבר שני היא בעצמה צחקה כשנשאלה האם כמות המנויים(ששוות ערך להרבה יותר מ 100 אלף שח) עוזרת לה בתקציב.
חוץ מזה ועוד איך יש קשר לכמות הקהל (כמובן אם הוא מעודד)
וגם אם וסרמיל לא ביתי הוא לא צריך להראות רבע צהוב אפילו שליש

שלח תגובה