גביע המדינה 23/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: גביע המדינה 23/24

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
19 מאי 2024, 21:08
אגב, גם מכבי תל אביב נדדה לנתניה.
האוהדים סבלו.
בלומפילד שופץ והוגדל והתוצאה לנגד עינינו.
התכוונת לשינאה לחולדאי שלקח איצטדיון אקוסטי והפך אותו למפלצת בטון בלי נשמה (ואפילו גג לא הוסיף לו בשיפוץ)?
אוהדי הפועל ומכבי שונאים את בלומפילד החדש…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

איך הצלחתם להגיע לדיון הזה של הגדלת האיצטדיון בגלל משחק אחד.
אפשר לספור על כף יד אחת את כמות המשחקים שטרנר היה מלא עד 0 מקום (ולא סולד אווט כרטיסים כי גם בסולדאוט לא באו חלק מהמנויים) , כל עוד הקבוצה לא תרוץ לאליפות טרנר לא יהיה מלא ולא יהיה אליו ביקוש.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

למה אתה חושב שסמי ובלומפילד היו סולד אאוט כל העונה?
הם עשו את שלהם עם 20 אלף מנויים. לפעמים יגיעו 20, לפעמים 24 ולפעמים 28 - אבל יש להם את ההכנסה של המנויים שנותנת להם בוסט לתקציב.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

הראל כתב:
19 מאי 2024, 21:41
איך הצלחתם להגיע לדיון הזה של הגדלת האיצטדיון בגלל משחק אחד.
אפשר לספור על כף יד אחת את כמות המשחקים שטרנר היה מלא עד 0 מקום (ולא סולד אווט כרטיסים כי גם בסולדאוט לא באו חלק מהמנויים) , כל עוד הקבוצה לא תרוץ לאליפות טרנר לא יהיה מלא ולא יהיה אליו ביקוש.
זה גם וגם אחי.
נניח שמחר בבוקר יש לך איצטדיון של 25000.
מכרת לפחות 20,000 מנוי,בוא ניקח את הסטטיסטיקה של היום,יש 11500 מנויים,הממוצע עומד בערך על 11000 למשחק תוציא רגע את המשחקים האחרונים בפלייאוף.
זה אומר שבערך 5% מהמנויים לא מגיעים לכל משחק בעונות שב״ש לא באמת פקטור לאליפות.
אז אם יש לך 18000 מנויים ו5% מתוכם לא מגיעים זה אומר שבכל משחק יש לך בין 15000 ל17000 בעונות שהם פחות טובות.
כבר העלית את הממוצע משמעותית,את איכות הקהל,גיוונת ויצרת דור חדש של אוהדים.
ככה בונים מועדון לטווח הארוך

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 מאי 2024, 21:28
התכוונת לשינאה לחולדאי שלקח איצטדיון אקוסטי והפך אותו למפלצת בטון בלי נשמה (ואפילו גג לא הוסיף לו בשיפוץ)?
אוהדי הפועל ומכבי שונאים את בלומפילד החדש…
האצטדיון עצמו לא רלוונטי לדיון, אלא היתרון הכלכלי שהוא מייצר למועדון. בכל מקום מספרים לי שאין לנו יכולת להתמודד עם ההכנסות של מכבי תל אביב ומכבי חיפה. אז או שיתחילו להניע מהלך, גם אם יקח לו זמן להבשיל, או שנמשיך להתלונן עוד 33 שנה עד האליפות הבאה.

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

משנה לשנה כמות המנויים יורדת , גם השנה לא עשית סולד אווט מנויים אם אני לא טועה .
ככל שמעמידים פה קבוצה פחות תחרותית , פחות אנשים קונים.

הגרעין האוהדים שלנו זה 5-6 אלף בערך , אתה מוסיף אליו עוד 4-3 אלף שמתלהבים מטרנר והאווירה וזה כמו המנויים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

להגדיל איצטדיון זה בהחלט פתרון להניב יותר כסף אבל כנראה שלא במקרה שלנו, מספיק תקופה קטנה שהדברים לא הולכים או שיש איזה מימונה וחצי מגרש נשאר ריק. אז אולי נרוויח עוד כמה אלפי שקלים אבל נפסיד מגרש ביתי שלא עושה חיים קלים לאף יריבה.

מגיע שאפו לקהל על הביקוש המרשים לגמר אבל אני די בטוח שאחוז לא קטן מהם אלו אנשים שממש לא בכיוון של לעשות מנוי.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הראל כתב:
19 מאי 2024, 21:59
משנה לשנה כמות המנויים יורדת , גם השנה לא עשית סולד אווט מנויים אם אני לא טועה .

הגרעין האוהדים שלנו זה 5-6 אלף בערך , אתה מוסיף אליו עוד 4-3 אלף שמתלהבים מטרנר והאווירה וזה כמו המנויים .
די נו.. תנהל דיון רציני ואם כתבת משהו לפחות שיהיה עם עובדות.
השנה שברנו את כמות המנויים מאז פתיחת האיצטדיון וזה כולל עונות האליפות.
אתה עומד על ממוצע של 11500 למשחק,אל תבאס אותי בלתת לי לחשוב שאני מתדיין עם ליצן כי אתה לא.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
19 מאי 2024, 21:57
האצטדיון עצמו לא רלוונטי לדיון, אלא היתרון הכלכלי שהוא מייצר למועדון. בכל מקום מספרים לי שאין לנו יכולת להתמודד עם ההכנסות של מכבי תל אביב ומכבי חיפה. אז או שיתחילו להניע מהלך, גם אם יקח לו זמן להבשיל, או שנמשיך להתלונן עוד 33 שנה עד האליפות הבאה.
תודה רבה

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

Red Tiger כתב:
19 מאי 2024, 22:02
די נו.. תנהל דיון רציני ואם כתבת משהו לפחות שיהיה עם עובדות.
השנה שברנו את כמות המנויים מאז פתיחת האיצטדיון וזה כולל עונות האליפות.
אתה עומד על ממוצע של 11500 למשחק,אל תבאס אותי בלתת לי לחשוב שאני מתדיין עם ליצן כי אתה לא.
קשה לי להאמין ששברנו את שיא המנויים אפילו יותר מעונת האליפויות ,אבל אם אתה אומר ויש לך עובדות מקבל.
ואני שומע המון שלא מתכוונים לחדש את המנוי שנה הבאה ולא נראה לי שיהיו קופצים במקומם.

וזה שיש לנו גרעין אוהדים אמיתי של 5-6 אלף צופים זה עובדות , אלה אותם גרעין אמיתי מימי וסרמיל וגם ראית את זה בשני משחקים האחרונים בטרנר .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

הראל כתב:
19 מאי 2024, 21:59

מאיפה אתה מביא את השטויות האלה?מתי הבאנו 5 אלף אוהדים מאז יצאנו מוסרמיל?
בוא ניקח כמות קהל העונה:
אנחנו עומדים על ממוצע של 10 אלף העונה. כ62% מכמות המקומות באיצטדיון.
מכבי חיפה עם ממוצע של 20 אלף. כ64%.
מכבי חיפה עם 19 אלף. כ67%.
אז כמו שאתה רואה גם הם לא "ממלאים" את האצטדיונים העצומים שלהם. אבל את הכסף הגדול של המנויים הם שלשלו לקופת המועדון כך או כך.

יהיו עונות שלא נמכור 20 אלף מנויים?בוודאי. גם מכבי חיפה לא הייתה סולד אאוט בעונות הלא טובות שלה בסמי עופר.
אבל יש גם דבר שנקרא ראייה לטווח ארוך. הסתכלות של עשור קדימה ולא רק לעונה הבאה. לבנות מסורת של קהל זה לא ברגע.

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

לא אמרתי שהבאנו בטרנר 5 אלף אוהדים , אמרתי שזה הגרעין האמיתי של האוהדים שלנו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הראל כתב:
19 מאי 2024, 22:11
קשה לי להאמין ששברנו את שיא המנויים אפילו יותר מעונת האליפויות ,אבל אם אתה אומר ויש לך עובדות מקבל.
ואני שומע המון שלא מתכוונים לחדש את המנוי שנה הבאה ולא נראה לי שיהיו קופצים במקומם.

וזה שיש לנו גרעין אוהדים אמיתי של 5-6 אלף צופים זה עובדות , אלה אותם גרעין אמיתי מימי וסרמיל וגם ראית את זה בשני משחקים האחרונים בטרנר .
אחי אם יש משהו שאני מתפלל יום יום זה שהרבה לא יחדשו.
טרנר נהיה עייף ושבע והגיע הזמן לרענן,
על כל אחד שלא יחדש מנוי אני יביא לך אחד שכן.
ברור שבאזז של רכש ועניינים יעשה את המכירה מהירה יותר ועדיין מה שלמדתי מאוהדי הפועל בש הוא שהם אוהבים להתלונן ובסוף כולם מחדשים כמו גדולים.
איצטדיון גדול יותר זה אווירה טובה יותר,באזז גדול יותר והכנסות גדולות יותר.
שני המשחקים האחרונים הם לא מדד,גם אני לא באתי נו ו..
מה זה אומר? שאני לא אוהד? לא.
באופן טבעי בסוף העונה שהכל כבר סגור ואין עניין אנשים מוותרים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
19 מאי 2024, 16:19
צריך להתחיל מאיפשהו.
הפוטנציאל קיים. תתחיל לממש או שלנצח תישאר מאחור.

זהו, שהנחת היסוד הזו בקשר לפוטנציאל היא הרבה פחות חד משמעית... אם היתה לי מנהרת זמן, הייתי בונה את טרנר עם קיבולת של 20-22k, אז בשנותיו הראשונות עם האליפויות היינו ממלאים אותו והיה נוצר אפקט של מעגל המזין עצמו... אבל היום? שהסיכוי לאליפות הוא רק בקונסטלציה של של זון מטורף מצידנו בשילוב שפיכת לאגר של חיפה ות''א? ושהרחבה כזו כרוכה בשלוש שנות נדידה לטדי או אנא עארף איפה? לא יודע אם הייתי נכנס לזה בחישוב קר של עלות מול תועלת...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אורי אדום בנשמה כתב:
19 מאי 2024, 23:08
זהו, שהנחת היסוד הזו בקשר לפוטנציאל היא הרבה פחות חד משמעית... אם היתה לי מנהרת זמן, הייתי בונה את טרנר עם קיבולת של 20-22k, אז בשנותיו הראשונות עם האליפויות היינו ממלאים אותו והיה נוצר אפקט של מעגל המזין עצמו... אבל היום? שהסיכוי לאליפות הוא רק בקונסטלציה של של זון מטורף מצידנו בשילוב שפיכת לאגר של חיפה ות''א? ושהרחבה כזו כרוכה בשלוש שנות נדידה לטדי או אנא עארף איפה? לא יודע אם הייתי נכנס לזה בחישוב קר של עלות מול תועלת...
+1

שלח תגובה