תכנית החיזוק עד לסגירת חלון ההעברות.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

תכנית החיזוק עד לסגירת חלון ההעברות.

שליחה על ידי גיל שגיב »

בשיחה שערכתי הערב עם סוכן שחקנים שעובד עם הקבוצה (שסיפר כי שוחח עם אלישע אתמול, ) מסתבר כי המשחק בשבת עשה שינוי מסויים בתכנית הרכש.
אם עד המשחק היתה כוונה ברורה להתחזק בקשר אחורי וחלוץ מרכזי, אזי אחרי המשחק מסתמן כי הכוונה היא להתחזק בשני שחקני קישור כאשר העדיפות היא לקשר אחורי קלאסי (גרזן אם תרצו) לצד קשר 50/50 (לאזר לדוגמא)
זו גם הסיבה לזר הרומני הנוסף שהוצע היום שהוא קשר אחורי.
הוגו הוא אלטרנטיבה ללאזר שעושה בעיות עם הסכם השכר...
אם הוגו ירשים הוא יוחתם (יש כבר סיכום איתו)
הערה - לא יודע אם כבר פורסם אבל הוגו עבר פציעה קשה שהשביתה אותו לחצי שנה ! וזו גם הסיבה שבאר שבע התנתה לראות אותו במשחק לפני קבלת החלטה ולא להסתפק בבדיקות רפואיות ( לפציעות קשות יש השלכות מנטליות כמו פחד מתיקולים ואת זה לא רואים בבדיקה רפואית...)
רק במידה ולא ימצאו שני זרים שכאלה שגם יגיעו לסיכום כספי, האופציה הבאה תהיה חלוץ מרכזי לצד קשר אחורי.
נערך לאחרונה על ידי גיל שגיב ב 01 ספטמבר 2014, 20:37, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: תכנית החיזוק עד לסגירת חלון ההעברות.

שליחה על ידי izguy83 »

גיל שגיב כתב:בשיחה שערכתי הערב עם סוכן שחקנים שעובד עם הקבוצה (שסיפר כי שוחח עם אלישע אתמול, ) מסתבר כי המשחק בשבת עשה שינוי מסויים בתכנית הרכש.
אם עד המשחק היתה כוונה ברורה להתחזק בקשר אחורי וחלוץ מרכזי, אזי אחרי המשחק מסתמן כי הכוונה היא להתחזק בשני שחקני קישור כאשר העדיפות היא לקשר אחורי קלאסי (גרזן אם תרצו) לצד קשר 50/50 (לאזר לדוגמא)
זו גם הסיבה לזר הרומני הנוסף שהוצע היום שהוא קשר אחורי.
הוגו הוא אלטרנטיבה ללאזר שעושה בעיות עם הסכם השכר...
אם הוגו ירשים הוא יוחתם (יש כבר סיכום איתו)
הערה - לא יודע אם כבר פורסם אבל הוגו עבר פציעה קשה שהשביתה אותו לחצי שנה ! וזו גם הסיבה שבאר שבע התנתה לראות אותו במשחק לפני קבלת החלטה ולא להסתפק בבדיקות רפואיות ( לפציעות קשות של השלכות מנטליות כמו פחד מתיקולים ואת זה לא רואים בבדיקה רפואית...)
רק במידה ולא ימצאו שני זרים שכאלה שגם יגיעו לסיכום כספי, האופציה הבאה תהיה חלוץ מרכזי לצד קשר אחורי.
משתלב מאוד עם תחושת האכזבה שלי לגבי גורדנה (למרות שעוד מוקדם לשפוט), השחקן שהכי איכזב אותי בשבת. לא בא לקבל כדור, בטח בדקות שבהם אלגרבלי שיחק כקשר אחורי.
למרות שאני חושב שעקב העובדה שאין חלוץ ישראלי אופציונאלי בשוק, עדיף במצבת הזרים קשר וחלוץ נוספים.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

izguy83 כתב: משתלב מאוד עם תחושת האכזבה שלי לגבי גורדנה (למרות שעוד מוקדם לשפוט), השחקן שהכי איכזב אותי בשבת. לא בא לקבל כדור, בטח בדקות שבהם אלגרבלי שיחק כקשר אחורי.
למרות שאני חושב שעקב העובדה שאין חלוץ ישראלי אופציונאלי בשוק, עדיף במצבת הזרים קשא וחלוץ נוספים.
למיטב הבנתי, אלישע מאמין שיש לו בסגל מספיק שחקנים עם יכולת כיבוש שערים ( ברדה ארביטמן בוזגלו גבאי אבו לבן ואפילו נאסר) מה שאין לו זה קישור שבולם ומייצר מצבים... העדרו של מליקסון העצימה את הליקויים.... לכן הוא מבקש להתמקד בחיזוק משמעותי של הקישור.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

גיל שגיב כתב:
למיטב הבנתי, אלישע מאמין שיש לו בסגל מספיק שחקנים עם יכולת כיבוש שערים ( ברדה ארביטמן בוזגלו גבאי אבו לבן ואפילו נאסר) מה שאין לו זה קישור שבולם ומייצר מצבים... העדרו של מליקסון העצימה את הליקויים.... לכן הוא מבקש להתמקד בחיזוק משמעותי של הקישור.
מסכים עם המחשבה שלך לגבי אלישע. לא מסכים עם אלישע. איך שלא נהפוך זאת, העמדה היחידה שבה נחלשנו זו עמדת החלוץ. פלט חלוץ יותר טוב מארביטמן. תוסיף את העובדה שסוויסה כבר לא איתנו (וחבל שזה המצב, למרות שכל האשמה עליו), אחד כזה שכן יכול לשנות וגם יותר ורסטילי מגבאי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אם זאת אכן הגישה, מדוע לא ללכת על קשר ישראלי + קשר זר?
עמדת החלוץ דורשת חיזוק, והאפשרויות בשוק הישראלי מאוד מוגבלות.
דבר נוסף שמאוד מוזר לי, שעל סמך משחק בודד (רע ככל שיהיה) מקבלים החלטות שיכולות להשפיע על עונה שלמה.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

izguy83 כתב: מסכים עם המחשבה שלך לגבי אלישע. לא מסכים עם אלישע. איך שלא נהפוך זאת, העמדה היחידה שבה נחלשנו זו עמדת החלוץ. פלט חלוץ יותר טוב מארביטמן. תוסיף את העובדה שסוויסה כבר לא איתנו (וחבל שזה המצב, למרות שכל האשמה עליו), אחד כזה שכן יכול לשנות וגם יותר ורסטילי מגבאי.
אני דווקא מאוד אופטימי לגבי ארביטמן ותתפלא זה בעיקר אחרי התיקו מול פתח תקווה..... נכון, הוא לא כבש.... אבל הוא הגיע לשלשה מצבים של 100%שער ורק סנטימטרים בודדים שנבעו מחוסר חדות הנובעת מהעדר כושר משחק מנעו ממנו לכבוש.
חלוץ שמגיע להרבה הזדמנויות טובות בסוף גם כובש....
זוכר לכמה הזדמנויות הגיע פלט בתחילת דרכו וכמה מהן החמיץ ? זוכר איך רבים קטלו אותו ובסוף הבינו שמדובר בחלוץ טוב ?
זה בדיוק הסיפור שיהיה עם ארביטמן.
סבלנות.
נערך לאחרונה על ידי גיל שגיב ב 01 ספטמבר 2014, 20:50, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ForeverRed כתב:אם זאת אכן הגישה, מדוע לא ללכת על קשר ישראלי + קשר זר?
עמדת החלוץ דורשת חיזוק, והאפשרויות בשוק הישראלי מאוד מוגבלות.
דבר נוסף שמאוד מוזר לי, שעל סמך משחק בודד (רע ככל שיהיה) מקבלים החלטות שיכולות להשפיע על עונה שלמה.
לא חושב שעל סמך משחק בודד ....
גם מול פתח תקווה הגענו למצבים (בעיקר ארביטמן) וזה הראה שיש חלוץ מרכזי טוב גם אם מעט חלוד.... ברדה הגיע למצבים וגם כבש , אבל מהצד השני קבוצה קטנה כמו פתח תקווה הגיעה ללא מעט הזדמנויות מול אג׳ידה ורק בנס לא כבשה יותר משער אחד...
ואותו הדבר היה מול אשדוד בהיבט ההגנתי.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

לדעתי אלישע החליט לשחק עם שלושה באמצע קבוע, ואכזבה הכי גדולה שלו היא מאראל ולא דווקא מגורדנה שהיה טוב עד עכשיו. חחח אם דר רואה תטופיק הזה הוא פותח שמפניה החלום שלו של שני קשרים אולי יתגשם

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גיל שגיב כתב: אני דווקא מאוד אופטימי לגבי ארביטמן ותתפלא זה בעיקר אחרי התיקו מול פתח תקווה..... נכון, הוא לא כבש.... אבל הוא הגיע לשלשה מצבים של 100%שער ורק סנטימטרים בודדים שנבעו מחוסר חדות הנובעת מהעדר כושר משחק מנעו ממנו לכבוש.
חלוץ שמגיע להרסה הזדמנויות טובות בסוף גם כובש....
זוכר לכמה הזדמנויות הגיע פלט בתחילת דרכו וכמה מהן החמיץ ? זוכר איך רבים קטלו אותו ובסוף הבינו שמדובר בחלוץ טוב ?
זה בדיוק הסיפור שיהיה עם ארביטמן.
סבלנות.
הבעיה היא פחות עם ארבייטמן, יותר עם שאר שחקני ההתקפה בסגל.
קבוצה שמעלה מהספסל חלוצים כמו דובב גבאי ויוסף אבו לאבן תתקשה מאוד להצליח לשנות מומנטום במשחק ההתקפה באמצעות חילופים.
במקרים של פציעות המצב יהיה מסובך אף יותר. למשל, במצב הנוכחי מצבת הפצועים כוללת את מליקסון, נסאר וארבייטמן, ולכן רביעיית ההתקפה
אמורה להיות מורכבת מבוזגלו, ברדה, גבאי, אבו לאבן/מלול (שבכלל אמור לאייש את עמדת המגן הימני). במקרה כזה, מי אמור לעלות מהספסל
ולתמוך בעמדות הקישור וההתקפה? ללא שחקן התקפה נוסף אנחנו בבעיה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מצוין ובמצב כזה צריכים ואף חייבים להשאיר את תומר סוויסה...
המצב שלנו הוא בלייצר מצבים, ולשלוט בכדור וזה מה שצעקתי זעקתי מתחילת הקיץ, שני קשרים איכותיים במרכז השדה ולא, רועי גורדנה לא איכותי לדעתי, תואם של לוטם ז'ינו, ואם כל הכבוד ז'ינו לא היה עילוי לפניי שנה..
לאזר/הוגו+הרומני והשארת סוויסה ויש לנו סגל טוב מספיק לצמרת...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דר אדום בנשמה כתב:מצוין ובמצב כזה צריכים ואף חייבים להשאיר את תומר סוויסה...
המצב שלנו הוא בלייצר מצבים, ולשלוט בכדור וזה מה שצעקתי זעקתי מתחילת הקיץ, שני קשרים איכותיים במרכז השדה ולא, רועי גורדנה לא איכותי לדעתי, תואם של לוטם ז'ינו, ואם כל הכבוד ז'ינו לא היה עילוי לפניי שנה..
לאזר/הוגו+הרומני והשארת סוויסה ויש לנו סגל טוב מספיק לצמרת...
דר, לעניות דעתי אלישע החליט כבר שאת סוויסה הוא לא רוצה בקבוצה ולא רק מההיבט המקצועי נטו .....

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

גיל שגיב כתב: דר, לעניות דעתי אלישע החליט כבר שאת סוויסה הוא לא רוצה בקבוצה ולא רק מההיבט המקצועי נטו .....
זאת בעיה אחרת, כי לדעתי כן חסר לנו חלוץ ואפילו הייתי מוותר על גבאי האנמי לטובת תומר סוויסה...
בכל מקרה שני קשרי אמצע וחלוץ זה חובה ולא ברור לי למה לא מביאים לפה את תמיר כהן ובנוסף את לאזר או את תמיר כהן והוגו :\

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ForeverRed כתב: הבעיה היא פחות עם ארבייטמן, יותר עם שאר שחקני ההתקפה בסגל.
קבוצה שמעלה מהספסל חלוצים כמו דובב גבאי ויוסף אבו לאבן תתקשה מאוד להצליח לשנות מומנטום במשחק ההתקפה באמצעות חילופים.
במקרים של פציעות המצב יהיה מסובך אף יותר. למשל, במצב הנוכחי מצבת הפצועים כוללת את מליקסון, נסאר וארבייטמן, ולכן רביעיית ההתקפה
אמורה להיות מורכבת מבוזגלו, ברדה, גבאי, אבו לאבן/מלול (שבכלל אמור לאייש את עמדת המגן הימני). במקרה כזה, מי אמור לעלות מהספסל
ולתמוך בעמדות הקישור וההתקפה? ללא שחקן התקפה נוסף אנחנו בבעיה.
קישור יצירתי יותר עם מליקסון ועוד זר או שניים איכותיים באמצע ואז תראה איך חלוץ כמו אבו לבן מבקיע צמדים ושלישיות....

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דר אדום בנשמה כתב:זאת בעיה אחרת, כי לדעתי כן חסר לנו חלוץ ואפילו הייתי מוותר על גבאי האנמי לטובת תומר סוויסה...
בכל מקרה שני קשרי אמצע וחלוץ זה חובה ולא ברור לי למה לא מביאים לפה את תמיר כהן ובנוסף את לאזר או את תמיר כהן והוגו :\
תמיר כהן לא יגיע לכאן על תקן של עוד שחקן.....
שחקן כמוהו עלול להפר את האיזון החברתי בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

תמיר כהן צריך לשחק לפניי אראל וגורדנה...
אשתקד הוא החזיק את הקישור האחורי של רעננה לבדו ורק בזכותו ובזכות נוואקמה הם הצליחו לעשות סיבוב ראשון מעולה, תמיר כהן שהוא בריא זה קשר אחורי נהדר שעושה עבודה טובה, בטח שעדיף מגורדנה...

שלח תגובה